Dystrybucja granulatów tworzyw sztucznych - praca Granulat sp. j. Częstochowa

Dystrybucja granulatów tworzyw sztucznych - praca Granulat sp. j. Częstochowa
Poszukujesz pracy w Częstochowie? Jeżeli specjalizujesz się w handlu i dystrybucji, a tematyka tworzyw sztucznych i granulatów nie jest Ci obca, sprawdź, czy firma Granulat sp. j. prowadzi aktualnie rekrutację. Być może właśnie w tym przedsiębiorstwie rozwinie się Twoja kariera?

Granulat spółka jawna dostarcza wysokiej klasy tworzywa sztuczne od czołowych producentów z całego świata. Robi to na tyle efektywnie, że niektóre firmy nie wyobrażają sobie współpracy z innym partnerem w tej dziedzinie. Selekcja najwyższej jakości technologii – ta idea przyświeca działaniom spółki Granulat. Praca w ambitnym i przede wszystkim profesjonalnym zespole słusznie wydaje się atrakcyjną perspektywą.

Firma Granulat – warto wiedziećKrótki przegląd najważniejszych liczb dotyczących firmy obrazuje skalę jej działalności:
  • ponad 400 rodzajów granulatów w asortymencie,
  • ponad 25 lat doświadczenia na rynku,
  • ponad 4000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej.

Potwierdzeniem konsekwentnie budowanej renomy przedsiębiorstwa i ciągłej dbałości o jakość dystrybuowanych tworzyw są rosnące grono zadowolonych klientów Garnulat oraz takie nagrody jak „Gazela Biznesu” czy certyfikat „Firma Przyjazna Środowisku”.

Zakres działalności firmy Granulat z Częstochowy

Jeżeli posiadasz doświadczenie z branży przetwórczej, masz świadomość, jak istotną rolę w procesach produkcyjnych odgrywają wysokojakościowe granulaty tworzyw sztucznych. Właśnie dlatego spółka Granulat z Częstochowy dostarcza wybrane produkty do najlepszych marek na rynku – Chimei, Clariant, DOMO Chemicals, Eni versalis, Epsan, Expancel, Kolon Plastics, LG Chem, Lotte. MOL Group, Neo Group, Prayag, Synthos czy Yuntianhua.

Asortyment dystrybutora z siedzibą w Częstochowie obejmuje:

  • poliolefiny (LDPE, LLDPE, MDPE, PPR, PPC, PPH, EVA, HDPE),
  • tworzywa sterynowe (ABS, EPS, HIPS, ASA, SAN, GPPS), wtórne (własnej produkcji) oraz techniczne (PET, PA6, PA 6.6, POM, PMMA, PPA, PBT, PC/ABS, PC),
  • elastomery (POE),
  • koncentraty barwiące (białe, czarne, kolory, monokoncentraty),
  • dodatki (mikrosfery, uniepalniacze, spieniacze chemiczne, stabilizatory, wypełniacze kredowe, procesingi, adblocki i poślizgi).

Ofertę uzupełnia działalność laboratorium kontroli Granulat, w którym nie tylko sprawdza się jakość sprzedawanych produktów, ale również wykonuje badania i analizy na zlecenie klientów. Wykwalifikowana kadra i nowoczesny sprzęt są gwarantem usług na najwyższym poziomie.

 

Granulat logotyp

Krótko mówiąc, wciąż rozbudowywana i doskonalona oferta jest najlepszą wizytówką działalności spółki Granulat. Starannie wybrane pod kątem jakości granulaty są dostarczane do każdego klienta w możliwie jak najszybciej, często w ciągu 24 godzin od zamówienia.

Decydując się na aplikowanie o pracę w Granulat, masz szansę zdobycia doświadczenia w branży i współpracy z gronem kilkudziesięciu osób, które swoim codziennym działaniem pomagają w skomplikowanych procesach technologicznych.

