Czy to Twoja firma?

Żłobek Miejski Nr 1 w Boguszowie-Gorcach praca

Boguszów-Gorce

Witajcie w Żłobku Miejskim Nr 1 w Boguszowie-Gorcach, gdzie każdy dzień to nowa przygoda dla naszych najmłodszych mieszkańców. Jesteśmy dumni, że możemy powiedzieć, iż nasza placówka jest pierwszym samorządowym żłobkiem w naszym urokliwym mieście, który otworzył swoje drzwi w kwietniu 2021 roku.

Nasza historia to opowieść o zaangażowaniu i trosce, która zaczęła się od marzeń o miejscu, gdzie każde dziecko będzie mogło bezpiecznie rozwijać się i odkrywać świat. Dzięki wsparciu programu Maluch+ oraz Funduszu Inwestycji Lokalnych, udało się nam stworzyć przestrzeń, która jest nie tylko bezpiecznym azylem dla naszych podopiecznych, ale również przykładem nowoczesności i ekologicznych rozwiązań. Nasz żłobek to inwestycja w przyszłość, gdzie pompa ciepła i fotowoltaika to nie tylko oszczędność i troska o środowisko, ale również nauka przez przykład dla najmłodszych.

Znajdujemy się przy ul. Waryńskiego 10, w sercu Boguszowa-Gorc, gdzie każdego dnia otaczamy opieką dzieci do lat 3. Jesteśmy przekonani, że pierwsze lata życia są kluczowe dla rozwoju każdego człowieka, dlatego nasza oferta to nie tylko opieka, ale również edukacja i wsparcie w odkrywaniu świata przez naszych małych odkrywców.

Jako żłobek miejski, jesteśmy integralną częścią społeczności lokalnej, a nasze działania są odzwierciedleniem zaufania, jakim obdarzają nas rodzice. Nasza pozycja na rynku to efekt ciężkiej pracy, zaangażowania i przede wszystkim miłości do dzieci. Jesteśmy przekonani, że nasza nowoczesność i ekologiczne podejście to nasza przewaga konkurencyjna, która wyróżnia nas na tle innych placówek.

Nasza misja i wartości, choć nie zostały spisane w dostępnych danych, są codziennie wyrażane przez nasze działania - troskę, bezpieczeństwo i rozwój. W każdym uśmiechu i postępie naszych podopiecznych widzimy potwierdzenie, że to, co robimy, ma ogromne znaczenie.

Zapraszamy do naszego żłobka, gdzie każde dziecko jest gwiazdą, a przyszłość zaczyna się od dzisiaj.

Żłobek Miejski Nr 1 w Boguszowie-Gorcach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy Żłobek Miejski Nr 1 w Boguszowie-Gorcach

Praca alert - powiadomienia

Praca Żłobek Miejski Nr 1 w Boguszowie-Gorcach

  • Pielęgniarka/położna

    Żłobek Miejski Nr 1 w Boguszowie-Gorcach
    • Boguszów-Gorce
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Dodana

Mapa Żłobek Miejski Nr 1 w Boguszowie-Gorcach

Siedziba główna

Żłobek Miejski Nr 1 w Boguszowie-Gorcach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Boguszów-Gorce
  2. Poznań
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Żłobek Miejski Nr 1 w Boguszowie-Gorcach - oferty archiwalne

  • Pr/sprzataczka

    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • wykonywanie czynności porządkowych w pomieszczeniach Żłobka w oparciu o przepisy sanitarno- epidemiologiczne,
      • utrzymywanie czystości oraz należytego porządku przed budynkiem Żłobka,
      • współpraca z pozostałym personelem w celu zapewnienia sprawnej organizacji pracy i maksymalnie dobrych warunków pobytu dzieci,
      • przestrzeganie dyscypliny pracy, przepisów bhp i ppoż.,
      • w przypadku wykonywania prac z wykorzystaniem urządzeń mechanicznych stosowanie się do instrukcji ich obsługi

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: godziny pracy 09:00-17:00 okres próbny 3 miesoące. kolejna na 1 rok
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną