Columbus Energy S.A.

Columbus Energy S.A.

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.
Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Columbus Energy S.A. najczęściej poszukuje kandydatów w:
Zawody Telemarketer Kraków, Przedstawiciel handlowy Kraków, Specjalista ds. obsługi klienta Kraków.
Kategorie zawodowe: obsługa klienta / call center, sprzedaż / zakupy.

Oferty pracy Columbus Energy S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Columbus Energy S.A.

Mapy

Siedziba główna

Columbus Energy S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe

Pełna nazwa
COLUMBUS ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA
Adres rejestrowy
Jasnogórska 9 31-358 Kraków
NIP
9492163154
REGON
241811803
KRS
0000373608
Forma prawna
spółka akcyjna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
20.12.2010
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

 • 27.11.Z Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów
 • 27.12.Z Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej

Wytwarzanie i zaopatrywanie w energię elektryczną, gaz, parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

 • 35.11.Z Wytwarzanie energii elektrycznej
 • 35.14.Z Handel energią elektryczną

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

 • 47.99.Z Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami

Informacja i komunikacja

 • 62.09.Z Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

 • 64.99.Z Pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

 • 70.10.Z Działalność firm centralnych (head offices) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych
 • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
 • 71.20.B Pozostałe badania i analizy techniczne
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Columbus Energy S.A.

4.1

Na podstawie 1792 oceny z Google.

Helena Witek

Helena Witek

"Przedstawiciel firmy Columbus prosto i rzeczowo przedstawił mi propozycję zainstalowania paneli fotowoltaicznych. Załatwienie wszystkich formalności przebiegło sprawnie i szybko. Montaż instalacji fotowoltaicznej wykonano w ciągu jednego dnia, dokładnie i fachowo. Zamontowana instalacja o mocy 5,18 kWp (na gruncie) , po roku działania wyprodukowała 5400 kW (powyżej zainstalowanej mocy), to świadczy o wysokiej jakości paneli. Rachunki za prąd zmniejszyły się do minimum , tylko opłaty stałe . Instalacja jest bezobsługowa i bezawaryjna. Bardzo przydatna jest aplikacja na smartfona w której , w każdej chwili mogę sprawdzić szczegółową produkcję energii. Jestem bardzo zadowolona z działania instalacji i szczerze polecam ją innym, którzy jeszcze się na nią nie zdecydowali. Firma Columbus jest profesjonalną firmą , godną zaufania i posiada duże doświadczenie. Polecam!"

4 miesiące temu

Adam Matusewicz

Adam Matusewicz

"Od dłuższego czasy myślałam o instalacji fotowoltaicznej. Nie miałam wątpliwości z wyborem firmy ponieważ słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat firmy Columbus. Po skontaktowaniu się z firmą Columbus zostałam umówiona na spotkanie z przedstawicielem firmy. Na spotkaniu, które odbyło się w moim domu ustaliliśmy ilość paneli słonecznych, aby pokryć zużycie energii elektrycznej. Po roku pomyślałam o zmianie pieca z "kopciucha" na pompę ciepła, a wraz tym dołożenie paneli słonecznych. Przedstawiciel firmy ustalił dobór pompy wraz z całym kosztorysem. Nie musiałam się o nic martwić. Firma Columbus pomogła mi w załatwieniu wszystkich formalności związanych z fotowoltaiką i pompą ciepła. Po kilku dniach przyjechała wcześniej umówiona ekipa od montażu paneli. Prace poszły szybko i sprawnie, mimo tego, że pogoda nie była najprzyjemniejsza. Następnie po dwóch tygodniach przyjechała ekipa od pompy ciepła. Zamontowanie pompy także poszło szybko i sprawnie, bez zarzutów tak jak w przypadku paneli słonecznych. Wykonanie pracy oceniam bardzo dobrze, wszystko wygląda estetycznie i bardzo dobrze działa. Niektórzy z moich znajomych po wyborze innych firm narzekają na to, że pompy niewystarczająco ogrzewają ich mieszkania, a ja nie mam żadnych zarzutów i mam cieplutko w domu. Każdemu polecam firmę Columbus. Dzięki firmie Columbus komfort mojego życia znacznie się poprawił i przy okazji przyczyniam się do dbania o środowisko. Edyta Matusewicz"

