Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Meliobud sp. z o.o. praca

Nowogrodziec

Nazywamy się Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych "Meliobud" i jesteśmy dumną częścią branży budowlanej oraz produkcji materiałów izolacyjnych i uszczelniających. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Nowogrodźcu, w sercu województwa dolnośląskiego, gdzie od 2002 roku rozwijamy naszą pasję do tworzenia trwałych i niezawodnych rozwiązań.

Od momentu naszego założenia, ponad dwie dekady temu, skupiamy się na dostarczaniu najwyższej jakości usług w zakresie konserwacji urządzeń wodnych i melioracyjnych. Nasz zespół, liczący 65 wykwalifikowanych pracowników, jest naszym największym atutem. To dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi możemy realizować projekty, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów.

Chociaż nie możemy podzielić się konkretnymi informacjami na temat naszej misji czy wartości, które nas kierują, możemy zapewnić, że każde działanie, które podejmujemy, jest skoncentrowane na potrzebach naszych klientów i środowiska. Dążymy do tego, aby nasze produkty i usługi były synonimem niezawodności i jakości, co przekłada się na długotrwałe relacje z naszymi partnerami biznesowymi.

W naszej pracy kierujemy się zasadami, które pozwalają nam utrzymać solidną reputację w branży. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, połączone z ciągłym dążeniem do doskonałości, jest kluczem do sukcesu. Współpracujemy z klientami, aby zrozumieć ich unikalne potrzeby i dostosować nasze rozwiązania tak, aby były jak najbardziej efektywne i ekonomiczne.

Jesteśmy dumni z naszej historii i tego, co osiągnęliśmy, ale zawsze patrzymy w przyszłość, poszukując nowych sposobów na ulepszenie naszych usług i wzmocnienie naszej pozycji na rynku. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali "Meliobud". Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla naszych społeczności i środowiska naturalnego.

Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Meliobud Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport motoryzacja

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Meliobud Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Meliobud Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Meliobud Sp. z o.o.

Siedziba główna

Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Meliobud Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Meliobud Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator sprzętu ciężkiego

    Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Meliobud Sp. z o.o.
    • Nowogrodziec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Operator sprzętu ciężkiego

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe, umiejętność obsługi koparko-ładowarki, uprawnienia do obsługi koparki jednonaczyniowej kl. I oraz koparkoładowarki.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 27 PLN
      • Opis wynagrodzenia: za godzinę
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Nowogrodźcu