Najwięksi pracodawcy na Śląsku

Praca Hucz sp. z o. o. sp.k. - budowanie dróg z jedną z największych firm na Śląsku

23 lipca 2020

5 z 5

Ocena: 5 z 5 | 8 głosów

8 głosów

5 komentarzy
Praca Hucz sp. z o. o. sp.k. - budowanie dróg z jedną z największych firm na Śląsku
Firma Hucz to spółka komandytowa realizująca inwestycje drogowe, często biorąca udział w przetargach publicznych, której historia sięga 1989 roku. Przedsiębiorstwo inwestuje w nowe technologie i zaplecze maszynowe, dzięki czemu oferuje bardzo szeroki zakres usług. Czym dokładnie się zajmuje? Gdzie można znaleźć informacje o rekutacji do tej firmy?

Hucz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to spółka komandytowa, założona w 2012 roku w oparciu o markę z dużym doświadczeniem na rynku inwestycji drogowych – Zakład Budownictwa Drogowego Wodno-Kanalizacyjnego i Transportu Edward Hucz działał bowiem od 1989 roku. Swoją siedzibę ma w Boronowie niedaleko Częstochowy (powiat lubliniecki).

Oferta Hucz spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Przedsiębiorstwo oferuje kompleksową realizację projektów drogowych: budowę, rozbudowę, remonty, renowacje i utrzymanie dróg, parkingów oraz przepustów. Ponadto zajmuje się budową nawierzchni różnego rodzaju, budową sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, wykonaniem elementów małej architektury oraz bezpieczeństwa ruchu drogowego, a także zagospodarowaniem zieleni, w tym parków czy terenów rekreacyjnych.

Hucz logotyp

Firma Hucz oferuje usługi związane nie tylko z budową oraz przebudową dróg, ale również ich projektowaniem, powierzchniowymi utrwaleniami, remontami nawierzchni, a także bieżącym ich utrzymaniem (zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym). 

Co więcej, trudni się też kompleksowymi robotami ziemnymi w ramach inwestycji modernizacyjnych krajowej infrastruktury kolejowej.

Swój status i dobrą opinię przedsiębiorstwo zyskało dzięki trosce o najlepszą jakość. Przedsiębiorstwo deklaruje korzystanie tylko z materiałów, które otrzymały wymagane prawnie certyfikaty oraz atesty. Inwestycje w nowoczesny park maszynowy w Hucz oraz wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza pozwalają również na większą kontrolę nad realizacją projektów w określonych umowami terminach. Nad wszystkim czuwa doświadczony zespół kierowniczy, posiadający nie tylko konieczne uprawnienia budowlane, ale również bezcenne doświadczenie, dzięki któremu jest w stanie uniknąć wielu problemów czy opóźnień.

Usługi sprzętowe firmy Hucz

Szukasz pracy?

Doradca Klienta - Nowy Elektromarket

PeoplePro

 • Środa Wielkopolska
Dodana
Dodana
Dodana
Dodana
Dodana

Dodatkowo firma świadczy również usługi sprzętowe. W skład jej wyposażenia wchodzi profesjonalny sprzęt budowlany i transportowy, umożliwiający wykonanie najważniejszych robót drogowych. Są to między innymi:

 • układarki mas mineralno-asfaltowych,
 • frezarki,
 • skrapiarki,
 • termosy do przewozu masy bitumicznej,
 • remontery drogowe,
 • walce,
 • koparki, ładowarki i koparko-ładowarki,
 • równiarki,
 • spycharki,
 • układarki poboczy,
 • zagęszczarki,
 • zamiatarki,
 • stabilizatory gruntu,
 • ciągniki rolnicze z kosiarkami bijakowymi,
 • samochody specjalne: w tym pługo-piaskarki, polewaczki, samochód Unimog wyposażony w rębak do gałęzi,
 • różnego rodzaju samochody ciężarowe.
Specjalistyczne maszyny firmy Hucz

Profesjonalny sprzęt firmy Hucz - źródło: hucz.pl

Firma Hucz w przetargach

Spółka często bierze udział w przetargach. Według statystyk portalu egospodarka.pl w latach 2013-2017 firmie Hucz przydzielano między 15 a 30 zamówień publicznych rocznie, a łącznie było ich ponad 100, od 45 różnych zamawiających.

Zwykle zamówienia związane są z naprawą dróg, ale też różnego rodzaju robotami drogowymi, remontami nawierzchni dróg, ich konserwacją lub też przygotowaniem terenu pod budowę. Prace odbywają się w wielu różnych miejscach, najczęściej na terenie województwa śląskiego, między innymi w takich miastach jak Gliwice, Częstochowa, Lubliniec, Zawadzkie albo Kłobuck.

Czy wiesz, że...
Największe zamówienie publiczne firmy Hucz, które dotyczyło napraw i utrzymania dróg na terenie administrowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach Rejon w Częstochowie, szacowane było na ponad 16 milionów złotych!

Praca w HUCZ sp. z o.o. sp.k.

Przedsiębiorstwo ogłoszenia o rekrutacji na konkretne stanowiska umieszcza na swojej stronie internetowej w zakładce Praca, a także w popularnych portalach ogłoszeniowych. Najwięcej ogłoszeń o pracę w firmie Hucz pojawia się w sezonie wakacyjnym, kiedy to wykonywanych jest najwięcej prac drogowych. Jednak niektóre remonty realizowane są w innych porach roku, dlatego warto śledzić lokalne oferty, jeśli zależy nam na zatrudnieniu w tej firmie.

