Czy to Twoja firma?

HTECH PL sp. z o.o. praca

Głubczyce

Od momentu naszego debiutu na rynku w końcu 2005 roku, staliśmy się jednym z wiodących dostawców w branży pakowania warzyw i owoców. W Htech, z siedzibą w malowniczych Głubczycach, naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych i wysokiej jakości rozwiązań, które wspierają naszych klientów w ich codziennej pracy. Specjalizujemy się w projektowaniu i dostarczaniu kompleksowych linii do przygotowywania, sortowania i pakowania zarówno świeżych, jak i mrożonych produktów spożywczych.

Nasze rozwiązania są owocem pracy własnego biura projektowego i produkcji, które wykorzystują najnowocześniejszą technologię. Dzięki temu możemy oferować niezawodne i sprawdzone systemy, które są zawsze o krok naprzód w branży. Jesteśmy dumni z naszej powierzchni produkcyjnej o wielkości 6000 m², która jest wyposażona w nowoczesne narzędzia do cięcia, kształtowania i spawania materiałów, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

Jako autoryzowany dystrybutor wielu zagranicznych przedsiębiorstw, rozumiemy międzynarodowe potrzeby naszych klientów i jesteśmy w stanie dostarczać im produkty i usługi na najwyższym poziomie. Zadowolenie klienta jest dla nas największą wartością i codziennie pracujemy nad tym, aby nasze usługi były nie tylko efektywne, ale i dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego z nich.

Oferujemy doradztwo i optymalizację rozwiązań, projektowanie i wykonywanie rysunków, dostawę i instalację, a także wyszkolony personel obsługi i serwis posprzedażowy. Wszystko to, aby nasi klienci mogli cieszyć się spokojem i pewnością, że ich linie produkcyjne działają bez zarzutu.

W Htech, każdy projekt jest dla nas wyjątkowy i podchodzimy do niego z pełnym zaangażowaniem, wykorzystując nasze doświadczenie i wiedzę, aby zapewnić najlepsze możliwe rozwiązania. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszej ekspertyzie i pasji do innowacji.

HTECH PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy HTECH PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HTECH PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Automatyk

    Intersilesia McBride
    • Strzelce Opolskie
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Spawacz TIG /Niemcy!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    Dodana
  • Młodszy Inżynier Elektryk

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    Wygasa

Mapa HTECH PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

HTECH PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HTECH PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Spawacz

    HTECH PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Głubczyce
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      spawanie (TIG. MAG), montaż maszyn

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG, doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Ślusarz-mechanik

    • Głubczyce

      Składanie konstrukcji stalowych, skręcanie maszyn, instalacje

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Głubczycach