!function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Najwięksi pracodawcy na Pomorzu

Praca Ciecholewski Wentylacje Sp. z o.o. - producent instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

23 czerwca 2021

4 z 5

Ocena: 4 z 5 | 4 głosy

4 głosy

1 komentarz

Praca Ciecholewski Wentylacje Sp. z o.o. - producent instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Przedsiębiorstwo Ciecholewski Wentylacje zostało założone w 1977 roku i od tego czasu rozwija swoją ofertę w zakresie produkcji oraz wykonywania instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Firma nie tylko wykonuje poszczególne elementy w swoich zakładach, ale także projektuje całe instalacje i przygotowuje je do montażu w obiektach docelowych.

Spółka od czasu założenia zdobywała nowe doświadczenia i docierała do coraz szerszego grona klientów. Obecnie firma realizuje projekty zarówno dla polskich, jak i zagranicznych klientów. Ciągle rozwijające się przedsiębiorstwo przyciąga uwagę potencjalnych pracowników. Warto więc się bliżej przyjrzeć temu, co Ciecholewski-Wentylacje ma do zaoferowania swoim pracownikom.

Działalność firmy Ciecholewski Wentylacje Sp. z o.o.

Dziś spółka Ciecholewski Wentylacje Sp. z o.o. może się pochwalić rozbudowanymi zakładami produkcyjnymi oraz sporymi zasięgami swojej oferty. Przedsiębiorstwo zaczęło swoją działalność w 1977 roku, kiedy dla prywatnych firm wiele obszarów rynku było zamkniętych. Firma wykorzystała ten czas do zbierania doświadczeń w branży wykonywania instalacji wentylacyjnych oraz klimatyzacyjnych.

Doświadczenia zdobywana przez lata 80. zaowocowały w kolejnej dekadzie. Po zmianie ustroju dla firm prywatnych otworzyły się sektory dotychczas zmonopolizowane przez przedsiębiorstwa państwowe. W efekcie firmy takie, jak Ciechowski-Wentylacje otrzymały możliwość dynamicznego podboju rynku. Czas przemian został dobrze wykorzystany przez firmę z Pomorza, która wyspecjalizowała się w produkcji elementów instalacji wentylacyjnych.

Obecnie spółka działa w zakresie produkcji oraz wykonywania instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. W swoich zakładach produkuje takie elementy instalacji, jak:

 • przewody wentylacyjne;
 • nawiewniki;
 • kształtki;
 • kratki wentylacyjne;
 • okapy;
 • nawiewy laminarne;
 • inne wyspecjalizowane elementy.

Przedsiębiorstwo do produkcji instalacji wykorzystuje różnego rodzaju blachy stalowe, aluminiowe, miedziane oraz ołowiowe. Przedsiębiorstwo dzięki zdobyciu doświadczenia w różnorodnych projektach oferuje nie tylko standardowe elementy instalacji, ale także realizuje indywidualne projekty.

Ciecholewski Wentylacje Sp. z o.o. wykonuje i montuje instalacje dla obiektów:

 • przemysłu farmaceutycznego;
 • przemysłu stoczniowego;
 • przemysłu spożywczego;
 • przemysłu turystycznego;
 • służby zdrowia;
 • handlowych;
 • rozrywkowych;
 • biurowych.

Przedsiębiorstwo na swoim terenie posiada budynek biurowy, malarnię, magazyn oraz hale produkcyjne o łącznej powierzchni 10 000 m2. Firma zainwestowała w bogaty park maszynowy pozwalający na realizację najbardziej skomplikowanych projektów. Na terenie firmy mieści się także stołówka zakładowa serwująca posiłki dla pracowników.

Spółka Ciecholewski Wentylacje Sp. z o.o. nie zamierza hamować swojego rozwoju i zarząd firmy planuje budowę nowego biurowca oraz centrum badawczo-rozwojowego (R&D Center).

Firma w swojej historii zbierała różne nagrody branżowe. Między innymi była wyróżniana w plebiscytach i konkursach:

 • Światowa Firma 2017;
 • Gepard Biznesu 2015;
 • Jakość Roku 2012;
 • Złoty Certyfikat Rzetelności Płatniczej;
 • Certyfikat Złotego Płatnika 2018.