Struktura firmy i zatrudnienie w Granulat

Granulat zatrudnia ponad 30 osób na różnych stanowiskach. 10 mobilnych doradców działa na terenie całej Polski, napędzając sprzedaż w bezpośrednim kontakcie z kontrahentami. Warto podkreślić, że firma z Częstochowy posiada własną flotę transportową i zarządza dwoma magazynami. Warto także wspomnieć o pracy w Granulach na stanowiskach związanych z laboratorium i pionem administracyjnym (obsługa klienta, logistyka, zakupy, doradztwo techniczne, księgowość/HR, windykacja).

Granulat zdjęcia z firmy

Grafika ze zdjęciami z siedziby Granulat sp. j. Źródło: www.facebook.com/GranulatChmielarz.

Analizując oferty pracy z firmy Granulat, weź więc pod uwagę charakter stanowiska. Dzięki rozbudowanej strukturze przedsiębiorstwa na zatrudnienie mogą liczyć specjaliści w sprzedaży, laboranci czy pracownicy biurowi.

Granulat sp. j. praca i kariera

Szansy zatrudnienia w tej spółce szukaj na stronach z ogłoszeniami o pracę – na oficjalnej stronie firmy również znajdziesz informację o aktualnych ofertach pracy w Granulat. Obecnie firma, w ramach zwiększenia sprzedaży, chętnie przyjmuje zgłoszenia na stanowisko „Przedstawiciel Handlowy”. Wymaganiem jest kilkuletnie doświadczenie w branży. Niezbędnymi kwalifikacjami są między innymi umiejętności interpersonalne, negocjacyjne i sprzedażowe. Na tym stanowisku trzeba chcieć się rozwijać, stawiać sobie cele i każdego dnia pracować nad sumiennością. Głównym atutem pracy w spółce Granulat jest stabilność zatrudnienia na korzystnych warunkach.

Wygodną formą aplikacji do pracy jest formularz na stronie www.granulat.com.pl, w którym wystarczy podać imię, nazwisko, adres e-mail, telefon, ewentualną wiadomość i załączyć plik z CV. Pozostałych informacji na temat zasad rekrutacji należy szukać w pojawiających się w Internecie ogłoszeniach. Wiadomość zawierającą życiorys zawodowy i list motywacyjny można wysłać na adres praca@granulat.com.pl.

Stoisko granulat na targach branżowych

Granulat na targach PlastPol 2019. Źródło: granulat.com.pl

Praca w Granulat to nie tylko atrakcyjne warunki zatrudnienia i płace, ale przede wszystkim możliwość zdobywania doświadczenia u jednego z liderów branży w Polsce. Firma stawia na ciągły rozwój i wyraźną obecność  na rynku, dlatego uczestniczy w wielu eventach, konferencjach i targach branżowych w kraju oraz za granicą. Pracownicy mają okazję wyjeżdżać na tego typu wydarzenia, dowiadywać się o nowościach technologicznych, budować wspólnie wizerunek marki i nawiązywać cenne relacje z nowymi, również zagranicznymi klientami.

Dodatkowe informacje i kontakt z firmą Granulat

Kontakt z biurem Granulat sp. j. jest możliwy za pośrednictwem poczty e-mail (biuro@granulat.com.pl) lub telefonicznie (+48 34 361 92 93).

Główna siedziba firmy:
ul. Legionów 132
42-200 Częstochowa
Województwo śląskie

Poniżej przedstawiamy również informacje rejestrowe na temat spółki Granulat, dostępne publicznie w oficjalnej bazie KRS:

Nazwa GRANULAT-CHMIELARZ SPÓŁKA JAWNA
Rejestr Rejestr Przedsiębiorców  
Miejscowość CZĘSTOCHOWA
Adres LEGIONÓW 132, CZĘSTOCHOWA 42-200, WOJ. ŚLĄSKIE
Numer KRS 0000100494
NIP 5731001471
REGON 15096321600000
Forma prawna SPÓŁKA JAWNA
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców 2002-03-19
Nazwa organu reprezentacji WSPÓLNICY REPREZENTUJĄCY SPÓŁKĘ
Członkowie reprezentacji CHMIELARZ HALINA          
CHMIELARZ ARKADIUSZ    
Oceń ten wpis
Dystrybucja granulatów tworzyw sztucznych - praca Granulat sp. j. Częstochowa
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.