Czy to Twoja firma?

Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa MULTI Joanna Wójtowicz praca

Jasionka

Jesteśmy Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa "MULTI" Joanna Wójtowicz, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Jasionka. Nasza podróż rozpoczęła się 1 stycznia 2020 roku, od kiedy to nieustannie rozwijamy naszą pasję do tworzenia wysokiej jakości odzieży. Specjalizujemy się w produkcji pozostałej odzieży wierzchniej oraz bielizny, a nasze produkty znajdują odbiorców zarówno na terenie Polski, jak i w całej Europie.

Nasze usługi handlowe obejmują sprzedaż hurtową i detaliczną odzieży oraz obuwia, a także specjalistyczne projektowanie, które pozwala nam na tworzenie unikalnych i dopasowanych do potrzeb klientów rozwiązań. Rozumiemy, jak ważne jest indywidualne podejście, dlatego oferujemy również sprzedaż detaliczną w wyspecjalizowanych sklepach oraz poprzez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet.

Jesteśmy dumni z naszej dodatkowej oferty usługowej, która obejmuje przeszycia wyrobów z dzianin i tkanin. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, możemy zaoferować kompleksowe rozwiązania - od opracowania szablonów odzieży, przez krojenie, szycie, prasowanie, aż po wszywki i etykiety z logo. Nasza oferta jest odpowiedzią na potrzeby rynku, gdzie liczy się zarówno estetyka, jak i funkcjonalność.

Nasza działalność nie zna granic – działamy zarówno na terenie Polski, jak i w wielu krajach europejskich, co świadczy o naszym międzynarodowym zasięgu i uznaniu, jakim cieszymy się poza granicami kraju. Zawsze stawiamy na rozwój i innowacje, aby nasze produkty były synonimem jakości i nowoczesności.

W Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa "MULTI" Joanna Wójtowicz, każdy dzień to nowa możliwość, aby dostarczać naszym klientom nie tylko odzież, ale także doświadczenia, które przekraczają tradycyjne zakupy. Zapraszamy do współpracy i odkrycia naszej oferty, która jest wynikiem połączenia pasji, doświadczenia i zaangażowania w każdy detal.

Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa MULTI Joanna Wójtowicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło zarządzanie / dyrekcja inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa MULTI Joanna Wójtowicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa MULTI Joanna Wójtowicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa MULTI Joanna Wójtowicz

Adres rejestrowy

Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa MULTI Joanna Wójtowicz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa MULTI Joanna Wójtowicz
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów
  2. Kraków
  3. Kolbuszowa
  4. Wrocław
  5. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa MULTI Joanna Wójtowicz - oferty archiwalne

  • Projektant odzieży

    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Projektowanie odzieży, sprawdzenie poprawności projektu poprzez odszycie pierwowzoru odzieży.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Znajomość branży odzieżowej, umiejętność projektowania odzieży, znajomość obsługi komputera, umiejętność szycia i krojenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jasionce