rok temu

Zbyszek Pastewski

Zbyszek Pastewski

"Z usług firmy Columbus jestem bardzo zadowolona. Fachowość, rzetelność i komunikacja przedstawiciela firmy Columbus z klientem była na wysokim poziomie. Wiedza, którą przekazywał przedstawiciel firmy byla na poziomie dostosowanym do poziomu " laika" w tym zakresie. Montaż instalacji przebiegł sprawnie, zgodnie z wcześniej ustonym grafikiem i w miłej atmosferze. Odpowiedzi instalatorów na zadawane przeze mnie pytania były wyczerpujące i profesjonalne.Dach mojego domu zawsze mi się podobał, ale po zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej podoba mi się jeszcze bardziej. Dach wzbogacił się o walory estetyczne, był i jest reklamą dla firmy oraz dla naszych sąsiadów. Na naszej ulicy,mój dom był pierwszy, na którym zainstalowano fotowoltaikę, a teraz jest ich więcej. Osobom, którym poleciliśmy instalację, również są zadowolone z usług firmy."

4 miesiące temu

Mariusz Murawski

Mariusz Murawski

"o montażu instancji PV i PC podjąłem rok temu. Interesowało mie rozwiązanie kompleksowe, instalacja PV częściowo na gruncie i częściowo na dachu + PC dla budynku ok 180m2 z konwencjonalnym ogrzewaniem grzejnikowym. Wybór padł na Columbus. W kwestii instalacji PV - realizacja błyskawiczna + możliwość ubezpieczenia instalacji i negocjacji warunków techniczno finansowych - wszystko na 5 gwiazdek. Instalacja PC - nie obeszło się bez przygód (jak się domyślam niezależnych od samego Columbus'a - łańcuchy dostaw komponentów z fabryk jakie były rok temu każdy wie) ... ale firma stanęła na wysokości zadania, w zamian za proponowany model dostałem model droższy ale dostępny z półki - więc koniec końców również na dobre 4+ gwiazdki. -0,5 gwiazdki za nieprzewidzenie takich problemów z dostawami komponentów ;) Oszczędności rzędu 7-8k rocznie na ogrzewaniu i rachunkach za prąd i gaz (i nie liczę tu swojego czasu bo kwestia ogrzewania stała się bezobsługowa)."

4 miesiące temu

Konrad Jankowski

Konrad Jankowski

"Polecam Firmę Columbus. Fachowa opieka przedstawiciela Pana Marcina K. :) wszystko wytłumaczone dokładnie oraz uzyskaliśmy odpowiedź na każde zadane pytanie. Jeżeli chodzi o montaż również nie mamy nic do zarzucenie, fachowa dobrze wykonana praca montowania paneli i całego osprzętu. Panowie bardzo mili. Kontakt z infolinia bardzo dobry, również uzyskaliśmy odpowiedzi na każde nurtujące pytanie. Wszystko w należytym porządku. Sprawy papierowe załatwione od A do Z bez naszego wysiłku. Panele użytkujemy od lutego 2022 roku i wszystko działa prawidłowo. W ostatnim czasie był wykonany przegląd serwisowy i nie wykryto żadnych nieprawidłowości. Serwisant bardzo miły i kompetentny w swojej wiedzy. Firmę Columbus wybraliśmy po prawie dwuletnim okresie poszukiwania firmy od fotowoltaniki, była to pierwsza firma którą przeanalizowaliśmy . porównywaliśmy kilka firm i jednak okazało się, że Columbus zdobyl nasze zaufanie. Wybraliśmy ich ze wzgledu miedzy innymi na długą gwarancje na panele i sprzęt. Patrząc z perspektywy czasu użytkowania 10 miesięcy nie żałujemy decyzji. I śmiemy twierdzić , że firma nas nie zawiedzie i dalsza współpraca będzie nadal bardzo dobra i niezawodna. Z czystym sercem polecamy . Dorota i Konrad"

6 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.

Archiwalne oferty pracy Columbus Energy S.A.

