!function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Najwięksi pracodawcy na Śląsku

Dystrybucja granulatów tworzyw sztucznych - praca Granulat sp. j. Częstochowa

24 lipca 2020

4 z 5

Ocena: 4 z 5 | 15 głosów

15 głosów

1 komentarz

Dystrybucja granulatów tworzyw sztucznych - praca Granulat sp. j. Częstochowa
Poszukujesz pracy w Częstochowie? Jeżeli specjalizujesz się w handlu i dystrybucji, a tematyka tworzyw sztucznych i granulatów nie jest Ci obca, sprawdź, czy firma Granulat sp. j. prowadzi aktualnie rekrutację. Być może właśnie w tym przedsiębiorstwie rozwinie się Twoja kariera?

Granulat spółka jawna dostarcza wysokiej klasy tworzywa sztuczne od czołowych producentów z całego świata. Robi to na tyle efektywnie, że niektóre firmy nie wyobrażają sobie współpracy z innym partnerem w tej dziedzinie. Selekcja najwyższej jakości technologii – ta idea przyświeca działaniom spółki Granulat. Praca w ambitnym i przede wszystkim profesjonalnym zespole słusznie wydaje się atrakcyjną perspektywą.

Firma Granulat – warto wiedzieć
Krótki przegląd najważniejszych liczb dotyczących firmy obrazuje skalę jej działalności:
  • ponad 400 rodzajów granulatów w asortymencie,
  • ponad 25 lat doświadczenia na rynku,
  • ponad 4000 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej.

Potwierdzeniem konsekwentnie budowanej renomy przedsiębiorstwa i ciągłej dbałości o jakość dystrybuowanych tworzyw są rosnące grono zadowolonych klientów Garnulat oraz takie nagrody jak „Gazela Biznesu” czy certyfikat „Firma Przyjazna Środowisku”.

Zakres działalności firmy Granulat z Częstochowy

Jeżeli posiadasz doświadczenie z branży przetwórczej, masz świadomość, jak istotną rolę w procesach produkcyjnych odgrywają wysokojakościowe granulaty tworzyw sztucznych. Właśnie dlatego spółka Granulat z Częstochowy dostarcza wybrane produkty do najlepszych marek na rynku – Chimei, Clariant, DOMO Chemicals, Eni versalis, Epsan, Expancel, Kolon Plastics, LG Chem, Lotte. MOL Group, Neo Group, Prayag, Synthos czy Yuntianhua.

Asortyment dystrybutora z siedzibą w Częstochowie obejmuje:

  • poliolefiny (LDPE, LLDPE, MDPE, PPR, PPC, PPH, EVA, HDPE),
  • tworzywa sterynowe (ABS, EPS, HIPS, ASA, SAN, GPPS), wtórne (własnej produkcji) oraz techniczne (PET, PA6, PA 6.6, POM, PMMA, PPA, PBT, PC/ABS, PC),
  • elastomery (POE),
  • koncentraty barwiące (białe, czarne, kolory, monokoncentraty),
  • dodatki (mikrosfery, uniepalniacze, spieniacze chemiczne, stabilizatory, wypełniacze kredowe, procesingi, adblocki i poślizgi).

Ofertę uzupełnia działalność laboratorium kontroli Granulat, w którym nie tylko sprawdza się jakość sprzedawanych produktów, ale również wykonuje badania i analizy na zlecenie klientów. Wykwalifikowana kadra i nowoczesny sprzęt są gwarantem usług na najwyższym poziomie.

 

Granulat logotyp

Krótko mówiąc, wciąż rozbudowywana i doskonalona oferta jest najlepszą wizytówką działalności spółki Granulat. Starannie wybrane pod kątem jakości granulaty są dostarczane do każdego klienta w możliwie jak najszybciej, często w ciągu 24 godzin od zamówienia.

Decydując się na aplikowanie o pracę w Granulat, masz szansę zdobycia doświadczenia w branży i współpracy z gronem kilkudziesięciu osób, które swoim codziennym działaniem pomagają w skomplikowanych procesach technologicznych.