Osoby zainteresowane zatrudnieniem na konkretnym wakacie powinny przesłać swoje CV na podany na stronie adres e-mail: biuro@hucz.pl. Jest to ogólny kontakt do sekretariatu przedsiębiorstwa. 

Pamiętaj, żeby w wiadomości zawierającej CV dodać kilka słów o sobie oraz o tym, dlaczego aplikujesz do tej firmy i na to stanowisko. Warto też dopilnować, żeby tytuł wiadomości był prosty i od razu dookreślał, na jakie stanowisko się zgłaszasz (np. „Rekrutacja – operator maszyn drogowych” lub „Zgłoszenie na pracownika drogowego”) – to ułatwi pracę rekruterowi i zmniejszy ryzyko, że Twoja aplikacja zagubi się w natłoku innych wiadomości.

Warto wiedzieć
Wiele prac budowlanych związanych z inwestycjami drogowymi nie wymaga specjalistycznych kwalifikacji. Dlatego też stawki na niektórych stanowiskach pracy nie są wygórowane, za to taką pracę wraz z przyuczeniem można otrzymać nawet bez doświadczenia i umiejętności.

Kontakt z firmą HUCZ

Spółka komandytowa Hucz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością podaje ogólne dane kontaktowe:

tel. (34) 353-92-53 lub (34) 375-61-00; fax. (34) 375-61-01
e-mail: biuro@hucz.pl
Adres korespondencyjny: ul. Częstochowska 14, 42-283 Boronów

Na stronie internetowej przedsiębiorstwa w zakładce Kontakt znajdziemy także formularz kontaktowy.

Jeśli więc chcemy skontaktować się z konkretnym pracownikiem lub osobą odpowiedzialną za odpowiedni dział, należy pytać o taki kontakt głównymi kanałami. Osoby aplikujące o pracę też są proszone o przesyłanie CV pod ten adres.

HUCZ w Krajowym Rejestrze Sądowym

Firma jako spółka komandytowa, zarejestrowana w Boronowie przy ul. Częstochowskiej 14 (42-283), widnieje w KRS od 2012 roku. Poniżej podajemy podstawowe informacje na jej temat z Rejestru Przedsiębiorców KRS:

Nazwa  HUCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Rejestr ŚLĄSKIE
Województwo LUBLINIECKI
Miejscowość BORONÓW
Adres  CZĘSTOCHOWSKA 14, BORONÓW 42-283
Numer KRS 0000435464
NIP  5751885237
REGON 24306565200000
Forma prawna SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców  2012-10-08
Podsumowanie:
 • Firma Hucz oferuje kompleksowe usługi związane z projektowaniem, budową, remontami, renowacją i utrzymaniem dróg oraz innych elementów infrastruktury drogowej, w tym parkingów oraz sieci wodociągowych i kanalizacyjnych.
 • Przedsiębiorstwo posiada nowoczesny park maszynowy i wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, co pozwala na skuteczną realizację projektów w ustalonych terminach i gwarantuje najlepszą jakość wykonania.
 • Firma Hucz często bierze udział w przetargach na zadania związane z drogami i infrastrukturą drogową, zdobywając i realizując od 15 do 30 zamówień publicznych rocznie, od 45 różnych zamawiających.
 • Firma Hucz oferuje również możliwość zatrudnienia, ogłaszając wolne stanowiska na swojej stronie internetowej w sekcji Praca i oczekując aplikacji na adres email, gdzie należy dołączyć swoje CV i kilka słów o sobie.

Autor

Artykuł został opracowany i zmodyfikowany przez kilku autorów. Poniżej podajemy dane redaktora lub autora, który dokonał ostatniej modyfikacji.

Ewa Sztuczka-Mazur

Social Media Manager

Social Media Manager w branży HR, autorka tekstów, copywriterka, specjalistka Facebook ADS, wokalistka i pszczelarka.
Obecnie w Aplikuj.pl odpowiedzialna głównie za treści z obszaru miękkiego HR oraz prawa pracy.

5 komentarzy

księgowy

księgowy

Jako pracodawca doceniam profesjonalizm i doświadczenie firmy Hucz. Zawsze mogę na nią liczyć, kiedy potrzebuję pomocy w realizacji moich projektów drogowych. Polecam jej usługi każdemu.
Mesjasz

Mesjasz

Cieszę się, że firma Hucz ma tak wiele ofert pracy. Właśnie szukam pracy na stanowisku operatora maszyn drogowych i widzę, że firma ta ma takie stanowiska w ofercie. Chętnie zgłoszę swoją kandydaturę.
Michał

Michał

Jestem bezrobotny i ciężko mi znaleźć pracę, ale firma Hucz zawsze ma wiele ofert pracy, szczególnie w sezonie wakacyjnym. Mam nadzieję, że kiedyś też będę miał szansę pracować w takiej dobrej firmie.
Piter

Piter

Firma Hucz oferuje wiele możliwości rozwoju zawodowego. Jestem zadowolony z mojej pracy w tym miejscu. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie i w dobrych warunkach.
Lodzia

Lodzia

Dzisiaj ta branża jest w cenie w naszym kraju Widać jak dużo Ukraińców nawet pracuje bo aż brakuje dobrych rąk do pracy.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.