Najwięksi pracodawcy na Śląsku

Produkcja zamków i systemów zamykania - praca EURO LOCKS Sp. z o.o.

13 lipca 2020

5 z 5

Ocena: 5 z 5 | 13 głosów

13 głosów

7 komentarzy
Produkcja zamków i systemów zamykania - praca EURO LOCKS Sp. z o.o.
Zlokalizowana w Rudzie Śląskiej firma Euro-Locks specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu systemów zamykających wykorzystywanych przede wszystkim w przemyśle. Roczna produkcja przedsiębiorstwa sięga 60-70 mln egzemplarzy (między innymi zamków mechanicznych i elektronicznych). Praca w strukturach spółki jest szansą na rozwinięcie kariery zawodowej i stabilne zatrudnienie u przodującego przedstawiciela branży.

Spółka jest częścią grupy Lowe & Fletcher, która skupia zaawansowane technologicznie zakłady produkujące zamki. Polski oddział obsługuje nie tylko krajowy rynek, ale również dostarcza produkty do Rosji i byłych republik radzieckich.

Praca w zakładzie Euro-Locks w Rudzie Śląskiej to okazja do zdobycia wielu kompetencji związanych z branżą systemów zamykających i produkcją precyzyjną. Wciąż rozwijająca się firma jest atrakcyjnym pracodawcą dla specjalistów nie tylko z Rudy Śląskiej, ale całego regionu.

 Euro-Locks logotyp

Historia firmy Euro-Locks oraz grupy Lowe & Fletcher

Zakład Euro-Locks w Rudzie Śląskiej został otwarty w 1997 roku. Spółka działa w strukturach międzynarodowej grupy Lowe & Fletcher – wiodącego na świecie producenta systemów zamykających, którego historia sięga 1889 roku. Rodzinne przedsiębiorstwo od pokoleń kontynuuje idee założycieli. Warto podkreślić, że powstało w brytyjskim Willenhall, czyli w miejscu słynącym z produkcji zamków.

Obecnie firma Euro-Locks jest wiodącym producentem w branży, w fabryce produkuje się różne rodzaje zamków mechanicznych, a także systemów niestandardowych.

Globalna sprzedaż produktów Euro-Locks

Oprócz Polski i Rosji podstawowymi rynkami zbytu dla firmy Euro-Locks są państwa tworzące dawniej ZSRR – Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Estonia, Gruzja, Kazachstan, Litwa, Mołdawia, Tadżykistan, Turkmenistan, Ukraina, Uzbekistan i Łotwa. Znajomość tamtejszych realiów i języka rosyjskiego z pewnością pomaga w zatrudnieniu i osiąganiu sukcesów na wybranych stanowiskach w strukturach spółki. 

Stoisko Euro-Locks na międzynarodowym forum w Moskwie

Na zdjęciu stoisko firmy Euro-Locks na międzynarodowym forum "Sieci Energetyczne" w Moskwie (2019). Źródło: euro-locks.pl

Firma aktywnie uczestniczy w wydarzeniach branżowych w Polsce i za granicą, przedstawiając swoje technologie na targach i konferencjach. Produkowane w polskim zakładzie i dystrybuowane międzynarodowo produkty Euro-Locks cieszą się dużą popularnością na rynku, zarówno ze względu na jakość wykonania, jak i zastosowanie nowatorskich rozwiązań.

Szukasz pracy?

Starszy Doradca Klienta

"CHANGE OF SCANDINAVIA RETAIL POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Warszawa
 • 4 300-4 500 zł / mc
Dodana

Fizjoterapeuta/Fizjoterapeutka

Nadbałtyckie Centrum Rehabilitacji NZOZ Alma

 • Gdańsk
 • 6 473-6 473 zł / mc
Dodana
Dodana

Sortowanie paczek**TYGODNIÓWKI**24,50/h**Bielsko-Biała

TWG Polska Sp. z o.o.

 • Bielsko-Biała
 • 24-25 zł / h
Dodana

Działalność spółki Euro-Locks

Firma z siedzibą w Rudzie Śląskiej jest renomowanym dostawcą licznych technologii wykorzystywanych w domach, biurach, zakładach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej, obiektach sportowych, sklepach i wielu innych miejscach, w których niezbędne są sprawdzone, niezawodne, czasem ściśle spersonalizowane systemy zamykania.

Produkty firmy Euro-Locks
Podstawową listę produktów wytwarzanych w zakładzie Euro-Locks stanowią:
 • zamki (elektroniczne, kształtowe, zapadkowe, do mebli metalowych, do mebli płytowych, z zapadką pinową, depozytowe na monetę, wodoodporne, szyfrowe czy specjalne),
 • przełączniki,
 • rączki i gałki,
 • bębenki,
 • systemy zamykania szaf (Enclosure Locking Systems).

Uznanie na rynkach polskim i zagranicznych spółka Euro-Locks zdobywa zapewne dzięki ciągłemu rozwojowi i dbałości o jakość oraz funkcjonalność produktów. Do podstawowych atutów zakładu należą:

 • wyspecjalizowana, doświadczona, ambitna kadra,
 • terminowe i precyzyjne podejście do realizacji zleceń,
 • atrakcyjny cennik spersonalizowanych projektów,
 • dostęp do nowoczesnych narzędzi i bogatego know-how.