Struktura firmy i zatrudnienie w Granulat

Granulat zatrudnia ponad 30 osób na różnych stanowiskach. 10 mobilnych doradców działa na terenie całej Polski, napędzając sprzedaż w bezpośrednim kontakcie z kontrahentami. Warto podkreślić, że firma z Częstochowy posiada własną flotę transportową i zarządza dwoma magazynami. Warto także wspomnieć o pracy w Granulach na stanowiskach związanych z laboratorium i pionem administracyjnym (obsługa klienta, logistyka, zakupy, doradztwo techniczne, księgowość/HR, windykacja).

Granulat zdjęcia z firmy

Grafika ze zdjęciami z siedziby Granulat sp. j. Źródło: www.facebook.com/GranulatChmielarz.

Analizując oferty pracy z firmy Granulat, weź więc pod uwagę charakter stanowiska. Dzięki rozbudowanej strukturze przedsiębiorstwa na zatrudnienie mogą liczyć specjaliści w sprzedaży, laboranci czy pracownicy biurowi.

Granulat sp. j. praca i kariera

Szansy zatrudnienia w tej spółce szukaj na stronach z ogłoszeniami o pracę – na oficjalnej stronie firmy również znajdziesz informację o aktualnych ofertach pracy w Granulat. Obecnie firma, w ramach zwiększenia sprzedaży, chętnie przyjmuje zgłoszenia na stanowisko „Przedstawiciel Handlowy”. Wymaganiem jest kilkuletnie doświadczenie w branży. Niezbędnymi kwalifikacjami są między innymi umiejętności interpersonalne, negocjacyjne i sprzedażowe. Na tym stanowisku trzeba chcieć się rozwijać, stawiać sobie cele i każdego dnia pracować nad sumiennością. Głównym atutem pracy w spółce Granulat jest stabilność zatrudnienia na korzystnych warunkach.

Wygodną formą aplikacji do pracy jest formularz na stronie www.granulat.com.pl, w którym wystarczy podać imię, nazwisko, adres e-mail, telefon, ewentualną wiadomość i załączyć plik z CV. Pozostałych informacji na temat zasad rekrutacji należy szukać w pojawiających się w Internecie ogłoszeniach. Wiadomość zawierającą życiorys zawodowy i list motywacyjny można wysłać na adres praca@granulat.com.pl.

Stoisko granulat na targach branżowych

Granulat na targach PlastPol 2019. Źródło: granulat.com.pl

Praca w Granulat to nie tylko atrakcyjne warunki zatrudnienia i płace, ale przede wszystkim możliwość zdobywania doświadczenia u jednego z liderów branży w Polsce. Firma stawia na ciągły rozwój i wyraźną obecność  na rynku, dlatego uczestniczy w wielu eventach, konferencjach i targach branżowych w kraju oraz za granicą. Pracownicy mają okazję wyjeżdżać na tego typu wydarzenia, dowiadywać się o nowościach technologicznych, budować wspólnie wizerunek marki i nawiązywać cenne relacje z nowymi, również zagranicznymi klientami.

Dodatkowe informacje i kontakt z firmą Granulat

Kontakt z biurem Granulat sp. j. jest możliwy za pośrednictwem poczty e-mail (biuro@granulat.com.pl) lub telefonicznie (+48 34 361 92 93).

Główna siedziba firmy:
ul. Legionów 132
42-200 Częstochowa
Województwo śląskie

Poniżej przedstawiamy również informacje rejestrowe na temat spółki Granulat, dostępne publicznie w oficjalnej bazie KRS:

Nazwa GRANULAT-CHMIELARZ SPÓŁKA JAWNA
Rejestr Rejestr Przedsiębiorców  
Miejscowość CZĘSTOCHOWA
Adres LEGIONÓW 132, CZĘSTOCHOWA 42-200, WOJ. ŚLĄSKIE
Numer KRS 0000100494
NIP 5731001471
REGON 15096321600000
Forma prawna SPÓŁKA JAWNA
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców 2002-03-19
Nazwa organu reprezentacji WSPÓLNICY REPREZENTUJĄCY SPÓŁKĘ
Członkowie reprezentacji CHMIELARZ HALINA          
CHMIELARZ ARKADIUSZ    
Podziel się

1 komentarz

Renata

Renata

Mnie zawsze interesuje rozwój i długofalowe działanie, bowiem wtedy człowiek wie, że potencjalnie wiąże się z kimś kto nie padnie

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.

Na tej stronie korzystamy z plików cookie, aby zadbać o jak najlepsze doświadczenia naszych użytkowników.
Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.