SCHÜTZ Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

SCHÜTZ Polska Sp. z o.o. praca

Żory

Jesteśmy SCHÜTZ Polska Sp. z o.o., innowacyjnym liderem w branży produkcyjnej, który od 2017 roku z dumą działa w sercu Górnego Śląska, w Żorach. Nasza specjalność to produkcja i regeneracja kontenerów IBC, które są kluczowym elementem w łańcuchach dostaw wielu branż. Nasze nowoczesne fabryki wytwarzają również opakowania z tworzyw sztucznych, drewnianych oraz metalowych, dostosowane do wymagań naszych klientów.


Jesteśmy częścią globalnej sieci, która zapewnia niezawodne usługi dla krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Nasze centralne położenie w Europie to nie tylko geograficzna zaleta, ale także nasza przewaga konkurencyjna. Pozwala nam to na skrócenie dystansów dostaw, co przekłada się na szybkość i elastyczność w działaniu, a także na ograniczenie emisji spalin – co jest wyrazem naszej troski o środowisko naturalne.

Od momentu uruchomienia produkcji kontenerów Ecobulk w grudniu 2016 roku, nieustannie dążymy do doskonałości operacyjnej. W maju 2017 roku zainstalowaliśmy urządzenia do regeneracji IBC, które pozwalają nam na odzyskiwanie i ponowne wykorzystanie zasobów, co jest wyrazem naszego zaangażowania w zrównoważony rozwój.

Nasze nowoczesne rozwiązania produkcyjne są fundamentem naszej działalności. Dzięki nim zapewniamy produkty najwyższej jakości, które spełniają rygorystyczne standardy i oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy dumni z naszych nowych i regenerowanych kontenerów IBC oraz SC1 jerrycans, które są synonimem niezawodności i bezpieczeństwa.

W SCHÜTZ Polska Sp. z o.o. rozumiemy, że zaufanie naszych klientów jest kluczowe. Dlatego oferujemy nie tylko produkty, ale również lokalne wsparcie administracyjne i techniczne, które zapewniają naszym partnerom biznesowym spokój ducha i pewność, że ich potrzeby zostaną zaspokojone z najwyższą starannością.

Jesteśmy dumni z naszej historii, naszych osiągnięć i tego, jak nasza działalność wpływa na przemysł i społeczności, z którymi współpracujemy. Zapraszamy do poznania naszych produktów i usług, które są wyrazem naszego zaangażowania w tworzenie lepszej przyszłości dla nas wszystkich.

SCHÜTZ Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Żory
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy SCHÜTZ Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SCHÜTZ Polska Sp. z o.o.

Mapa SCHÜTZ Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
SCHÜTZ Polska Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Żory
  3. Warszawa
  4. Jastrzębie-Zdrój
  5. Rybnik
  6. Bielsko-Biała
  7. Wrocław
  8. Częstochowa
  9. Zabrze
  10. Czerwionka-Leszczyny

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Żorach