Renomowana hurtownia urządzeń elektrycznych w Mysłowicach - praca LEMAR Electric Sp. z o.o.

Renomowana hurtownia urządzeń elektrycznych w Mysłowicach - praca LEMAR Electric Sp. z o.o.
LEMAR Electric to jedna z najważniejszych hurtowni specjalistycznych na terenie Mysłowic i w całym regionie. Od 1998 roku pośredniczy między klientami poszukującymi wyselekcjonowanych, profesjonalnych urządzeń a ich sprawdzonymi dostawcami. Stanowi atrakcyjne miejsce pracy dla handlowców (i nie tylko). Poznaj bliżej spółkę LEMAR i sprawdź aktualne oferty zatrudnienia.

Na terenie województwa śląskiego hurtownia elektryczna jest wiodącym pośrednikiem handlowym dostarczającym osprzęty elektryczne. Przejrzyste zasady współpracy i profesjonalizm stale przynoszą spółce nowych partnerów biznesowych oraz umożliwiają systematyczny rozwój.  

Lemar Electric logo

Firma współpracuje z czołowymi producentami z Polski i zagranicy, dlatego klienci mogą liczyć na szeroki, a zarazem starannie wyselekcjonowany wybór atrakcyjnych urządzeń czy dodatków.

Centrala spółki LEMAR Elecric znajduje się w Mysłowicach, a pozostałe oddziały są zlokalizowane w Będzinie, Łodzi i Nowym Targu, w każdym z nich firma zatrudnia pracowników według ustalonej polityki rekrutacyjnej.

Działalność LEMAR Electric

Od ponad 20 lat spółka LEMAR Electric zajmuje się sprzedażą hurtową sprzętów oraz modułów elektroniki i oświetlenia wielu producentów. Asortyment hurtowni LEMAR Electric obejmuje m.in.:

 • aparaturę modułową i suwnicową,
 • kable i przewody,
 • osprzęt elektroinstalacyjny,
 • oświetlenie,
 • szafy i automatykę.

Firma jest otwarta na stałą współpracę z kolejnymi partnerami z branży materiałów elektrycznych – aby poznać szczegóły, należy się skontaktować z kierownikiem ds. zakupów, którego aktualny adres e-mail i numer telefonu znajdują się na oficjalnej stronie LEMAR Electric (www.lemarelectric.pl/wspolpraca).

Spółka odpowiada za sukces sklepu internetowego elektrozakupy.com.pl i prowadzi sprzedaż na Allegro. Obsługa e-commerce jest jednym z potencjalnych zajęć dla osób poszukujących pracy w świecie cyfrowego handlu.

Lemar Electric priorytety - grafika

Priorytety firmy Lemar Electric. Źródło: lemarelectric.pl.

Szeroka oferta LEMAR Electric

Dla klientów z Mysłowic, województwa śląskiego i całej Polski hurtownia LEMAR Electric jest miejscem, w którym można znaleźć mnóstwo mniej lub bardziej specjalistycznych produktów i technologii wykorzystywanych w pracach elektroinstalacyjnych.

Asortyment sprzedawców hurtowni obejmuje, jak wymieniliśmy, m.in. aparaturę modułową, wśród której można wymienić na przykład liczniki energii, czujniki zaniku faz, automatyczne bezpieczniki, szyny łączeniowe, wyłączniki zmierzchowe czy zegary sterujące. Wśród dostawców w tej kategorii znajdują się takie marki jak Relpol, Eaton, Hager, Schneider Electric czy Eti. Oferta obejmuje też aparaturę suwnicowo-dźwignicową – styki, cewki, zwalniaki, styczniki, przekaźniki, odłączniki, rozłączniki i wyłączniki.

Tacy producenci jak Bitner, TF Kable, Helukabel, LappKabel, NKT Cables, Eltrim Kable czy Technokabel dostarczają dla LEMAR Electric nowoczesne kable energetyczne niskich, średnich i wysokich napięć, jedno- i wielożyłowe przewody instalacyjne, kable telekomunikacyjne czy przewody napowietrzne. Z kabli i przewodów w izolacji gumowej korzysta się między innymi w górnictwie, na kolei czy w przemyśle.

Praca LEMAR Electric

Zatrudnieni w firmie zajmują się różnymi zadaniami. Oprócz księgowości, utrzymywania i pozyskiwania partnerów biznesowych, a także dystrybucji i sprzedaży produktów m.in. w sklepie internetowym, część pracowników LEMAR Elecric jest odpowiedzialna za doradztwo i fachową obsługę klienta. 

Lemar Electric infografika

Źródło: www.facebook.com/lemarelectric/

Pracownicy firmy LEMAR Electric pomagają m.in. w zakupie następującego osprzętu elektroinstalacyjnego:

 • gniazda i łączniki (natynkowe i podtynkowe, ramki i puszki),
 • dławiki, końcówki, uchwyty, szybkozłączniki, listwy zaciskowe itp.,
 • systemy prowadzenia kabli składające się między innymi z korytek, rur czy metalowych tras.

