Doświadczenie w profesjonalnej firmie remontowo-budowlanej z Jaworzna - praca RISER Sp. z o.o.

Doświadczenie w profesjonalnej firmie remontowo-budowlanej z Jaworzna - praca RISER Sp. z o.o.
RISER Spółka z o.o. jest przedsiębiorstwem remontowo-budowlanym, z którego usług na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat skorzystało wielu klientów, przede wszystkim ze Śląska oraz Małopolski. Posiadając odpowiednie kwalifikacje i poszukując zatrudnienia, warto się zainteresować aktualnymi ofertami pracy. Firma z Jaworzna rekrutuje specjalistów gotowych do systematycznego rozwoju.

Przedsiębiorstwo podejmuje się kompleksowych realizacji obiektów mieszkaniowych, przemysłowych, kubaturowych czy użyteczności publicznej. Dążeniem spółki jest nieustanne podnoszenie standardów technologicznych i kwalifikacji pracowników – począwszy od ekip budowlanych, po kadrę kierowniczą i administracyjną.

Firma RISER sp. z o.o. dysponuje flotą liczącą aż 25 pojazdów i ma na koncie realizacje dla ponad 120 klientów, a na jej sukces składają się wysiłki około 100 kompetentnych pracowników.

Logo Riser

Historia RISER

Spółka RISER powstała w 2005 roku w Jaworznie, ale zasięgiem działania szybko objęła Śląsk i Małopolskę. Ważnym momentem w początkowym okresie funkcjonowania na rynku było podjęcie się realizacji na potrzeby Południowego Koncernu Węglowego. Do dziś efektem jest współpraca ze spółką Tauron Wydobycie.

Za ważne realizacje RISER można uznać budowy mieszkaniowe najpierw dla Jaworznickiego Towarzystwa Budownictwa, a później dla Xenakis Development. Na rozwój przedsiębiorstwa wpłynęła między innymi rozbudowa własnej siedziby – projekt był wart ponad 1,3 mln złotych netto, z czego prawie 750 tys. złotych pochodziło z unijnej dotacji.

Czy wiesz, że...Spółka chętnie uczestniczy w inicjatywach prospołecznych: wspiera lokalny sport, włącza się też w akcje takie jak Szlachetna Paczka czy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Kolejne lata przynosiły nowe zlecenia, które stopniowo poszerzały kompetencje spółki, pozwalając na podejmowanie się coraz bardziej kompleksowych i zaawansowanych prac. W 2013 roku powstała spółka-córka, RISER.domy, której działalność jest skoncentrowana na budownictwie jednorodzinnym. W 2019 roku natomiast powołano kolejną spółkę – RISER.inwestycje. To również z tego względu powstają nowe miejsca pracy, więc warto śledzić pojawiające się ogłoszenia i oferty firmy.

Działalność RISER Jaworzno

Przedstawiając ofertę potencjalnym klientom, firma RISER wyróżnia sześć głównych obszarów świadczonych usług, czyli:

 • budownictwo ogólne,
 • obiekty przemysłowe,
 • obiekty użyteczności publicznej,
 • budownictwo mieszkaniowe,
 • roboty ziemne i melioracyjne,
 • wynajem sprzętu.

Tak szerokie możliwości są możliwe dzięki posiadaniu zaawansowanego technologicznie, nowoczesnego parku maszynowego oraz wysokim umiejętnościom pracowników. O jakości świadczonych usług świadczą takie wyróżnienia jak „Diamenty miesięcznika Forbes”, „Przedsiębiorstwo Fair Play” czy „Gazele Biznesu”,. Spółka otrzymuje również nagrody przyznawane przez instytucje lokalne, jak np. nagroda "Przedsiębiorcze Jaworzno" (2018).

Nagroda dla RISER

Nagroda "Przedsiębiorcze Jaworzno" dla firmy RISER i tytuł "Najlepszy Menadżer" przyznany pracownikowi firmy. Źródło: riser.pl

Niektóre z dotychczasowych realizacji można zobaczyć w Katowicach, Imielinie, Świętochłowicach, Zabrzu, Będzinie, Jaworznie, Konstantynowie Łódzkim, Mysłowicach, Sosnowcu, Czeladzi czy Libiążu. Dołączając do grona pracowników firmy RISER, zdobędziesz spore doświadczenie i dowiesz się, jak buduje i remontuje się obiekty przemysłowe, sklepy czy bloki mieszkalne.

Rekrutacja w RISER

Oprócz fachowców z brygady wykonawczej zespół RISER tworzą między innymi:

 • projektanci,
 • kierownicy i inżynierowie budowy,
 • pracownicy administracyjni.

Aktualne informacje na temat rekrutacji w spółce znajdziesz na stronach ogłoszeniowych i portalach pracy, a także na stronie www.riser.pl/kariera. 

Przedsiębiorstwo dokładnie przedstawia na swojej stronie etapy rekrutacji. Pierwszy krok należy do Ciebie. Po prostu wyślij CV na skrzynkę e-mail: praca@riser.pl. W temacie wiadomości podaj stanowisko, które Cię interesuje. W przypadku kierowników i inżynierów budowy konieczne jest przedstawienie dotychczasowych realizacji.

Na kolejnym etapie procesu rekrutacji w RISER firma kontaktuje się telefonicznie z wybranymi kandydatami, opisując stanowisko czy warunki zatrudnienia. Istnieje możliwość przeprowadzenia testu lub zadania do rozwiązania. Rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie firmy jest trzecim i zarazem ostatnim etapem rekrutacji.

Oczekiwania wobec pracowników RISERPracodawca bierze pod uwagę m.in.:
 • doświadczenie,
 • wykształcenie,
 • kompetencje miękkie i twarde,
 • potencjał zawodowy,
 • pomysł na swoją rolę w strukturze RISER.

Przedsiębiorstwo zaprasza do kontaktu ambitnych i komunikatywnych studentów zainteresowanych zdobyciem praktyki zawodowej. To ciekawa propozycja dla osób dopiero wchodzących na rynek pracy w branży budownictwa.

RISER praca i kariera

To, jak się pracuje zatrudnionym w spółce, zależy w dużej mierze od stanowiska. Od pracowników fizycznych oczekuje się pracowitości i gotowości do pracy na budowie od wczesnego poranka do godzin popołudniowych, z pewnością więc takie obowiązki nie będą zadowalające dla osób, które preferują pracę siedzącą. Jednak RISER posiada także swoje biuro, więc od czasu do czasu jest szansa zatrudnienia się również na stanowisku związanym z administracją, dokumentacją czy kadrami. 

Najważniejszymi atutami pracy w RISER są:

 • dobre warunki zatrudnienia,
 • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach,
 • grupowa polisa na życie,
 • benefit w formie karty sportowej.

Pracodawca ponadto prowadzi politykę rozwoju zawodowego poprzez organizowanie w firmie RISER praktyk dla młodzieży. Podczas praktycznej nauki zawodu uczestnicy zdobywają sporą wiedzę i doświadczenie branżowe, a elastyczny harmonogram praktyk pozwala pogodzić je z innymi obowiązkami.

Jak skontaktować się z RISER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Aby skontaktować się z firmą RISER z Jaworzna, wyślij wiadomość e-mail na adres biuro@riser.pl lub zadzwoń pod numer telefonu +48 32 614 01 75.

Główna siedziba firmy:
ul. Inwalidów Wojennych 8
43-603 Jaworzno
Województwo śląskie

Oceń ten wpis
Doświadczenie w profesjonalnej firmie remontowo-budowlanej z Jaworzna - praca RISER Sp. z o.o.
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.