Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa imienia Tadeusza Kościuszki w Wykrotach praca

Wykroty

Jako Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Wykrotach, jesteśmy dumni, że możemy być największą placówką edukacyjną w naszej wiejskiej społeczności gminy Nowogrodziec. Nasza historia to ciągła ewolucja i modernizacja, która pozwala nam na oferowanie uczniom najwyższej jakości edukacji. Zatrudniamy 24 wykwalifikowanych nauczycieli, którzy z pasją przekazują wiedzę i wspierają wszechstronny rozwój naszych uczniów.

Nasze oferty edukacyjne są bogate i różnorodne. Prowadzimy oddział przedszkolny oraz realizujemy liczne projekty edukacyjne, które stymulują ciekawość i kreatywność. Zajęcia dydaktyczne, wycieczki szkolne oraz przygotowanie do konkursów i olimpiad przedmiotowych to tylko część naszego programu, który ma na celu rozwijanie talentów i umiejętności naszych uczniów. W naszej szkole każdy znajdzie coś dla siebie, dzięki kółkom zainteresowań i zajęciom dodatkowym.

Jesteśmy szkołą, która stawia na innowacje i jakość. Realizacja projektów unijnych i posiadanie nowoczesnej bazy dydaktycznej to dowód na nasze zaangażowanie w ciągły rozwój i dostosowywanie się do zmieniającego się świata. Nasza międzynarodowa współpraca w ramach projektu "Pogranicze bez granic" umożliwia wymianę doświadczeń z młodymi ludźmi z Niemiec, co wzbogaca naszą społeczność szkolną.

Bezpieczeństwo i jakość to dla nas priorytety. Jesteśmy dumni z posiadania Certyfikatu Szkoły Przyjaznej Rodzinie oraz tytułu Szkoły Odkrywców Talentów, co potwierdza nasze wysiłki w tworzeniu przyjaznego i wspierającego środowiska dla naszych uczniów i ich rodzin.

Nasze usługi są wszechstronne i dostosowane do indywidualnych potrzeb uczniów. Oferujemy pomoc pedagogiczną i psychologiczną, zajęcia wyrównawcze, korekcyjno-kompensacyjne oraz nauczanie indywidualne. Nasza świetlica szkolna i środowiskowa to miejsce, gdzie uczniowie mogą bezpiecznie spędzać czas po zajęciach.

Jako instytucja finansowana z budżetu państwa i samorządu, z dodatkowym dofinansowaniem z projektów unijnych i ministerialnych, zapewniamy stabilność finansową, która umożliwia nam realizację naszych ambitnych celów edukacyjnych.

Nasza przewaga konkurencyjna to połączenie nowoczesnej bazy dydaktycznej, kwalifikowanej kadry nauczycielskiej oraz innowacyjnych metod nauczania. Wszystko to sprawia, że jesteśmy szkołą, która nie tylko edukuje, ale i inspiruje.

Szkoła Podstawowa imienia Tadeusza Kościuszki w Wykrotach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia administracja biurowa / praca biurowa media / pr / reklama / marketing medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Szkoła Podstawowa imienia Tadeusza Kościuszki w Wykrotach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa imienia Tadeusza Kościuszki w Wykrotach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Szkoła Podstawowa imienia Tadeusza Kościuszki w Wykrotach

Siedziba główna

Szkoła Podstawowa imienia Tadeusza Kościuszki w Wykrotach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szkoła Podstawowa imienia Tadeusza Kościuszki w Wykrotach - oferty archiwalne

  • Referent (1/2 etatu)

    Szkoła Podstawowa imienia Tadeusza Kościuszki w Wykrotach
    • Wykroty
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Praca w sekretariacie. Praca 4 razy w tygodniu w godzinach: 8-13.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Wykształcenie minimum średnie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 710 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wykrotach