Praca Hucz sp. z o. o. sp.k. - budowanie dróg z jedną z największych firm na Śląsku

Praca Hucz sp. z o. o. sp.k. - budowanie dróg z jedną z największych firm na Śląsku
Firma Hucz to spółka komandytowa realizująca inwestycje drogowe, często biorąca udział w przetargach publicznych, której historia sięga 1989 roku. Przedsiębiorstwo inwestuje w nowe technologie i zaplecze maszynowe, dzięki czemu oferuje bardzo szeroki zakres usług. Czym dokładnie się zajmuje? Gdzie można znaleźć informacje o rekutacji do tej firmy?

Hucz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to spółka komandytowa, założona w 2012 roku w oparciu o markę z dużym doświadczeniem na rynku inwestycji drogowych – Zakład Budownictwa Drogowego Wodno-Kanalizacyjnego i Transportu Edward Hucz działał bowiem od 1989 roku. Swoją siedzibę ma w Boronowie niedaleko Częstochowy (powiat lubliniecki).

Oferta Hucz spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Przedsiębiorstwo oferuje kompleksową realizację projektów drogowych: budowę, rozbudowę, remonty, renowacje i utrzymanie dróg, parkingów oraz przepustów. Ponadto zajmuje się budową nawierzchni różnego rodzaju, budową sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, wykonaniem elementów małej architektury oraz bezpieczeństwa ruchu drogowego, a także zagospodarowaniem zieleni, w tym parków czy terenów rekreacyjnych.

Hucz logotyp

Firma Hucz oferuje usługi związane nie tylko z budową oraz przebudową dróg, ale również ich projektowaniem, powierzchniowymi utrwaleniami, remontami nawierzchni, a także bieżącym ich utrzymaniem (zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym). 

Co więcej, trudni się też kompleksowymi robotami ziemnymi w ramach inwestycji modernizacyjnych krajowej infrastruktury kolejowej.

Swój status i dobrą opinię przedsiębiorstwo zyskało dzięki trosce o najlepszą jakość. Przedsiębiorstwo deklaruje korzystanie tylko z materiałów, które otrzymały wymagane prawnie certyfikaty oraz atesty. Inwestycje w nowoczesny park maszynowy w Hucz oraz wysoko wykwalifikowana kadra pracownicza pozwalają również na większą kontrolę nad realizacją projektów w określonych umowami terminach. Nad wszystkim czuwa doświadczony zespół kierowniczy, posiadający nie tylko konieczne uprawnienia budowlane, ale również bezcenne doświadczenie, dzięki któremu jest w stanie uniknąć wielu problemów czy opóźnień.

Usługi sprzętowe firmy Hucz

Dodatkowo firma świadczy również usługi sprzętowe. W skład jej wyposażenia wchodzi profesjonalny sprzęt budowlany i transportowy, umożliwiający wykonanie najważniejszych robót drogowych. Są to między innymi:

 • układarki mas mineralno-asfaltowych,
 • frezarki,
 • skrapiarki,
 • termosy do przewozu masy bitumicznej,
 • remontery drogowe,
 • walce,
 • koparki, ładowarki i koparko-ładowarki,
 • równiarki,
 • spycharki,
 • układarki poboczy,
 • zagęszczarki,
 • zamiatarki,
 • stabilizatory gruntu,
 • ciągniki rolnicze z kosiarkami bijakowymi,
 • samochody specjalne: w tym pługo-piaskarki, polewaczki, samochód Unimog wyposażony w rębak do gałęzi,
 • różnego rodzaju samochody ciężarowe.

Specjalistyczne maszyny firmy Hucz

Profesjonalny sprzęt firmy Hucz - źródło: hucz.pl

Firma Hucz w przetargach

Spółka często bierze udział w przetargach. Według statystyk portalu egospodarka.pl w latach 2013-2017 firmie Hucz przydzielano między 15 a 30 zamówień publicznych rocznie, a łącznie było ich ponad 100, od 45 różnych zamawiających.

