Czy to Twoja firma?

Power Anita & Grzegorz Wicher praca

Złoty Stok

Witajcie w świecie Power Anita & Grzegorz Wicher, gdzie kreatywność spotyka się z profesjonalizmem, a każda marka ma szansę zabłysnąć niepowtarzalnym blaskiem. Nasza podróż rozpoczęła się w 2020 roku w malowniczym Złotym Stoku, gdzie z pasji do marketingu i chęci tworzenia czegoś wyjątkowego zrodził się nasz projekt. W krótkim czasie przekształciliśmy się w Hillconnect Group – miejsce, gdzie dwadzieścia kreatywnych umysłów codziennie kształtuje wizerunek firm na terenie całej Polski.

Jesteśmy dumni, że możemy oferować naszym klientom pełen zakres usług marketingowych, od profesjonalnego prowadzenia Social Media na takich platformach jak LinkedIn, Facebook, Instagram, Tik Tok, czy Pinterest, po tworzenie stron internetowych Business, aż do skutecznych kampanii reklamowych online. Nasza oferta to nie tylko usługi – to przede wszystkim doświadczenie i zaangażowanie, które wkładamy w każdy projekt.

Nasza firma to przestrzeń, w której konwencje są dla nas wyzwaniem, a nieszablonowe podejście do życia i pracy to codzienność. Lubimy szerokie horyzonty i to właśnie one pozwalają nam wyznaczać nowe kierunki w marketingu. Nasze działania nie znały granic – z powodzeniem współpracujemy z klientami z różnych regionów Polski, od Lubuskiego po Pomorskie, tworząc kampanie, które rezonują z ich odbiorcami.

W Power Anita & Grzegorz Wicher wierzymy, że każda marka ma swoją unikalną historię do opowiedzenia. Naszym zadaniem jest pomóc tej historii znaleźć drogę do serc i umysłów ludzi. Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego zadania, niezależnie od tego, czy jest to projektowanie logo, czy kompleksowa strategia marketingowa.

Zapraszamy Was do współpracy. Razem możemy stworzyć coś, co nie tylko przyciągnie uwagę Waszych klientów, ale także zbuduje trwałą wartość dla Waszej marki. W Power Anita & Grzegorz Wicher, Wasz sukces jest naszą pasją.

Power Anita & Grzegorz Wicher najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) sprzedaż / zakupy media / pr / reklama / marketing administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Power Anita & Grzegorz Wicher

Praca alert - powiadomienia

Praca Power Anita & Grzegorz Wicher

  • Webmaster

    Power Anita & Grzegorz Wicher
    • Złoty Stok
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Power Anita & Grzegorz Wicher poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Power Anita & Grzegorz Wicher - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw sprzedaży

    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      POZYSKIWANIE NOWYCH KLIENTÓW, ROZWÓJ SPRZEDAŻY W SEKTORZE BZB, UTRZYMANIE RELACJI Z KLIENTEM

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: obsługa komputera
      • Inne wymagania: samoorganizacja DOŚWIADCZENIE W SPRZEDAŻY

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 129,95 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 9 00 - 17 00 wynagrodzenie netto 3000 + PROWIZJA PO 3 MIESIĄCACH UMOWA NA CZAS NIEOKREŚLONY
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Webmaster

      TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH, ADMINISTROWANIE STRON OBECNYCH KLIENTÓW

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne
      • Uprawnienia: Grafika komputerowa i tworzenie stron www., OBSłUGA KOMPUTERA ORAZ PROGRAMÓW MS OFFICE
      • Inne wymagania: MILE WIDZANE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: PRACA W GODZ. 8-16 WYNAGRODZENIE 3500 ZŁ BRUTTO + PREMIA ZA UKOŃCZONE STRONY INTERNETOWE