 • Konsultant ds. Obsługi Klienta

  Columbus Energy S.A.
  • Kraków
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Dołącz do naszego zespołu jeśli:

   • chętnie uczysz się nowych rzeczy #talent
   • chcesz pracować w firmie, która dba o swoich pracowników #troska
   • nie lubisz nudy #tempo

   Zakres obowiązków

   Za co będziesz odpowiedzialny?

   • przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych i mailowych
   • udzielanie informacji na temat usług i przyjmowanie dyspozycji
   • doradztwo w wyborze najlepszych rozwiązań
   • budowanie relacji i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
   • współpracę ze wszystkimi Działami firmy

   Wymagania

   Czego od Ciebie oczekujemy?

   • uśmiechu i dużo pozytywnej energii
   • komunikatywności i swobody wypowiedzi
   • nastawienia na realizację celów i współpracę w zespole
   • zaangażowania, chęci uczenia się nowych rzeczy i gotowości do zmian
   • znajomości obsługi komputera-pakiet MS Office
   • branża OZE nie jest Ci obca – dodatkowy atut!

   Oferujemy

   U nas:

   • będziesz pracować u lidera rynku branży OZE
   • masz możliwość pracy zdalnej
   • będziesz pracować od poniedziałku do niedzieli w systemie zmianowym, a Twój grafik będzie elastyczny J
   • rozwiniesz swoją karierę
   • będziesz mógł realizować własne pomysły
   • masz szansę zdobycia ogromnego doświadczenia
   • gwarantujemy wyzwania i dużo ciekawych projektów
   • obejmiesz samodzielne stanowisko przy jednoczesnym wsparciu Managera
   • otrzymasz umowę o pracę na cały etat
   • możesz mieć opiekę medyczną oraz Multisport
   • wypijesz pyszną kawę – bez limitu J

 • Starszy Konsultant ds. Kontaktu z Klientem

  Columbus Energy S.A.
  • Kraków
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Dołącz do naszego zespołu jeśli:

   • chętnie uczysz się nowych rzeczy #talent
   • chcesz pracować w firmie, która dba o swoich pracowników #troska
   • nie lubisz nudy #tempo

   Zakres obowiązków

   • aktywne pozyskiwanie Klientów
   • telefonicznie umawianie spotkań dla naszych handlowców
   • aktualizacja grafików spotkań
   • planowanie trasy przejazdu handlowców
   • współpraca z innymi Działami firmy

   Wymagania

   • masz doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów przez telefon
   • nie jest Ci obca telefoniczna sprzedaż
   • potrafisz interesująco przedstawić produkt
   • posiadasz dobrą dykcję
   • cechuje Cię komunikatywność
   • sprawnie posługujesz się komputerem
   • nie boisz się wyzwań
   • świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej
   • interesuje Cię branża OZE – dodatkowy atut!

   Oferujemy

   • umowa o pracę na cały etat
   • bardzo atrakcyjny system premiowy
   • stabilne zatrudnienie
   • praca u lidera rynku branży OZE
   • przyjazna atmosfera
   • zdobycie cennego doświadczenia
   • możliwość rozwoju i awansu
   • opieka medyczna oraz Multisport
   • pełny komfort pracy w nowoczesnym biurze
   • owocowe poniedziałki i środy oraz codziennie pyszna kawa i herbata – bez limitu :)

 • Starszy Konsultant ds. Kontaktu z Klientem

  Columbus Energy S.A.
  • Kraków
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Dołącz do naszego zespołu jeśli:

   • chętnie uczysz się nowych rzeczy #talent
   • chcesz pracować w firmie, która dba o swoich pracowników #troska
   • nie lubisz nudy #tempo

   Zakres obowiązków

   • aktywne pozyskiwanie Klientów
   • telefonicznie umawianie spotkań dla naszych handlowców
   • aktualizacja grafików spotkań
   • planowanie trasy przejazdu handlowców
   • współpraca z innymi Działami firmy

   Wymagania

   • masz doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów przez telefon
   • nie jest Ci obca telefoniczna sprzedaż
   • potrafisz interesująco przedstawić produkt
   • posiadasz dobrą dykcję
   • cechuje Cię komunikatywność
   • sprawnie posługujesz się komputerem
   • nie boisz się wyzwań
   • świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej
   • interesuje Cię branża OZE – dodatkowy atut!