Zwykle zamówienia związane są z naprawą dróg, ale też różnego rodzaju robotami drogowymi, remontami nawierzchni dróg, ich konserwacją lub też przygotowaniem terenu pod budowę. Prace odbywają się w wielu różnych miejscach, najczęściej na terenie województwa śląskiego, między innymi w takich miastach jak Gliwice, Częstochowa, Lubliniec, Zawadzkie albo Kłobuck.

Czy wiesz, że...Największe zamówienie publiczne firmy Hucz, które dotyczyło napraw i utrzymania dróg na terenie administrowanym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach Rejon w Częstochowie, szacowane było na ponad 16 milionów złotych!

Praca w HUCZ sp. z o.o. sp.k.

Przedsiębiorstwo ogłoszenia o rekrutacji na konkretne stanowiska umieszcza na swojej stronie internetowej w zakładce Praca, a także w popularnych portalach ogłoszeniowych. Najwięcej ogłoszeń o pracę w firmie Hucz pojawia się w sezonie wakacyjnym, kiedy to wykonywanych jest najwięcej prac drogowych. Jednak niektóre remonty realizowane są w innych porach roku, dlatego warto śledzić lokalne oferty, jeśli zależy nam na zatrudnieniu w tej firmie.

Osoby zainteresowane zatrudnieniem na konkretnym wakacie powinny przesłać swoje CV na podany na stronie adres e-mail: biuro@hucz.pl. Jest to ogólny kontakt do sekretariatu przedsiębiorstwa. 

Pamiętaj, żeby w wiadomości zawierającej CV dodać kilka słów o sobie oraz o tym, dlaczego aplikujesz do tej firmy i na to stanowisko. Warto też dopilnować, żeby tytuł wiadomości był prosty i od razu dookreślał, na jakie stanowisko się zgłaszasz (np. „Rekrutacja – operator maszyn drogowych” lub „Zgłoszenie na pracownika drogowego”) – to ułatwi pracę rekruterowi i zmniejszy ryzyko, że Twoja aplikacja zagubi się w natłoku innych wiadomości.

Warto wiedziećWiele prac budowlanych związanych z inwestycjami drogowymi nie wymaga specjalistycznych kwalifikacji. Dlatego też stawki na niektórych stanowiskach pracy nie są wygórowane, za to taką pracę wraz z przyuczeniem można otrzymać nawet bez doświadczenia i umiejętności.

Kontakt z firmą HUCZ

Spółka komandytowa Hucz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością podaje ogólne dane kontaktowe:

tel. (34) 353-92-53 lub (34) 375-61-00; fax. (34) 375-61-01
e-mail: biuro@hucz.pl
Adres korespondencyjny: ul. Częstochowska 14, 42-283 Boronów

Na stronie internetowej przedsiębiorstwa w zakładce Kontakt znajdziemy także formularz kontaktowy.

Jeśli więc chcemy skontaktować się z konkretnym pracownikiem lub osobą odpowiedzialną za odpowiedni dział, należy pytać o taki kontakt głównymi kanałami. Osoby aplikujące o pracę też są proszone o przesyłanie CV pod ten adres.

HUCZ w Krajowym Rejestrze Sądowym

Firma jako spółka komandytowa, zarejestrowana w Boronowie przy ul. Częstochowskiej 14 (42-283), widnieje w KRS od 2012 roku. Poniżej podajemy podstawowe informacje na jej temat z Rejestru Przedsiębiorców KRS:

Nazwa  HUCZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Rejestr ŚLĄSKIE
Województwo LUBLINIECKI
Miejscowość BORONÓW
Adres  CZĘSTOCHOWSKA 14, BORONÓW 42-283
Numer KRS 0000435464
NIP  5751885237
REGON 24306565200000
Forma prawna SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców  2012-10-08
Oceń ten wpis
Praca Hucz sp. z o. o. sp.k. - budowanie dróg z jedną z największych firm na Śląsku
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.