Czy to Twoja firma?

Eheim Seating sp. z o.o. praca

Kraków

W samym sercu Krakowa, miasta o bogatej historii i kulturowym dziedzictwie, znajduje się nasza firma – Eheim Seating. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią prestiżowej grupy Eheim Möbel GmbH, co pozwala nam na czerpanie z bogatego doświadczenia i tradycji w produkcji mebli specjalistycznych.

Specjalizujemy się w tworzeniu nie tylko krzeseł stadionowych, ale także wyjątkowych miejsc siedzących dla VIP-ów, a także w produkcji siedzisk audytoryjnych, teatralnych oraz kinowych. Nasze produkty to połączenie funkcjonalności, komfortu i designu, które znajdują zastosowanie na całym świecie, na najbardziej prestiżowych inwestycjach sportowych. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z renomowanymi architektami, co pozwala nam na tworzenie siedzisk, które są nie tylko praktyczne, ale i estetycznie dopasowane do współczesnych trendów w designie.

Nasza pozycja na rynku jest wyrazem zaufania, jakim obdarzają nas klienci. Stawiamy na innowacyjność i najwyższą jakość, co jest możliwe dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i wypracowanych standardów produkcyjnych. Każde siedzisko, które opuszcza naszą fabrykę, jest symbolem naszego zaangażowania w dostarczanie produktów, które wytrzymają próbę czasu i intensywnego użytkowania.

Bezpieczeństwo i jakość naszych produktów są potwierdzone odpowiednimi certyfikatami, co jest dla naszych klientów gwarancją niezawodności. Rozumiemy, że każde miejsce jest wyjątkowe, dlatego oferujemy zarówno gotowe rozwiązania, jak i możliwość wykonania projektu indywidualnego, który spełni specyficzne wymagania i oczekiwania naszych klientów.

W Eheim Seating wierzymy, że nasze krzesła to nie tylko meble – to część doświadczenia, które towarzyszy emocjom podczas wydarzeń sportowych, kulturalnych i rozrywkowych. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszej marce i jakości, którą reprezentujemy. Razem możemy stworzyć przestrzenie, które będą żyć wraz z emocjami ich użytkowników.

Eheim Seating Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Eheim Seating Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Eheim Seating Sp. z o.o.

  • Monter na linii produkcyjnej

    Eheim Seating Sp. z o.o.
    • Bielsko-Biała
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Dodana

Mapa Eheim Seating Sp. z o.o.

Siedziba główna

Eheim Seating Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Eheim Seating Sp. z o.o. - oferty archiwalne

    • Eheim Seating Sp. z o.o. to krakowska firma zajmująca się produkcją i dystrybucją krzeseł i foteli stadionowych. Od kilkunastu lat zajmujemy się pozyskiwaniem i obsługą największych klientów z rynku międzynarodowego pomagając stworzyć najlepsze obiekty sportowe na świecie oraz wprowadzając światowe trendy na Polski rynek.

      Zakres obowiązków

      • Składanie krzeseł stadionowych z komponentów na linii montażowej przy użyciu elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych (wkrętarka akumulatorowa, nitownica pneumatyczna)
      • Stanowiskowa kontrola jakości komponentów
      • Raportowanie wad jakościowych komponentów
      • Pakowanie produktów

      Wymagania

      • Podstawowe umiejętności manualne przy użyciu elektronarzędzi i narzędzi pneumatycznych
      • Dokładność w wykonywanych pracach
      • Wysokie zaangażowanie i odpowiedzialność
      • Mile widziane wykształcenie o profilu technicznym

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie
      • Praca jednozmianowa 8 – mio godzinna od poniedziałku do piątku
      • Szkolenia
      • Pełne wdrożenie stanowiskow
      • Możliwość przyuczenia osób bez doświadczenia
      • Współpracę z bardzo doświadczoną kadrą w miłej atmosferze

Pracodawcy w Krakowie