   Oferujemy

   • umowa o pracę na cały etat
   • bardzo atrakcyjny system premiowy
   • stabilne zatrudnienie
   • praca u lidera rynku branży OZE
   • przyjazna atmosfera
   • zdobycie cennego doświadczenia
   • możliwość rozwoju i awansu
   • opieka medyczna oraz Multisport
   • pełny komfort pracy w nowoczesnym biurze
   • owocowe poniedziałki i środy oraz codziennie pyszna kawa i herbata – bez limitu :)

 • Starszy Konsultant ds. Kontaktu z Klientem

  Columbus Energy S.A.
  • Kraków
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Dołącz do naszego zespołu jeśli:

   • chętnie uczysz się nowych rzeczy #talent
   • chcesz pracować w firmie, która dba o swoich pracowników #troska
   • nie lubisz nudy #tempo

   Zakres obowiązków

   • aktywne pozyskiwanie Klientów
   • telefonicznie umawianie spotkań dla naszych handlowców
   • aktualizacja grafików spotkań
   • planowanie trasy przejazdu handlowców
   • współpraca z innymi Działami firmy

   Wymagania

   • masz doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów przez telefon
   • nie jest Ci obca telefoniczna sprzedaż
   • potrafisz interesująco przedstawić produkt
   • posiadasz dobrą dykcję
   • cechuje Cię komunikatywność
   • sprawnie posługujesz się komputerem
   • nie boisz się wyzwań
   • świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej
   • interesuje Cię branża OZE – dodatkowy atut!

   Oferujemy

   • umowa o pracę na cały etat
   • bardzo atrakcyjny system premiowy
   • stabilne zatrudnienie
   • praca u lidera rynku branży OZE
   • przyjazna atmosfera
   • zdobycie cennego doświadczenia
   • możliwość rozwoju i awansu
   • opieka medyczna oraz Multisport
   • pełny komfort pracy w nowoczesnym biurze
   • owocowe poniedziałki i środy oraz codziennie pyszna kawa i herbata – bez limitu :)

 • Konsultant ds. Kontaktu z Klientem

  Columbus Energy S.A.
  • Kraków
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Dołącz do naszego zespołu jeśli:

   • chętnie uczysz się nowych rzeczy #talent
   • chcesz pracować w firmie, która dba o swoich pracowników #troska
   • nie lubisz nudy #tempo

   Zakres obowiązków

   • telefonicznie umawianie spotkań dla naszych handlowców
   • aktualizacja grafików spotkań
   • planowanie trasy przejazdu handlowców
   • współpraca z innymi Działami firmy

   Wymagania


   • nie jest Ci obca telefoniczna sprzedaż
   • potrafisz interesująco przedstawić produkt
   • posiadasz dobrą dykcję
   • cechuje Cię komunikatywność
   • sprawnie posługujesz się komputerem
   • nie boisz się wyzwań
   • świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej
   • interesuje Cię branża OZE – dodatkowy atut!

   Oferujemy

   • umowa o pracę na cały etat
   • atrakcyjny system premiowy
   • stabilne zatrudnienie
   • praca u lidera rynku branży OZE
   • przyjazna atmosfera
   • zdobycie cennego doświadczenia
   • możliwość rozwoju i awansu
   • opieka medyczna oraz Multisport
   • pełny komfort pracy w nowoczesnym biurze
   • owocowe poniedziałki i środy oraz codziennie pyszna kawa i herbata – bez limitu :)
 • Starszy Konsultant ds. Kontaktu z Klientem

  Columbus Energy S.A.
  • Kraków
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Dołącz do naszego zespołu jeśli:

   • chętnie uczysz się nowych rzeczy #talent
   • chcesz pracować w firmie, która dba o swoich pracowników #troska
   • nie lubisz nudy #tempo

   Zakres obowiązków

   • aktywne pozyskiwanie Klientów
   • telefonicznie umawianie spotkań dla naszych handlowców
   • aktualizacja grafików spotkań
   • planowanie trasy przejazdu handlowców
   • współpraca z innymi Działami firmy

   Wymagania

   • masz doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów przez telefon
   • nie jest Ci obca telefoniczna sprzedaż
   • potrafisz interesująco przedstawić produkt
   • posiadasz dobrą dykcję
   • cechuje Cię komunikatywność
   • sprawnie posługujesz się komputerem
   • nie boisz się wyzwań
   • świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej
   • interesuje Cię branża OZE – dodatkowy atut!

