Czy to Twoja firma?

Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Unii Europejskiej w Choczewie praca

Choczewo

Nasza historia zaczyna się w latach osiemdziesiątych, kiedy to społeczność Gminy Choczewo zjednoczyła się wokół szlachetnego celu – budowy nowej szkoły. Był to czas wielkich nadziei i marzeń, które zaczęły nabierać realnych kształtów w 1985 roku, kiedy to powstał Społeczny Komitet do Spraw Budowy Szkoły Zbiorczej w Choczewie. Wmurowanie aktu erekcyjnego w październiku tego samego roku było symbolicznym początkiem naszej przygody z edukacją. W 1998 roku przenieśliśmy się do nowego budynku, który stał się domem dla naszych uczniów i nauczycieli. W 2005 roku, z dumą przyjęliśmy imię Unii Europejskiej, co jeszcze bardziej podkreśliło nasze zaangażowanie w rozwój i europejskie wartości.

Jako Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Unii Europejskiej w Choczewie, jesteśmy placówką, która z pasją podchodzi do edukacji najmłodszych. Oferujemy szeroki zakres usług edukacyjnych, od przedszkola po szkołę podstawową, gdzie każde dziecko ma szansę na wszechstronny rozwój. Nasze metody nauczania, w tym innowacyjna "Glottodydaktyka" prof. Bronisława Rocławskiego, są dostosowane do indywidualnych potrzeb uczniów, co pozwala im na efektywne przyswajanie wiedzy i umiejętności.

Nasza architektura z półokrągłymi skrzydłami, zwane "jaskółkami", nie tylko cieszy oko, ale także tworzy inspirujące środowisko do nauki i zabawy. Kompleks sportowy z salą gimnastyczną, salami korekcyjnymi i siłownią to nasz atut, który pozwala uczniom rozwijać swoje pasje sportowe i dbać o zdrowie fizyczne.

W naszej szkole panuje atmosfera szacunku i akceptacji. Jesteśmy dumni z tego, że realizujemy cele i zadania określone w ustawie o systemie oświaty, nauczając i wychowując w myśl zasad zawartych w Konstytucji RP i Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka. Dajemy naszym uczniom solidne podstawy, które będą wspierać ich w dalszym kształceniu i życiu zawodowym.

Zapewniamy również wsparcie specjalistyczne, takie jak pomoc Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, logopedy czy pedagoga, co jest wyrazem naszej troski o dobrostan każdego ucznia. Nasza oferta edukacyjna jest bogata i różnorodna, co sprawia, że każdy dzień w naszej szkole to nowa przygoda i okazja do odkrywania świata.

Jesteśmy zespołem, który wierzy w moc edukacji i jej wpływ na przyszłość naszych uczniów. Zapraszamy do poznania naszej historii, wartości i oferty – razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla naszych dzieci i społeczności.

Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Unii Europejskiej w Choczewie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Unii Europejskiej w Choczewie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Unii Europejskiej w Choczewie

Mapa Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Unii Europejskiej w Choczewie

Siedziba główna

Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Unii Europejskiej w Choczewie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Unii Europejskiej w Choczewie
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lublin
  2. Poznań

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Zespół Szkolno - Przedszkolny im. Unii Europejskiej w Choczewie - oferty archiwalne

  • Nauczyciel j. angielskiego

    • Choczewo
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Praca z dzieckiem posiadającym orzeczenie o potrzebie nauczania indywidualnego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: uprawnienia do nauczania języka angielskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia uzależniona od stopnia awansu zawodowego
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel - pedagog specjalny

    • Choczewo
    • pełny etat
    • 2 949 zł / mies.

      Praca z dzieckiem z Zespołem Aspergera.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: pedagogika specjalna
      • Inne wymagania: uprawnienia do pracy z dzieckiem z Zespołem Aspergera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 949 PLN

Pracodawcy w Choczewie