Czy to Twoja firma?

FIRMA WIELOBRANŻOWA SOW-POL ŁUKASZ SOWIECKI praca

Lubin

Witajcie! Jesteśmy Firma Wielobranżowa Sow-Pol, prowadzoną z pasją przez Łukasza Sowieckiego. Nasza przygoda zaczęła się w malowniczym Krzeczynie Wielkim, w sercu dolnośląskiej ziemi, już w 2004 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą działalność, aby dostarczać usługi najwyższej jakości.

Specjalizujemy się w wynajmie samochodów ciężarowych i dostawczych, które są niezbędne w wielu branżach i projektach. Rozumiemy, jak ważna jest niezawodność i elastyczność w tej dziedzinie, dlatego oferujemy pojazdy dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Ale nasza oferta to nie tylko wynajem. Zajmujemy się również szerokim spektrum usług budowlanych. Od wznoszenia budynków, przez budowę dróg i autostrad, aż po realizację skomplikowanych projektów rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych. Każde zlecenie jest dla nas wyzwaniem, które podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o detale.

W naszej pracy kierujemy się zasadami, które pozwoliły nam zdobyć zaufanie wielu zadowolonych klientów. Mimo że nie zdradzamy tutaj wszystkich naszych wartości i misji, możecie być pewni, że w centrum naszych działań zawsze stawiamy człowieka – zarówno w relacjach z klientami, jak i w zespole, który tworzymy.

Zapraszamy do współpracy z Firma Wielobranżowa Sow-Pol. Razem możemy zrealizować projekty, które będą służyć ludziom i przyczynią się do rozwoju naszego regionu oraz całego kraju. Z nami możesz być pewien solidności, terminowości i profesjonalizmu na każdym etapie współpracy.

FIRMA WIELOBRANŻOWA SOW-POL ŁUKASZ SOWIECKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy FIRMA WIELOBRANŻOWA SOW-POL ŁUKASZ SOWIECKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA WIELOBRANŻOWA SOW-POL ŁUKASZ SOWIECKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FIRMA WIELOBRANŻOWA SOW-POL ŁUKASZ SOWIECKI

Siedziba główna

Siedziba główna:

FIRMA WIELOBRANŻOWA SOW-POL ŁUKASZ SOWIECKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FIRMA WIELOBRANŻOWA SOW-POL ŁUKASZ SOWIECKI - oferty archiwalne

  • Monter sieci sanitarnych

    FIRMA WIELOBRANŻOWA SOW-POL ŁUKASZ SOWIECKI
    • Lubin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      montaż instalacji sanitarnych zewnętrznych, praca na terenie województwa dolnośląskiego

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: doświadczenie w zawodzie min. 2 lata

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 28 zł brutto/ godz.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Kierowca kat. c

    • Lubin

      przewóz ziemi, praca na terenie Lubina, Legnicy i Prochowic

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
      • Inne wymagania: doświadczenia w zawodzie

      Oferujemy

Pracodawcy w Lubinie