Czy to Twoja firma?

KOM T.Defratyka sp. j. praca

Milicz

W sercu malowniczych Wszewilek, gdzie tradycja splata się z nowoczesnością, znajduje się nasza firma – KOM T.Defratyka Spółka Jawna. Jesteśmy dumni z naszej historii, która sięga czasów, gdy nasze hale wypełniały barwne bombki choinkowe, tworzone z pasją i rzemieślniczą precyzją. Choć od 2008 roku wiele się zmieniło, to wciąż kultywujemy to dziedzictwo, oferując nie tylko tradycyjne wyroby, ale i przestrzeń dla edukacji i kultury.

Nasza działalność jest wielowymiarowa – od produkcji drewnianych dłużyc i kłód, przez transport drogowy towarów, aż po produkcję mebli, które łączą w sobie funkcjonalność i estetykę. Nie zapominamy również o gastronomii, serwując smaki, które zadowolą nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Jednak to, co nas wyróżnia, to nasza oferta edukacyjna. Z pasją tworzymy programy i przestrzenie, które inspirują i rozwijają. Nasza kawiarnia to miejsce spotkań i wymiany myśli, a zaplecze artystyczne i multimedialne staje się sceną dla kreatywności. Muzeum bombki to hołd dla naszych korzeni, a Galeria Druha Bolka to przestrzeń, gdzie sztuka współistnieje z historią.

Nasze unikalne kolekcje ozdób choinkowych to skarb, który z dumą prezentujemy. Dzięki nim, nasza firma jest rozpoznawalna nie tylko jako producent wysokiej jakości wyrobów drewnianych, ale również jako strażnik tradycji i promotor edukacji. Nasza infrastruktura edukacyjna wspiera programy szkół i przedszkoli, a każdy projekt realizujemy z myślą o przyszłych pokoleniach.

W KOM T.Defratyka Sp.J. wierzymy, że nasza różnorodność to nasza siła. Zapraszamy do współpracy i odkrywania naszej oferty, która jest tak bogata, jak historia, którą się dzielimy.

KOM T.Defratyka Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy KOM T.Defratyka Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KOM T.Defratyka Spółka Jawna

Mapa KOM T.Defratyka Spółka Jawna

Adres rejstrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
KOM T.Defratyka Spółka Jawna
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca KOM T.Defratyka Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Pracownik Fish Truck

    • Milicz
    • umowa zlecenie
    • dodatkowa/dorywcza
    • REKRUTUJEMY na stanowisko Pracownik Fish Truck - dołącz do nas!

      Szukamy osób, które uwielbiają spędzać czas w kuchni, z zapałem eksperymentują i poszukują kulinarnych inspiracji, lubią gotować dla innych, cenią sobie zdrową kuchnię i produkty lokalne. Są towarzyskie, pogodne otwarte, żądne przygód i gotowe do nauki nowych rzeczy.

      Miejsce pracy: Kreatywny Obiekt Multufunkcyjny w Miliczu, ul. Jarosława Dąbrowskiego 3,

      Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy lub osobiście do siedzimy firmy.

      Zakres obowiązków

      Czym zajmuje się pracownik Fish Truck?

      • przygotowywaniem posiłków
      • obsługą gości

      Wymagania

      Jakie są nasze oczekiwania?

      • wykształcenie min. średnie
      • wysoka kultura osobista oraz zdolności w zakresie komunikacji bezpośredniej
      • entuzjazm i zaangażowanie
      • dyspozycyjność w weekendy

      Co jeszcze jest mile widziane?

      • doświadczenie w gastronomii
      • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych
      • znajomość języka obcego
      • prawo jazdy kategorii B

      Oferujemy

      Czego się można u nas spodziewać?

      • przynależności do zaangażowanego zespołu
      • osobistego rozwoju i realizacji własnych wizji
      • swobody kreatywnego myślenia i działania
      • umowy o pracę / zlecenie min. 80 h w miesiącu

Pracodawcy w Miliczu