Czy to Twoja firma?

Przedszkole nr 82 praca

Gdańsk

W sercu Katowic, na osiedlu Józefowiec, od ponad 65 lat tętni życiem miejsce, w którym dzieciństwo rozkwita w pełni kolorów i radości – to właśnie nasze Miejskie Przedszkole nr 82 im. Dzieci z Leszczynowej Górki. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią edukacyjnej podróży najmłodszych, oferując program wychowania przedszkolnego na najwyższym poziomie.

Nasze przedszkole to nie tylko tradycja, ale i nowoczesność. Stawiamy na innowacyjne metody nauczania, które wspierają wszechstronny rozwój naszych podopiecznych. Wysoko kwalifikowana kadra pedagogiczna to fundament naszej instytucji, a ustawiczne doskonalenie zawodowe pozwala nam nieustannie podnosić jakość naszych usług.

Jesteśmy przekonani, że edukacja ekologiczna to klucz do lepszej przyszłości. Dlatego też nasze działania w tym obszarze są długofalowe i przemyślane. Ogród o powierzchni ponad 11 tysięcy metrów kwadratowych to nie tylko przestrzeń do zabawy, ale i nieoceniona baza do edukacji przyrodniczej.

Zajęcia i zabawy w naszym przedszkolu to harmonijne połączenie nauki i dobrej zabawy. Prowadzimy przeglądy teatralne, koncerty muzyczne, festiwale piosenki oraz konkursy plastyczne i recytatorskie. Współpracujemy z instytucjami kultury i szkołami, co wzbogaca nasz program o nowe perspektywy i doświadczenia.

Rodzina jest dla nas ważna, dlatego organizujemy uroczystości rodzinne i zajęcia otwarte dla rodziców. Zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest zdrowe odżywianie w rozwoju dziecka, dlatego nasza własna kuchnia codziennie serwuje posiłki zgodne ze "Zdrową Dietą Przedszkolaka". Bezpieczeństwo naszych podopiecznych jest naszym priorytetem, co potwierdzają liczne certyfikaty jakości, takie jak "PARTNERSKIE PRZEDSZKOLE" czy "Bezpieczne Przedszkole".

Nasze przedszkole to miejsce, gdzie każde dziecko jest traktowane indywidualnie, a jego potrzeby są dla nas najważniejsze. To tutaj, w otoczeniu zieleni i przyjaznej atmosfery, dzieci odkrywają świat i zdobywają umiejętności, które będą stanowić solidny fundament na kolejne etapy edukacyjnej przygody.

Zapraszamy do naszej wspólnoty, gdzie każdy dzień to nowa strona wspaniałej opowieści, którą wspólnie tworzymy.

Przedszkole nr 82 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Przedszkole nr 82

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole nr 82

Mapa Przedszkole nr 82

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Przedszkole nr 82
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Poznań
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedszkole nr 82 - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć z dziećmi w wieku 3-6 lat.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie pedagogiczne, kierunek wychowanie przedszkolne lub zintegrowane, wychowanie początkowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku