BARTLOWIZNA PRZETWÓRSTWO MIĘSNE - WYROBY REGIONALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

BARTLOWIZNA PRZETWÓRSTWO MIĘSNE - WYROBY REGIONALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna obsługa klienta / call center

Oferty pracy BARTLOWIZNA PRZETWÓRSTWO MIĘSNE - WYROBY REGIONALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BARTLOWIZNA PRZETWÓRSTWO MIĘSNE - WYROBY REGIONALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BARTLOWIZNA PRZETWÓRSTWO MIĘSNE - WYROBY REGIONALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

BARTLOWIZNA PRZETWÓRSTWO MIĘSNE - WYROBY REGIONALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - BARTLOWIZNA PRZETWÓRSTWO MIĘSNE - WYROBY REGIONALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
Nadbiebrzańska 32 19-110 Goniądz
NIP
5461391082
REGON
200766813
KRS
0000452972
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
27.02.2013
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 10.11.Z Przetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu
  • 10.12.Z Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu
  • 10.13.Z Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.32.Z Sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa
  • 47.22.Z Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.81.Z Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 55.10.Z Hotele i podobne obiekty zakwaterowania
  • 55.20.Z Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania
  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 56.21.Z Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie BARTLOWIZNA PRZETWÓRSTWO MIĘSNE - WYROBY REGIONALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4.3

Na podstawie 960 ocen z Google.

Dany

Dany

"Piękne miejsce. Warto odwiedzić choćby po to, żeby obejrzeć ten teren. Sama byłam gościem restauracji. Jedzenie bardzo dobre (burger z jelenia i filet z sandacza). Ciekawe menu. Ceny dość wysokie, ale niesamowity klimat to rekompensuje. Nie wiem, czy to standard, ale w niedzielę była muzyka na żywo. Przy dużym obłożeniu czas oczekiwania na posiłek był dość długi (około 45 minut)."

5 miesięcy temu

Piotr T

Piotr T

"Rewelacyjna restauracja, z właściwym w tym miejscu klimatem wnętrz. Przed lokalem duży bezpłatny parking. Wystrój wnętrza w stylu myśliwskim. Obsługa miła i sprawna. Oferta dań zróżnicowana i dosyć bogata. Nie brakuje specjałów kuchni podlaskiej. Zamówiliśmy kartacze i sandacza, porcje w sam raz, smaczne i ładnie podane. Możliwość konsumpcji na tarasie z widokiem na biebrzańskie bagna. Polecam."

Dagmara Adamska

"Po kolei: 1) wystrój i lokalizacja: super! Duży taras, miejsce do spaceru, pomost, rybki i kaczki dookoła, widok na „ciszę i naturę”. Wspaniałe i dla rodzin z małymi dziećmi, samotników i tych w „jesieni życia” 2) obsługa - miło i sprawnie. Szybko, grzecznie, z uśmiechem. Naprawdę fajnie. 3) jedzenie - dobre, tak po prostu dobre. Nie, że szał ciał, ale też nie, żebym odradzała. Z menu dziecięco rosół- fajna bezpieczna opcja, bez „udziwnień”, ktoś dobrze zrozumiał idee menu dla dzieci. Ma być „proste i znajome” -to plus. Smaczna zupa rybna. Pierogi z jeleniem z sosem porzeczkowym- w pierwszy odruchu chciałam się „uczepić” tego, że same pierogi ciut mdłe ale po przemyśleniu- to danie nazywa się „pierogi z sosem” a jedzone z sosem właśnie smakowały bez zarzutu. 4 gwiazdki a nie 5 to „sprawka” kartaczy, które były słabo doprawione i lemoniady cytrynowej, w której pierwsze skrzypce grały kupne aromaty, a nie świeży sok z cytryn. Na deser sękacz z lodami, który był smaczny. Pokusiłabym się o ciut więcej lodow w tym deserze, ale ogólny stosunek ceny do jakości na plus :)"

Madame de Pompadour

"Przepięknie położona restauracja, klimat nie do opisania. Ale niestety jedzenie jest poniżej przeciętnej… naprawcie kuchnie, a miejsce odzyska potencjał!!!"

3 tygodnie temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Ełk
  3. Bielsko-Biała
  4. Leszno
  5. Białystok
  6. Lapy

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BARTLOWIZNA PRZETWÓRSTWO MIĘSNE - WYROBY REGIONALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kucharz

    • Goniądz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie i wydawanie posiłków.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, gastronomiczne
      • Uprawnienia: Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 23 zł brutto + premie.
  • Pomoc kuchenna

    • Goniądz

      Pomoc w przygotowywaniu posiłkow, utrzymywanie porządku w kuchni.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,5 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia brutto 18,50 zł/h; praca w godzinach: 11.00-17.00 i 17.00-22.00

Pracodawcy w Goniądzu