   Oferujemy

   • umowa o pracę na cały etat
   • bardzo atrakcyjny system premiowy
   • stabilne zatrudnienie
   • praca u lidera rynku branży OZE
   • przyjazna atmosfera
   • zdobycie cennego doświadczenia
   • możliwość rozwoju i awansu
   • opieka medyczna oraz Multisport
   • pełny komfort pracy w nowoczesnym biurze
   • owocowe poniedziałki i środy oraz codziennie pyszna kawa i herbata – bez limitu :)

 • Doradca Energetyczny ds. Fotowoltaiki

  Columbus Energy S.A.
  • Jarosław
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • rekrutacja zdalna
  • Zakres obowiązków

   Będziesz odpowiedzialna/y za:

   • odbywanie spotkań z Klientami pozyskanymi przez Dział Wsparcia Sprzedaży
   • aktywne pozyskiwanie Klienta indywidualnego w terenie

   • samodzielne budowanie bazy Klientów

   • kompleksową obsługę Klientów w zakresie analizy potrzeb oraz sporządzania ofert

   • sprzedaż produktów oferowanych przez firmę

   Wymagania

   Dlaczego Ty?

   • masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej z Klientem indywidualnym

   • techniki sprzedaży nie mają przed Tobą tajemnic

   • potrafisz negocjować, masz dar przekonywania

   • lubisz pracować aktywnie i nieszablonowo

   • fascynują Cię nowe technologie

   • cechuje Cię wytrwałość, szybkość działania oraz orientacja na wynik

   • wiesz, że swoją codzienną pracą masz realny wpływ na wzrost wynagrodzenia

   • zarażasz pozytywną energią :)

   Oferujemy

   W zamian:

   • będziesz pracować z liderem rynku w branży
   • sam zadecydujesz o formie współpracy (umowa o pracę lub własna działalność)
   • oferujemy atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja bez sufitów)
   • będziesz mieć realny wpływ na tworzenie elitarnej grupy sprzedażowej
   • zapewnimy Ci profesjonalne szkolenia i narzędzia pracy (samochód z pełnym bakiem, sprzęt IT, materiały marketingowe)
   • będziesz sprzedawać produkt, który zmienia rynek odnawialnych źródeł energii i troszczy się o środowisko naturalne

Dbamy o Twoją prywatność

Serwis wykorzystuje pliki cookies, czyli pliki tekstowe, które za zgodą Użytkownika są przechowywane na komputerze lub urządzeniu mobilnym Użytkownika, co może wiązać się również z przetwarzaniem danych osobowych Użytkownika. Pliki cookies przetwarzane przez Aplikuj.pl Paweł Strykowski, zarejestrowany w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod adresem: ul. Legionów 26/28, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5471567654, REGON: 070776507, w celu umożliwienia korzystania z Serwisu, jak również na potrzeby analizy zachowań Użytkownika w Serwisie, personalizacji prezentowanych Użytkownikowi treści oraz reklam, zapewnienia działania funkcji mediów społecznościowych oraz do zarządzania Serwisem. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies, jak również dostęp do panelu zarządzania ustawieniami cookies znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych zawartych w plikach cookies jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez akceptację wykorzystania plików cookies (art. 6 (1)(a) RODO).

Zgoda udzielona poprzez wybór opcji "Wyrażam zgodę" oznacza akceptację wszystkich wykorzystywanych w Serwisie plików cookies. Zgoda Użytkownika może być w każdym momencie zmieniona poprzez kliknięcie w link umieszczony w Polityce Prywatności.

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo do żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym przysługujących Użytkownikowi praw, można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Dostosowuję swój wybór

Dokonaj szczegółowego wyboru poniższych ustawień, aby zapisać indywidualne ustawienia prywatności. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Pliki cookies niezbędne do świadczenia usług drogą elektroniczną Zawsze aktywne
Narzędzia statystyczne i marketingowe Google Tag Manager, Google Analytics, Google Ads, Facebook Piksel (remarketing)
Narzędzie analityczne HotJar Statystyka