Czy to Twoja firma?

IDEAL WORK GERMANY sp. z o.o. opinie i informacje

Warszawa
Ideal Work Germany to dynamicznie rozwijająca się firma zlokalizowana w Warszawie, specjalizująca się w szerokim spektrum usług związanych z rynkiem pracy. Nasza działalność obejmuje rekrutację i rozwój pracowników, prace tymczasowe i stałe, opiekę dla seniorów, usługi kurierskie oraz outsourcing procesów biznesowych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania związane z zatrudnieniem, dostosowane do potrzeb zarówno kandydatów, jak i pracodawców, operując głównie na terenie Polski i Niemiec.

Naszym głównym obszarem działania jest rekrutacja pracowników tymczasowych do sektorów logistycznych i produkcyjnych, gdzie aktywnie wspieramy klientów w znajdowaniu kompetentnych i zaangażowanych pracowników. W ramach naszych usług, koncentrujemy się również na szkoleniach językowych oraz świadczeniu pomocy w zakresie opieki zdrowotnej, co pozwala nam na oferowanie kompleksowej obsługi naszym partnerom biznesowym i ich pracownikom.

Jako firma, angażujemy się w działania związane z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników, a także w inne usługi wspierające, takie jak administracyjna obsługa biura. Mamy na celu tworzenie wartości i efektywności na każdym etapie procesu zatrudnienia, zarówno dla pracodawców, jak i dla pracowników.

W Ideal Work Germany podchodzimy do każdego projektu z pełnym zaangażowaniem, mając na uwadze indywidualne potrzeby naszych klientów. Nasze usługi są odpowiedzią na aktualne wyzwania rynku pracy, a nasza działalność na rynku międzynarodowym pozwala na budowanie mostów między kandydatami a szansami zawodowymi w różnych częściach Europy.

Opinie pracowników o firmie IDEAL WORK GERMANY sp. z o.o. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

 • będzie łamać polskie prawo
 • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
 • będzie niemerytoryczna
 • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem IDEAL WORK GERMANY sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie IDEAL WORK GERMANY sp. z o.o. (2)

3.5

Na podstawie 148 ocen z Google.

Wojti W

Wojti W

Bardzo fajna firma. Pracowałem na różnych projektach w róznych cześciach Niemiec gdzie były różne rodzaje i intensywność pracy. Mieszkania trafialy mi sie raz lepsze raz gorsze ale najważniejsze było dogadac sie z kolegami i razem trzymać czystość. Kasa na koncie zawsze do 10go, wszystko jasne i klarowne. Jak ktoś chce pracować a nie ściemniać to ma pewne zatrudnienie. Tak samo w tej jak i w innych firmach można trafić na super ludzi jak i takich co chcą tylko chlać, ćpać albo szukać awantur. Moi brygadzisci i koordynatorzy zawsze byli pomocni i starali się szybko rozwiązywać problemy. Polecam!

Dodano: rok temu

Jakub Mądrzywołek

Jakub Mądrzywołek

Szybki i bardzo dobry kontakt, udało się załatwić wszystko sprawnie tak jak potrzebowałem. Współpracujemy już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony. Gdy potrzebuję pomocy i wsparcia, zawsze go otrzymam po kontakcie.

Dodano: miesiąc temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 13.05.2024

IDEAL WORK GERMANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w opinii klientów i współpracowników

Klienci oraz współpracownicy firmy IDEAL WORK GERMANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ dzielą się pozytywnymi opiniami na temat swoich doświadczeń z firmą. Wyróżniają stabilność zatrudnienia oraz terminowość wypłat, co dla potencjalnych kandydatów do pracy może być sygnałem pewnej i solidnej przyszłej pracy. Podkreślają również profesjonalizm i wsparcie ze strony zespołu operacyjnego, a także dopracowanie międzydziałowej współpracy i wysoki poziom kompetencji w każdym z oddziałów firmy. Zadowolenie z pracy i atmosfera współpracy określane są jako przyjemne, co pokazuje, że firma stawia na budowanie silnych relacji między pracownikami oraz na wspieranie ich rozwoju osobistego i zawodowego. Wspomniane zostają także wyzwania, jak różnorodność projektów i warunki mieszkaniowe, które jednak są okazją do rozwoju i adaptacji. Takie środowisko pracy przyciąga osoby szukające innowacji i inspiruje do osiągania wysokich wyników w harmonijnej kulturze organizacyjnej, gdzie każdy może poczuć się ważną częścią zespołu. IDEAL WORK GERMANY odnotowuje również przypadki niepożądanych zachowań, które są jednak traktowane jako obszary do poprawy, co wskazuje na otwartość firmy na feedback i ciągłe doskonalenie swojej kultury pracy.

Opinie IDEAL WORK GERMANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - kandydaci i pracownicy

W oparciu o dostępne w internecie opinie, IDEAL WORK GERMANY SP. Z O.O. jest firmą, która wzbudza zainteresowanie potencjalnych pracowników. Przyjrzyjmy się bliżej, co mówią o niej sami zatrudnieni.

Pozytywne aspekty
 • Brak pozytywnych opinii do wyróżnienia.
IDEAL WORK GERMANY SP. Z O.O. - podsumowanie opinii

Analiza dostępnych wpisów wskazuje, że IDEAL WORK GERMANY SP. Z O.O. jest firmą, przy której istnieją obszary wymagające uwagi ze strony zarządzających. Choć znalezienie konkretnych pozytywnych wzmianek w dostępnych opinii okazało się wyzwaniem, wartościowa krytyka ze strony pracowników może posłużyć jako baza do dokonania istotnych zmian i poprawy sytuacji w firmie. Zgromadzone informacje są pomocne w zrozumieniu, których aspektów działalności firmy wymaga optymalizacji, aby lepiej odpowiadać na potrzeby zespółu oraz ulepszać standardy pracy.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: IDEAL WORK GERMANY sp. z o.o.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 05.04.2024

Dane firmowe i kontaktowe - IDEAL WORK GERMANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
IDEAL WORK GERMANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Karolkowa 30 01-207 Warszawa
NIP
7010475719
REGON
361205082
KRS
0000551188
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
31.03.2015
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

 • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
 • 74.30.Z Działalność związana z tłumaczeniami

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

 • 78.10.Z Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników
 • 78.20.Z Działalność agencji pracy tymczasowej
 • 78.30.Z Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników
 • 81.29.Z Pozostałe sprzątanie
 • 82.11.Z Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura

Edukacja

 • 85.59.A Nauka języków obcych

Opieka zdrowotna i pomoc społeczna

 • 86.90.E Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Warszawie