Call4You S.C. Ciastoń P., Janik F.

Call4You S.C. Ciastoń P., Janik F. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Call4You S.C. Ciastoń P., Janik F.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Call4You S.C. Ciastoń P., Janik F.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Call4You S.C. Ciastoń P., Janik F.

Siedziba główna

Call4You S.C. Ciastoń P., Janik F. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Call4You S.C. Ciastoń P., Janik F.

Pełna nazwa
CALLFORYOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
ul. Bogdana Zaleskiego 11 33-300 Nowy Sącz
NIP
7343605522
REGON
52105395800000
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Call4You S.C. Ciastoń P., Janik F.

4.6

Na podstawie 5 ocen z Google.

Weronika

Weronika

"Fenomenalne miejsce pracy, przyjaźnie i wesoło. Mamy młody zespół, gdzie dosłownie każdy się odnajdzie. Pracuje tutaj już dobrze ponad 2 lata i w żadnym innym miejscu nie czułam się tak świetnie jak tutaj. Świetne warunki jeśli chodzi o wypłaty, dodatkowo możliwość wyrobienia sobie premii. Pani Prezes ma super podejście do pracowników, można poruszyć z nią każdy problem. Dodatkowo grafik można dopasować do swoich potrzeb, oczywiście w granicach rozsądku. Polecam !!!😉"

6 miesięcy temu

Weronika Obnowska

"Bardzo przyjazne miejsce pracy! Zespół jest bardzo zgrany i wesoły :) zawsze można liczyć na pomoc . Serdecznie polecam."

3 miesiące temu

PROFITOWI S.A. - Patryk Garbazik oddział Szczecin

"Call4You potrafią dzwonić...4 you :) Firma godna polecenia, kilkuletnia współpraca biznesowa - zdecydowanie na plus!"

2 tygodnie temu

sabina wojciechowska

"Polecam bardzo miła atmosfera pełna kultura bardzo miła rozmowa"

rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Grybów
  4. Kraków
  5. Lublin

Praca Call4You S.C. Ciastoń P., Janik F. - oferty archiwalne

  • Konsultant telefoniczny

    • Nowy Sącz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    • 3 000-7 000 zł / mies.
    • Poszukujemy stałych, pozytywnie nastawionych Pracowników.

      Jeżeli masz doświadczenie w pracy ,,na słuchawce'', potrzebujemy lidera projektu.

      Na co dzień będziesz odpowiedzialny/a za telefoniczne prezentowanie oferty Naszych klientów tj. PZU Życie, Aviva, Polenergia.

      Nie prowadzimy kampanii sprzedażowych, jesteś odpowiedzialny za umówienie klienta na rozmowę z Handlowcem.

      Zakres obowiązków

      • Telefoniczna obsługa klienta
      • Pozyskiwanie klientów dla największych firm na rynku w branży ubezpieczeniowej oraz energetycznej
      • Prezentowanie ciekawych rozwiązań naszych Partnerów
      • Weryfikacja danych w bazach
      • Prowadzenie działań nakierowanych na stworzenie pozytywnego wizerunku firmy
      • Badanie opinii i potrzeb klientów

      Wymagania

      • Komunikatywności oraz chęci do pracy
      • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
      • Znajomości technik sprzedaży będzie dodatkowym atutem
      • Wysokiej kultury osobistej
      • Podstawowej znajomości obsługi komputera
      • Inicjatywy i otwartości na nowe doświadczenia
      • Orientacji na realizację zamierzonych celów

      Oferujemy

      • Stałą pracę stacjonarną lub zdalną w systemie home office,
      • 6,7 lub 8 godzinny dzień pracy + przerwa, dla poprawy efektywności i samopoczucia,
      • Stałą Podstawę (ok. 3000 zł) + system premiowy, pozwalający zarabiać ok. 5 000 zł miesięcznie.
      • Pakiet szkoleń wstępnych i stałe wsparcie mentora
      • Zapewniamy sprzęt do pracy, bazy klientów oraz bardzo prosty i przejrzysty system
      • Szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w stabilnej organizacji
      • Konkursy motywacyjne
      • Elastyczny grafik, praca od poniedziałku do piątku
      • Środowisko wspierające rozwój, różnorodność i osiąganie sukcesów

Pracodawcy w Nowym Sączu