Czy to Twoja firma?

STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ praca

Słupsk

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym strażnikiem zdrowia i bezpieczeństwa mieszkańców województwa podlaskiego. Nasza historia zaczęła się 24 maja 1991 roku, kiedy to powołano do życia Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego w Białymstoku. Przez lata ewoluowaliśmy, aż w 1998 roku przekształciliśmy się w Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej. W 2002 roku nasze możliwości poszerzyły się o Kolumnę Transportu Sanitarnego, co pozwoliło nam jeszcze lepiej służyć naszej społeczności.

Jesteśmy tu, by zapewnić najwyższej jakości opiekę medyczną w sytuacjach nagłych, a nasze działania obejmują ponad 700 tys. mieszkańców naszego regionu. Nasze usługi to nie tylko profesjonalne ratownictwo medyczne, ale również transport medyczny i sanitarny, obsługa techniczna floty pojazdów oraz szkolenia i kursy w Podlaskim Centrum Edukacji Medycyny Ratunkowej.

Z dumą inwestujemy w nowoczesny tabor samochodowy i sprzęt medyczny, co świadczy o naszym zaangażowaniu w innowacje i jakość. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu możemy zapewnić jeszcze lepszą opiekę naszym pacjentom i uczestnikom kursów.

Nasza działalność opiera się na solidnych fundamentach, z uprawnieniami podmiotu tworzącego wykonywanymi przez Województwo Podlaskie, co gwarantuje stabilność i zaufanie społeczne. Chociaż nie posiadamy informacji o naszej pozycji rynkowej, jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w ratownictwo medyczne i edukację jest nieocenione dla społeczności, której służymy.

Nasza misja i wartości, choć nie zostały tutaj sprecyzowane, są odzwierciedleniem naszego codziennego zaangażowania w ratowanie życia i zdrowia. Każdy dzień przynosi nam nowe wyzwania, ale i satysfakcję z pracy, którą wykonujemy z pasją i profesjonalizmem.

Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług – razem tworzymy bezpieczniejsze jutro dla nas wszystkich.

STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry logistyka / spedycja / transport księgowość / ekonomia it (informatyka) medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ

Siedziba główna

STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ - oferty archiwalne

  • Dyspozytor ds. transportów

    STACJA POGOTOWIA RATUNKOWEGO SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
    • Słupsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      dysponowanie ambulansami transportowymi i prowadzenie dokumentacji z tym związanej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: ABC rozmów telefonicznych, cierpliwość , opanowanie, sumienność , obsługa biurowych urządzeń technicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Słupsku