Awaken sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Awaken sp. z o.o. praca

Katowice

Awaken - Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu wyrafinowanych rozwiązań digitalowych dla klientów z różnych branż, pomagając im osiągać ambitne cele. Tworzymy strategie marketingowe i strony internetowe, które realizują cele biznesowe, zachwycają designem i skutecznością. Pracujemy m.in. dla takich marek jak Castrol, Roche, InterCars, Ferrari, Bosch, Koenigsegg czy Carrefour.

Awaken sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja hr / kadry

Oferty pracy Awaken sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Awaken sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Awaken sp. z o.o.

Siedziba główna

Awaken sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Awaken sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista wsparcia sprzedaży - Prospekter - Katowice

    • Katowice
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Jesteśmy AWAKEN i do zespołu poszukujemy Prospektera / Specjalisty wsparcia sprzedaży,

      który będzie wspierał działania handlowe.

      Działając jako prospekter, do Twoich zadań będzie należało zapełnianie górnego poziomu lejka sprzedażowego działaniami outboundowymi. Będziesz działać na początkowym etapie procesu sprzedaży, a w miarę wzrostu Twoich umiejętności i doświadczenia stopniowo przechodzić do kolejnych etapów. Pracujemy w oparciu o liczne narzędzia wsparcia digitalowego oraz sprawdzony proces sprzedaży. Twoim głównym zadaniem będzie otwieranie rozmów z osobami potencjalnie zainteresowanymi stworzeniem firmowej strony internetowej. Dobrze więc jeśli jesteś otwartą i komunikatywną osobą, której z łatwością przychodzi nawiązywanie kontaktów z ludźmi. Nie musisz mieć doświadczenia w sprzedaży, jeśli cechuje Cię autentyczna ciekawość świata i ludzi. Twoim zadaniem nie będzie sprzedawanie, tylko prowadzenie wartościowych rozmów z potencjalnymi klientami.

      Zakres obowiązków

      • Segmentacja rynków
      • Budowa baz firm
      • Tworzenie profili decydentów
      • Opracowywanie wartościowych powodów kontaktu
      • Tworzenie sekwencji wiadomości tekstowych
      • Nawiązywanie kontaktu z klientami za pośrednictwem: maila, social mediów, telefonu
      • Komponowanie i egzekwowanie wielokanałowych sekwencji kontaktu z prospectami
      • Raportowanie działań

      Wymagania

      Czego wymagamy na start?

      • Minimum dobrych umiejętności komunikacyjnych
      • Bardzo dobrej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie
      • Swobodnego poruszania się w narzędziach internetowych wspierających sprzedaż(nie musisz ich znać, nauczymy Cię)
      • Entuzjazmu, chęci do ciągłej nauki i eksperymentowania
      • Empatii i umiejętność zrozumienia potrzeb klienta

      Co byłoby niewątpliwym atutem:

      • Doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
      • Doświadczenie w copywritingu
      • Znajomość technik komunikacji perswazyjnej
      • Otwartość i rzeczywista kreatywność w działaniu

      Oferujemy

      W naszej firmie:

      • Jestesmy lean oraz agile i dążymy do ciągłego doskonalenia
      • Mamy procesowe podejście do organizacji projektów i zarządzania
      • Rozmawiamy ze sobą bezpośrednio, cenimy feedback i kwestionowanie status quo
      • Cenimy proaktywność i oczekujemy, że będziesz mieć wpływ na realizowane zadania
      • Używamy wielu narzędzi digitalowych wspierających naszą pracę i komunikację
      • Inwestujemy w rozwój kompetencji oraz wiedzę organizacji

      Pracując z nami możesz oczekiwać:

      • Stałego wynagrodzenia (B2B lub etat) oraz premii powiązanej z realizacją celów
      • Dynamicznego rozwoju Twoich umiejętności (ciągle się szkolimy)
      • Jasno sprecyzowanych celów i czytelnych kryteriów oceny
      • Wszelkich niezbędnych narzędzi pracy (aplikacje SaaS, telefony, komputery)

      Jest jeszcze kilka innych miłych benefitów pracy z nami:

      • Praca w naszej przyjaznej przestrzeni biurowej w Fabryce Porcelany w Katowicach
      • Sprzęt roboczy z logiem nadgryzionego jabłka na odwrocie
      • Karta Benefit Multisport
      • Tyle kawy i herbaty ile zdołasz wypić
      • Elastyczność godzin prac
  • Project Manager - Katowice

    • Katowice
    • Jeśli jesteś skrupulatnym organizatorem, potrafisz doskonale komunikować się z ludźmi, jesteś naturalnym liderem

      oraz traktujesz problemy jak wyzwania z którymi proaktywnie sobie radzisz…

      to zachęcamy do przeczytania dalszej części tego ogłoszenia.

      • koordynowanie realizacji projektów na styku marketingu i web developmentu
      • budżetowanie projektów i dbanie o ich realizację w zadanych parametrach
      • nadzór nad zespołem specjalistów z różnych dziedzin (programiści, designerzy, copywriterzy, marketingowcy)
      • tworzenie estymacji czasowych, rozdzielanie projektów i zadań pomiędzy członków zespołu i pilnowanie harmonogramów realizacji
      • utrzymywanie komunikacji bezpośrednio z klientami (także w języku angielskim)
      • ciągła analiza ryzyk i parametrów biznesowych realizowanych projektów
      • optymalizacja pracy zespołu, proponowanie i wdrażanie usprawnień
      • projektowanie procesów i rozwijanie dokumentacji produkcyjnej

      Wymagania

      • doskonałe umiejętności komunikacyjne zarówno z zespołem w firmie jak i z klientami (rozumiane jako: jasność przekazywanych informacji, umiejętność zadawania właściwych pytań, słuchanie ze zrozumieniem)
      • tworzenie planów projektów, opracowywanie budżetów i harmonogramów realizacji
      • dobre umiejętności analityczne (zbieranie danych i wyciąganie wniosków)
      • znajomość poprawnego wyznaczania celów i skutecznego delegowania zadań
      • znajomość zagadnień i bieżących trendów w zakresie tworzenia stron internetowych
      • minimum rocznego doświadczenia w prowadzeniu projektów
      • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z anglojęzycznymi klientami (min. B1+)

      Fajnie jeśli dodatkowo:

      • znasz wybrane metodyki wspomagające prowadzenie projektów (PMI, Agile, Scrum, RAD, Lean, inne…)
      • rozumiesz kwestie SEO
      • cechuje Cię kreatywność i duża otwartość na zmianę
      • masz proaktywną postawę
      • świetnie dogadujesz się z ludźmi
      • masz umiejętności negocjacyjne
      • jesteś mistrzem excela i lubisz pracę z liczbami

      Oferujemy

      • Jesteśmy transparentni i kluczowe decyzje podejmujemy wspólnie

      • Stałego wynagrodzenia oraz premii powiązanej z realizacją wskaźników
      • Dużego wpływu na rozwój zarządzania projektami w firmie
      • Bliskiej współpracy z zarządem firmy
      • Wszelkich niezbędnych narzędzi pracy (aplikacje SaaS, telefon, komputer)

      • Elastyczność godzin pracy

Pracodawcy w Katowicach