Czy to Twoja firma?

BARTLOWIZNA PRZETWÓRSTWO MIĘSNE - WYROBY REGIONALNE sp. z o.o. praca

Goniądz

W sercu malowniczego Goniądza, gdzie tradycja splata się z naturą, znajduje się nasza wyjątkowa firma - Bartlowizna Przetwórstwo Mięsne. Jesteśmy dumni, że nasze korzenie sięgają najczystszych terenów Polski, co bezpośrednio przekłada się na jakość naszych wyrobów regionalnych.

Nasza historia to opowieść o pasji do doskonałości i miłości do lokalnych tradycji. To właśnie tutaj, w otulinie największego Parku Narodowego, nasze receptury są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Jesteśmy strażnikami dziedzictwa kulinarnej tradycji, co zostało docenione tytułem Laureata w prestiżowym konkursie Teraz Polska.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyroby, które są synonimem najwyższej jakości. Nasze wędliny, pasztety i kosze podarunkowe tworzone są z najlepszych, naturalnych składników, bez dodatków chemicznych. Każdy produkt to efekt naszej nieustannej dbałości o detale i przestrzegania tradycyjnych metod produkcji.

Jesteśmy dumni, że nasz zakład został zatwierdzony przez Inspekcję Weterynaryjną, co jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w zapewnienie bezpieczeństwa i najwyższej jakości. Nasze wyroby to nie tylko smak, ale również gwarancja, że każdy kęs jest pełen wartości odżywczych i wolny od sztucznych dodatków.

Choć nasz rynek pozostaje tajemnicą, to nasza pozycja w branży przetwórstwa mięsnego jest niepodważalna. Jesteśmy ambasadorami regionalnych smaków, a nasze produkty to prawdziwa esencja polskiej kuchni.

Zapraszamy do odkrycia naszej historii i doświadczenia smaku prawdziwej Polski z Bartlowizną Przetwórstwo Mięsne. Razem celebrować będziemy tradycję, która jest naszym największym skarbem.

BARTLOWIZNA PRZETWÓRSTWO MIĘSNE - WYROBY REGIONALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna obsługa klienta / call center

Oferty pracy BARTLOWIZNA PRZETWÓRSTWO MIĘSNE - WYROBY REGIONALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BARTLOWIZNA PRZETWÓRSTWO MIĘSNE - WYROBY REGIONALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BARTLOWIZNA PRZETWÓRSTWO MIĘSNE - WYROBY REGIONALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

BARTLOWIZNA PRZETWÓRSTWO MIĘSNE - WYROBY REGIONALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
BARTLOWIZNA PRZETWÓRSTWO MIĘSNE - WYROBY REGIONALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Białystok
  3. Ełk
  4. Bielsko-Biała
  5. Leszno
  6. Lapy
  7. Grajewo

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BARTLOWIZNA PRZETWÓRSTWO MIĘSNE - WYROBY REGIONALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kucharz

    • Goniądz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie i wydawanie posiłków.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, gastronomiczne
      • Uprawnienia: Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 23 zł brutto + premie.
  • Pomoc kuchenna

    • Goniądz

      Pomoc w przygotowywaniu posiłkow, utrzymywanie porządku w kuchni.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,5 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia brutto 18,50 zł/h; praca w godzinach: 11.00-17.00 i 17.00-22.00

Pracodawcy w Goniądzu