Beck & Pollitzer Polska Sp. Z.o.o.

Czy to Twoja firma?

Beck & Pollitzer Polska Sp. Z.o.o. praca

Sosnowiec

Beck & Pollitzer to firma o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym. Posiadamy ponad 150-letnią tradycję. Jesteśmy wiodącym dostawcą usług inżynieryjnych, usług w zakresie montażu i relokacji maszyn oraz urządzeń przemysłowych w skali lokalnej oraz globalnej.

Beck & Pollitzer Polska Sp. Z.o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Beck & Pollitzer Polska Sp. Z.o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Beck & Pollitzer Polska Sp. Z.o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Beck & Pollitzer Polska Sp. Z.o.o.

Siedziba główna

Beck & Pollitzer Polska Sp. Z.o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Bydgoszcz
  4. Sosnowiec
  5. Warszawa
  6. Marki
  7. Prabuty
  8. Wejherowo

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Beck & Pollitzer Polska Sp. Z.o.o. - oferty archiwalne

  • Inżynier ds. realizacji projektów w branży przemysłowej

    • Sosnowiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 6 500-9 000 zł / mies.
    • Aktualnie, z uwagi na dynamiczny rozwój firmy i realizację nowych projektów poszukujemy Pracowników do Działu Operacyjnego na stanowisko:

      Inżynier ds. realizacji projektów w branży przemysłowej

      Pracownicy Działu Operacyjnego cenią sobie pracę w B&PP za:

      „RÓŻNORODNOŚĆ - dużym plusem pracy w Beck & Pollitzer Polska jest to, że nawet w pandemii realizujemy dużo różnorodnych kontraktów. Tu nie można się nudzić - raz realizujesz projekt w fabryce czekolady, innym razem składasz fabrykę samochodów, a jeszcze innym remontujesz komin huty krzemu na końcu świata. Praca w B&PP to duma i prestiż.” - Dominik, Inżynier ds realizacji projektów, w B&PP od 6 lat.

      "Możliwość pracy w MIĘDZYNARODOWYM ŚRODOWISKU, poznawania innych kultur, zwiedzania świata i pracy z ludźmi z różnych krajów - można się tutaj wiele nauczyć! - Łukasz, Inżynier ds realizacji projektów, w B&PP od 5 lat.

      "ELASTYCZNOŚĆ, MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU oraz INDYWIDUALNE PODEJŚCIE - kierownictwo zawsze liczy się ze zdaniem i potrzebami pracownika.” - Grzegorz, Inżynier ds realizacji projektów, w B&PP od 6 lat.

      "To, że zawsze mogę liczyć na WSPARCIE i pomoc innych osób z mojego działu, w szczególności mojego przełożonego. Jeśli mam problem – nie zostaje z nim sam!” - Kacper, inżynier ds realizacji projektów w B&PP od 2 lat

      Jeśli również cenisz w swojej pracy różnorodność, możliwość rozwoju i jesteś gotowa/y do nieustannego poszerzania horyzontów - zapraszam do mojego zespołu - Piotr, Operations Manager

      Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego (wymagany)

      Zakres obowiązków

      • Organizacja projektów z zakresu montażu oraz relokacji maszyn i urządzeń przemysłowych (analiza dokumentacji, planowanie prac, sporządzanie harmonogramów).
      • Realizacja projektów w miejscu ich organizacji.
      • Monitorowanie zgodności wykonywanych prac z dokumentacją budowlaną/techniczną w zakresie prac mechaniczno - montażowych.
      • Zarządzanie zespołem projektowym, prowadzenie nadzoru nad bieżącą realizacją kontraktów, kontrolowanie postępu i jakości prac zgodnie z postanowieniami kontraktu, harmonogramem oraz przepisami BHP.
      • Kosztorysowanie oraz współpraca w przygotowaniu ofert.

      Wymagania

      • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodny kontakt z klientami i pracownikami w środowisku międzynarodowym - warunek konieczny.
      • Doświadczenie w koordynowaniu i prowadzeniu projektów w branży przemysłowej (w szczególności w zakresie prac mechanicznych i/lub elektrycznych).
      • Wiedza techniczna w zakresie czytania dokumentacji technicznej oraz prowadzenia odbiorów technicznych.
      • Sprawność w rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych oraz jakościowych.
      • Prawo jazdy kat. B.
      • Gotowość do pracy w delegacji - warunek konieczny (oferta pracy dotyczy prowadzenia projektu w miejscu jego realizacji - w kraju lub/i za granicą).

      Mile widziane:

      • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane o kierunku mechanika i budowa maszyn lub elektryka).
      • Doświadczenie w przygotowywaniu kosztorysów robót w branży przemysłowej.
      • Znajomość języka niemieckiego lub innego języka obcego.

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie i preferowaną przez kandydata formę zatrudnienia.
      • Różnorodność pracy - realizacja projektów międzynarodowych i krajowych dla branż motoryzacyjnej, przemysłu ciężkiego, lotnictwa, FMCG, spożywczego i innych.
      • Znakomite warunki do rozwoju zawodowego i budowania przyszłości zawodowej.
      • Samodzielne prowadzenie ciekawych projektów, atrakcyjne wyjazdy służbowe.
      • Prywatną opiekę medyczną.
      • Nowoczesne narzędzia pracy niezbędne do realizacji projektu.
      • Dojazd oraz zakwaterowanie na projektach wyjazdowych.
      • Samochód służbowy po okresie próbnym (refundacja kosztów dojazdu na projekt w trakcie okresu próbnego).
      • Wynagrodzenie podstawowe (6500 - 9000 brutto na start - w zależności od doświadczenia) + dodatki projektowe/ delegacyjne + płatne nadgodziny.

Pracodawcy w Sosnowcu