Czy to Twoja firma?

ARKO sp. j. Danuta Grabowska, Janusz Grabowski praca

Piotrków Trybunalski

Jesteśmy ARKO - rodzinne przedsiębiorstwo z Krakowa, które od ponad trzech dekad buduje swoją pozycję na rynku motoryzacyjnym. Nasza historia sięga 1990 roku, kiedy to z pasji do motoryzacji i chęci dostarczania usług najwyższej jakości, Danuta i Janusz Grabowscy założyli firmę, która dziś jest znana jako ARKO.

Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy oczekują kompleksowej obsługi swoich pojazdów. Specjalizujemy się w naprawach układów hamulcowych, przetaczaniu tarcz hamulcowych, geometrii kół, wymianie amortyzatorów, układów rozrządu, łożysk kół, serwisie klimatyzacji, wymianie układów wydechowych, montażu haków holowniczych oraz wulkanizacji. Dbamy o to, aby każda usługa była wykonana z największą starannością i precyzją, ponieważ bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem.

Rozumiemy, że motoryzacja to nie tylko nasza pasja, ale też odpowiedzialność. Dlatego oferujemy dodatkowe usługi, takie jak utylizacja opon, dbając o środowisko i komfort naszych klientów. Nasze usługi są odpowiedzią na potrzeby rynku, a nasze doświadczenie i zaangażowanie w każdy detal sprawiają, że klienci powracają do nas z uśmiechem.

Jesteśmy dumni z naszej historii i tego, jak przez lata udało nam się rozwijać i dostosowywać do zmieniających się potrzeb naszych klientów. Jesteśmy tu dla Ciebie, aby zapewnić Twojemu pojazdowi najlepszą możliwą opiekę. Zapraszamy do naszego serwisu przy ulicy Czerwone Maki w Krakowie, gdzie zespół wykwalifikowanych specjalistów zatroszczy się o Twoje auto z należytą uwagą i profesjonalizmem. Do zobaczenia w ARKO, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością.

ARKO Spółka Jawna Danuta Grabowska, Janusz Grabowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja magazyn sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ARKO Spółka Jawna Danuta Grabowska, Janusz Grabowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ARKO Spółka Jawna Danuta Grabowska, Janusz Grabowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ARKO Spółka Jawna Danuta Grabowska, Janusz Grabowski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ARKO Spółka Jawna Danuta Grabowska, Janusz Grabowski - oferty archiwalne

  • Pomocnik mechanika

    ARKO Spółka Jawna Danuta Grabowska, Janusz Grabowski
    • Piotrków Trybunalski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace pomocnicze (pomoc mechanikowi),
      wymiana olejów;

      Wymagania

      • Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
      • Inne wymagania: zainteresowania motoryzacją

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +premia uznaniowa
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Pracownik fizyczny

      rozkładanie towaru,
      obsługa klienta,
      dbanie o czystość na magazynie,
      pomoc sprzedawcy;

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Mechanik pojazdów samochodowych

      naprawa pojazdów samochodowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: naprawa samochodów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Piotrkowie Trybunalskim