Praca w firmie Ciecholewski Wentylacje Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Ciecholewski Wentylacje Sp. z o.o. niestety nie prowadzi na swojej stronie internetowej www.wentylacje.pl zakładki poświęconej karierze w firmie. W efekcie ciężko powiedzieć, co ma do zaoferowania potencjalnym kandydatom oraz jakie warunki zatrudnienia oferuje.

Także oferty pracy w firmie Ciecholewski Wentylacje Sp. z o.o. pojawiają się w sieci dość rzadko. Może to świadczyć o niewielkiej rotacji w zakładzie lub o tym, że przedsiębiorstwo głównie poszukuje pracowników za pomocą lokalnych źródeł. Tak czy inaczej, warto śledzić w poszukiwaniu ofert od tej firmy portale poświęcone rynkowi pracy. Strony takie jak Aplikuj.pl publikują liczne ogłoszenia i jest duża szansa, że wśród nich znajdzie się propozycja pracy w Ciecholewski Wentylacje.

Z archiwalnych ofert można się dowiedzieć, że firma m.in. oferowała rozwój zawodowy, dostęp do benefitów pozapracowych jak np. prywatnej służby zdrowia czy kart sportowych. Ogłoszenia wspominają o premiowym systemie motywacyjnym oraz o organizacji dojazdów do pracy. Ciężko jednak mówić o szczegółach.

Video

Opinie o firmie Ciecholewski Wentylacje Sp. z o.o.

Wybór pracodawcy przed aplikowaniem jest niezwykle ważną decyzją i wiele osób przed tym krokiem chce dokładnie poznać daną firmę. Najlepszym sposobem byłoby odwiedzenie danego przedsiębiorstwa i zaczerpnięcie opinii bezpośrednio od pracowników. Zazwyczaj nie jest to możliwe, ale z pomocą przychodzą portale zbierające opinie o pracodawcach.

Należy jednak pamiętać, że do takich opinii wypisywanych w sieci trzeba podchodzić z pewną dozą rezerwy. Często przybierają one formę wylewania żalów. Czasem jednak z wielokrotnie powtarzanych wpisów da się wyciągnąć pewne wnioski. Firma Ciecholewski Wentylacje Sp. z o.o. jest również komentowana w sieci.

Niestety większość komentarzy dotyczy prywatnych wytyków między pracownikami. Z części wpisów można jednak wyczytać, że zarobki w przedsiębiorstwie nie należą do atrakcyjnych, zaś od czasu zmiany na stanowisku prezesa w 2019 roku warunki zatrudnienia uległy pogorszeniu. Pracownicy wspominają o ucinaniu tzw. socjalu, ale przy tym wskazują, że rotacja nie jest duża i wiele osób nie rezygnuje z pracy. Mimo to ciężko o konkrety więc najlepiej, aby osoby zainteresowane pracą w tej firmie przekonały się na rozmowie kwalifikacyjnej, co ma ona do zaoferowania.

Kontakt z firmą Ciecholewski Wentylacje Sp. z o.o.

Osoby chcące aplikować spontanicznie do firmy Ciecholewski Wentylacje Sp. z o.o. oraz chcące się skontaktować w innych sprawach mogą skorzystać z danych kontaktowych podanych na stronie firmy www.wentylacje.pl.

Dane kontaktowe do firmy:

Ciecholewski Wentylacje Sp. z o.o.

Koźmin 30

83-236 Pogódki

woj. pomorskie

Sekretariat

tel. +48 58 530 43 40, 41

tel. +48 58 588 12 00, 01

tel. +48 58 588 12 08

e-mail: sekretariat@wentylacje.pl

Firma posiada także swój kanał na portalu Facebook, który może rzucić nieco światła na dotychczasową działalność firmy:

https://www.facebook.com/Ciecholewski-Wentylacje-447294272008625/

Spółka Ciecholewski Wentylacje Sp. z o.o. jest jednym z większych pracodawców w swojej okolicy, przez co zwraca na siebie uwagę potencjalnych pracowników. Wiele wskazuje jednak na to, że przedsiębiorstwo spisze się raczej w roli miejsca do zdobycia doświadczenia zawodowego niż firmy, z którą młode i ambitne osoby mogą się wiązać na długie lata.

Podziel się

1 komentarz

Bogna

Bogna

Aplikowanie do tej firmy jest bardzo korzystne dla wszystkich. Dobrze znać wszystkie informacje na temat tej firmy.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.

Na tej stronie korzystamy z plików cookie, aby zadbać o jak najlepsze doświadczenia naszych użytkowników.
Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.