Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego praca

Dęblin

Witaj! Jesteśmy Szkołą Podstawową nr 4 im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego, zlokalizowaną w sercu Dęblina. Nasza placówka to nie tylko budynek pełen sal lekcyjnych, ale przede wszystkim przestrzeń, gdzie młodzi ludzie odkrywają świat wiedzy i rozwijają swoje pasje.

Nasza oferta edukacyjna koncentruje się na zapewnieniu solidnych podstaw nauki na etapie podstawowym, jednak to, co nas wyróżnia, to bogaty program wyjazdów edukacyjnych i zajęć dodatkowych. Pragniemy, aby nasi uczniowie doświadczali nauki nie tylko przez pryzmat podręczników, ale również poprzez interaktywne doświadczenia, takie jak nasze spektakle czy wycieczki do kina.

Chociaż nie możemy podzielić się z Tobą naszą historią ani kamieniami milowymi, które ukształtowały naszą placówkę, możemy zapewnić, że każdy dzień w naszej szkole to nowa strona pisana przez naszych wspaniałych uczniów i nauczycieli. Wspólnie tworzymy historię pełną małych i dużych sukcesów, które są dla nas najważniejsze.

Nasze podejście do edukacji opiera się na zaangażowaniu i empatii. Rozumiemy, że każdy uczeń to indywidualność, która zasługuje na szacunek i wsparcie. Staramy się, aby nasza szkoła była miejscem bezpiecznym i przyjaznym, gdzie każdy może czuć się ważny i doceniony.

Szczegóły dotyczące naszej pozycji rynkowej, innowacyjności, czy stabilności finansowej mogą nie być znane, ale naszym największym atutem jest nasza społeczność – uczniowie, rodzice i nauczyciele, którzy każdego dnia przyczyniają się do tworzenia wyjątkowego miejsca, jakim jest nasza szkoła.

Zapraszamy do dołączenia do naszej edukacyjnej podróży – razem możemy osiągnąć więcej i lepiej przygotować nasze dzieci do przyszłości, która przed nimi stoi. To nasza misja, choć niezapisana, jest codziennie realizowana w naszych działaniach. Do zobaczenia w Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego w Dęblinie!

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego

Mapa Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego

Siedziba główna

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów Lotnictwa Polskiego - oferty archiwalne

  • Psycholog

    • Dęblin
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 712 do 2 112 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel współorganizujący kształcenie

    • Dęblin
    • pełny etat

      praca z dzieckiem z Zespołem Aspergera

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: oligofrenopedagogika
      • Inne wymagania: Wymagane uprawnienia do pracy z dzieckiem z Zespolem Aspergera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 079 do 4 224 PLN

Pracodawcy w Dęblinie