Czy to Twoja firma?

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Damnicy praca

Damnica

W sercu malowniczej miejscowości Damnica, nasz Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej jest bastionem wsparcia dla tych, którzy stoją w obliczu życiowych wyzwań. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej społeczności, realizując naszą misję – wspieranie mieszkańców w osiągnięciu warunków życiowych, które pozwolą im żyć z godnością i poczuciem bezpieczeństwa.

Nasze działania skupiają się na szeroko pojętej pomocy społecznej. Rozumiemy, że każda sytuacja jest unikalna, dlatego oferujemy wsparcie finansowe dostosowane do indywidualnych potrzeb, a także dostęp do specjalistów, takich jak prawnicy i psychologowie, którzy są gotowi służyć swoją wiedzą i doświadczeniem. Wierzymy, że każdy zasługuje na szansę na lepsze jutro, dlatego nasze usługi są projektowane tak, aby wspierać integrację społeczną i zawodową osób, które mogły zostać wykluczone z różnych przyczyn.

Ponadto, jesteśmy przekonani, że pomoc nie kończy się na jednorazowym wsparciu. Dlatego stawiamy na długofalowe rozwiązania, takie jak pomoc w zdobyciu zatrudnienia, wykształcenia i doświadczenia, które są kluczowe dla samodzielności i stabilności życiowej naszych mieszkańców.

Chociaż nie dysponujemy danymi dotyczącymi naszej historii czy pozycji na rynku, to nasze zaangażowanie w lokalną społeczność mówi samo za siebie. Jesteśmy instytucją, która stale dąży do bycia blisko ludzi i ich potrzeb, a nasze działania są odzwierciedleniem głębokiego zrozumienia i empatii.

Zapraszamy do kontaktu z nami lub odwiedzenia nas w Damnicy, aby poznać więcej o naszej pracy i dowiedzieć się, jak możemy wspólnie pracować na rzecz lepszego jutra. Jesteśmy tutaj, aby pomagać, wspierać i inspirować do zmian na lepsze – zarówno dla jednostek, jak i całej naszej wspaniałej społeczności.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Damnicy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Damnicy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Damnicy

Mapa Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Damnicy

Siedziba główna

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Damnicy poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Damnicy
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Damnicy - oferty archiwalne

  • Pracownik socjalny

    • Damnica
    • umowa o pracę
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      1. Dokonywanie analizy i oceny zjawisk, które powodują zapotrzebowanie na świadczenia z pomocy społecznej oraz kwalifikowanie do uzyskania tych świadczeń zgodnie z obowiązującymi przepisami.
      2. Inicjowanie nowych form pomocy osobom i rodzinom mającym trudną sytuację życiową.
      3. Przeprowadzanie wywiadów środowiskowych na potrzeby Działu Świadczeń Rodzinnych i Spraw Społecznych.
      4. Prowadzenie teczek rodzin korzystających ze świadczeń pomocy społecznej.
      5. Współpraca z placówkami oświatowymi w zakresie dożywiania dzieci.
      6. Współpraca z organizacjami samorządowymi i pozarządowymi, powiatowymi centrami pomocy społecznej, kuratorami zawodowymi i społecznymi, pedagogami szkolnymi, pielęgniarkami środowiskowymi, lekarzami, GKRPA, PCK, PUP itp.
      7. Terminowe sporządzanie sprawozdań, ocen i analiz.
      Kontakt przez pocztę: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej; ul. Górna 8; 76-231 Damnica
      Umowa zlecenie: możliwość przekształcenia w umowę o pracę.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu, prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: Umiejętność organizacji pracy własnej, Samodzielność, zaangażowanie i kreatywność, Umiejętności interpersonalne; Znajomość ustawy o pomocy społecznej i rozporządzeń do ustawy, Kodeksu Postępowania Administracyjnego, ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie; Doświadczenie zawodowe mile widziane praca w ośrodku pomocy społecznej lub innej jednostce organizacyjnej pomocy społecznej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Damnicy