Ponadto firma zajmuje się sprzedażą oświetlenia do domowych i profesjonalnych zastosowań. Przygotowując się do pracy w LEMAR Electric, warto zatem zapoznać się bliżej z zastosowaniem takich produktów jak czujniki ruchu, zasilacze LED, wewnętrzne oprawy rastrowe, plafoniery, zewnętrzne oprawy hermetyczne, naświetlacze LED, świetlówki kołowe, lampy metahalogenwe, żarówki samochodowe i wiele, wiele innych. W tej kategorii do grona dostawców zaliczają się marki typu Philips, Kanlux, Wojnarowscy, Bemko, Pawbol czy Lena Lighting.

Warto wiedzieć!Specjalistyczną ofertę hurtowni Lemar uzupełniają produkty dostarczane na zamówienie pod kątem indywidualnych potrzeb klienta. W przemyśle powszechnie stosuje się obudowy, osprzęt dla maszyn czy linii produkcyjnych.

Uwzględniając specyfikę danego parku maszyn, firma LEMAR Electric przedstawia skonfigurowany projekt i zapewnia dostęp do najlepszego zestawu specjalistycznych, wydajnych, bezpiecznych i efektywnych produktów.

Kariera i rekrutacja w LEMAR Electric Spółka z o.o.

Jako firma z doświadczeniem sięgającym lat 90. XX wieku LEMAR zapewnia pracownikom stabilne zatrudnienie i perspektywę zawodowego rozwoju. Spójna polityka rekrutacyjna przedsiębiorstwa zakłada między innymi:

 • rozpatrywanie nadesłanych CV maksymalnie w ciągu 30 dni,
 • dążenie do jak najszybszych spotkań rekrutacyjnych ze wstępnie wybranymi kandydatami,
 • przestrzeganie przepisów wynikających z RODO.

Aktualne ogłoszenia o pracę w LEMAR Electric są umieszczane na stronie www.lemarelectric.pl/oferty-pracy, można je znaleźć niekiedy również w popularnych portalach ogłoszeniowych. W czytelnej tabeli podano nazwę stanowiska, miejsce pracy i odnośnik do aplikacji. Po zapoznaniu się z opisem i wymaganiami należy przesłać CV drogą mailową bezpośrednio do wskazanego pracownika firmy.

Klient hurtowni

Praca w LEMAR Electric jest szansą na zwiększenie kompetencji sprzedaży i nie tylko, uczestnictwo w atrakcyjnych szkoleniach i lepsze poznanie branży materiałów elektrycznych. Spółka chwali sobie miłą atmosferę w pracy, niezbędne narzędzia i możliwości rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa. Opinie o pracodawcy LEMAR Electric są pozytywne – trudno znaleźć w sieci nieprzychylne komentarze, a o zadowalających warunkach świadczy także niska rotacja pracowników w firmie.

Kontakt z LEMAR Electric sp. z o.o. i dodatkowe informacje

Jeżeli szukasz kontaktu ze spółką LEMAR Electric w Mysłowicach, napisz wiadomość na adres e-mail kontakt@lemarelectric.pl lub zadzwoń pod numer telefonu 32 316 61 13.

Główna siedziba firmy:
ul. Katowicka 104
41-400 Mysłowice
Województwo śląskie

Spółka widnieje w KRS od 20 lat, a choć w obecnej formie prawnej – od 9. Poniżej podajemy najważniejsze dane rejestrowe firmy LEMAR Electric, które są podane do informacji publicznej w krajowym Rejestrze Przedsiębiorców:

Nazwa LEMAR ELECTRIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rejestr Rejestr Przedsiębiorców
Numer KRS 0000403385
NIP 2220892160
REGON 24272666600000
Miejscowość MYSŁOWICE
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców 2011-12-02
Nazwa organu reprezentacji ZARZĄD
Członkowie reprezentacji

JOPEK WIESŁAW PREZES ZARZĄDU
JANUSZKIEWICZ MARCIN MICHAŁ – CZŁONEK ZARZĄDU
MUCHA ANETA BARBARA – CZŁONEK ZARZĄDU
STOLORZ JOANNA JULIA – CZŁONEK ZARZĄDU

Oceń ten wpis
Renomowana hurtownia urządzeń elektrycznych w Mysłowicach - praca LEMAR Electric Sp. z o.o.
Ocena: 3.5, liczba głosów: 15

Opinie

Ktoś
2021-03-27, 00:21
Totalna bzdura popytajcie pracowników o atmosferę wypłaty i ciągła inwigilację to wam się objawi firma
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.