Czy to Twoja firma?

Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie praca

Olsztyn

Jesteśmy Izbą Administracji Skarbowej w Olsztynie, twoim zaufanym partnerem w świecie podatków i administracji. Nasza siedziba znajduje się w sercu Olsztyna, gdzie z pasją i zaangażowaniem dbamy o sprawiedliwość i przejrzystość finansową.

Nasza działalność koncentruje się na prowadzeniu postępowań podatkowych, które są kluczowe dla utrzymania zdrowego systemu finansowego państwa. Zajmujemy się także rozpatrywaniem środków odwoławczych, dając naszym klientom poczucie bezpieczeństwa i sprawiedliwości. Dodatkowo, zabezpieczamy wykonanie zobowiązań podatkowych, co jest fundamentem dla stabilności ekonomicznej naszego społeczeństwa.

W naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem i dokładnością, co odzwierciedla się w strukturze naszego zespołu. Składają się na niego w 70% urzędnicy, którzy są codziennie gotowi służyć pomocą i wsparciem, oraz w 30% specjaliści ds. administracji, dzięki którym nasze działania są zawsze na najwyższym poziomie.

Rozumiemy, że nasza praca ma ogromny wpływ na codzienne życie obywateli, dlatego staramy się być jak najbardziej dostępni i pomocni. Oferujemy wsparcie w referacie wsparcia w urzędzie skarbowym, co pozwala nam na bezpośredni kontakt z tymi, którzy potrzebują naszej pomocy.

Dbamy również o dobrostan naszych pracowników, ponieważ wiemy, że zadowolenie i motywacja zespołu przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług. Dlatego w naszej ofercie znajduje się dofinansowanie do wypoczynku pracowników, co pozwala im na regenerację i powrót do pracy z nową energią. Ponadto, wspieramy zdrowie naszych pracowników, oferując dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych do pracy przy komputerze.

Jesteśmy dumni z naszej roli w społeczeństwie i codziennie pracujemy na to, aby być godnym zaufania partnerem dla każdego, kto się do nas zwraca. Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

Mapa Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

Siedziba główna

Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Gdańsk
  3. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie - oferty archiwalne

  • Młodszy specjalista służby celno-skarbowej

    • Olsztyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej realizują zadania z zakresu kontroli przestrzegania przepisów prawa celnego oraz przepisów związanych z wywozem i przywozem towarów (szczegółowe informacje dostępne na stronie: )

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie branżowe
      • Inne wymagania: Praca w systemie 12 godz/24 godz lub 8 godzin dziennie; wykształcenie min. średnie lub średnie branżowe. Osoba, która: jest obywatelem polskim; korzysta z pełni praw publicznych; nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe; posiada wykształcenie co najmniej średnie lub średnie branżowe; cieszy się nieposzlakowaną opinią; której stan zdrowia pozwala na pełnienie służby na określonym stanowisku; nie pełniła służby zawodowej ani nie pracowała w organach bezpieczeństwa państwa wymienionych w art. 2 ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944 1990 oraz treści tych dokumentów (Dz. U. z 2020 r. poz. 2141), ani nie była ich współpracownikiem. ADRES MIEJSCA WYKONYWANIA PRACY: WMUCS w Olsztynie: Wydział Dochodzeniowo-Śledczy w Olsztynie (CZS) 1 etat; Pierwszy Dział Dochodzeniowo-Śledczy w Olsztynie (CZS1) 3 etaty; Drugi Dział Dochodzeniowo-Śledczy w Olsztynie (CZS2) 2 etaty; Piąty Dział Dochodzeniowo-Śledczy w Olsztynie (CZS5) 2 etaty; Pierwszy Dział Kontroli Celno-Skarbowej Rynku w Olsztynie (CKR1) 2 etaty; Pierwszy Dział Realizacji w Olsztynie (CZR1) 8 etatów; Oddział Celny w Olsztynie (OC1) 5 etatów;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 940 PLN
      • Opis wynagrodzenia: uposażenie zasadnicze z dodatkiem za stopień od 3940,00 zł brutto; dodatek za wysługę lat w wysokośc
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Referent do spraw: wsparcia w referacie wsparcia w urzędzie skarbowym w iławie

    • Iława
    • 3 700 zł / mies.

      pod adresem strony:

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: niezbędne, wymagania dodatkowe, warunki pracy, dokumenty i oświadczenia niezbędne, termin i miejsce składania dokumentów, pozostałe informacje pod adresem strony:

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: szczegóły pod adresem strony:

Pracodawcy w Olsztynie