Szczególną zaletą współpracy ze spółką jest możliwość dokładnego zapoznania się ze specyfikacją techniczną dostępnych produktów. Pracownicy Euro-Locks Polska doradzają w wyborze i składaniu zamówienia, aby każdy klient niezależnie od branży czuł komfort wynikający z podjęcia najlepszej możliwej decyzji zakupowej. Zwłaszcza że podstawowym celem inwestycji jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w danym obiekcie.

 • Certyfikaty świadczące o jakości Euro-Locks
 • Certyfikat Rzetelności w programie Rzetelna Firma.
 • Ingress Protection Certification – obejmuje zamki spanner lock ze stopniem ochrony IP65.
 • Quality Management System Certfication – certyfikacja systemu zarządzania jakością.

Więcej informacji na temat certyfikatów przyznanych konkretnym produktom powstającym w zakładzie spółki można znaleźć w specjalnej zakładce na stronie firmy Euro-Locks.

Produkcja zamków maszyna

Maszyna w zakładzie produkcji zamków Euro-Locks. Źródło: euro-locks.pl

Rekrutacja Euro-Locks sp. z o.o.

Oferty pracy w Euro-Locks są skierowane przede wszystkim do osób zainteresowanych nowoczesną, innowacyjną produkcją. Praca w spółce będącą częścią globalnej, wiodącej grupy kapitałowej, jest szansą na zdobycie wielu cennych kompetencji, a zarazem wymaga ambitnego i profesjonalnego podejścia do codziennych obowiązków.

Firma prowadzi rekrutację zarówno na stanowiska produkcyjne (np. przy montażu, w odlewni), jak i techniczne i zarządcze. Do ubiegania się o posadę są zaproszeni między innymi inżynierowie elektryki, mechaniki, produkcji czy automatyki. Wykształcenie, doświadczenie, ale i chęć rozwoju stanowią kluczowe elementy oceniane przy rozpatrywaniu kandydatur.

Oferty pracy w Euro Locks
Podczas procesów rekrutacji spółka Euro-Locks korzysta z portali pracy, rozpowszechniając w nich ogłoszenia o zatrudnieniu. Oferty pojawiały się na portalach typu pracuj.pl, praca.pl, a także w naszym serwisie aplikuj.pl.

Aktualne oferty Euro-Locks wraz z opisem stanowiska i wymaganiami są jednak publikowane przede wszystkim na stronie firmy w zakładce kariera. Również tam znajduje się formularz rekrutacyjny, który wymaga podania podstawowych danych, załączenia pliku CV i odpowiedzi na pytanie „Dlaczego chcesz pracować w Euro-Locks?”. Firma z Rudy Śląskiej jest jednym z najciekawszych miejsc pracy w branży zamków w regionie i całym kraju.

Osoby, które chcą aplikować z własnego e-maila, jak podano na stronie, mogą przesłać dokumenty na adres e-mail: personel@euro-locks.pl.

Praca w Euro-Locks

Jak można wyczytać z ofert pracy publikowanych przez spółkę, zatrudnienie w Euro-Locks to szereg korzyści dla pracownika. Poza stabilną pracą w systemie dwuzmianowym (produkcja), można liczyć na adekwatne wynagrodzenie oraz premie za dobrze wykonane zadania. Zatrudnieni mają także możliwość wyrabiania nadgodzin, jeśli chcą. Mogą też otrzymać wsparcie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, a także uczestniczyć w organizowanych przez pracodawcę imprezach bądź różnych inicjatywach dla pracowników i ich rodzin.

Video

Według komentarzy samych zatrudnionych, opinie o pracodawcy Euro-Locks są pozytywne. Byli lub obecni pracownicy doceniają stosowność płac, stabilność zatrudnienia oraz atrakcyjne dodatki za dobre wyniki i zaangażowanie. 

Opinia internauty o pracy w Euro-Locks

Opinia o pracy w Euro-Locks pracownika zakładu. Źródło: gowork.pl

Jak skontaktować się z Euro-Locks sp. z o.o.

W celu udziału w rekrutacjach najlepiej kontaktować się poprzez firmowy formularz kontaktu podany wyżej. Natomiast chcąc w innych sprawach skontaktować się ze spółką Euro-Locks, wyślij wiadomość e-mail na adres: sekretariat@euro-locks.pl lub zadzwoń pod numer +48 32 344 78 70.

Główna siedziba firmy:

ul. Pawła 29
41-708 Ruda Śląska
Województwo śląskie

Podsumowanie:
 • Firma Euro-Locks z siedzibą w Rudzie Śląskiej, będąca częścią międzynarodowej grupy Lowe & Fletcher, specjalizuje się w produkcji systemów zamykających i systemów niestandardowych.
 • Produkty Euro-Locks cieszą się dużą popularnością na rynku dzięki wysokiej jakości wykonania i zastosowaniu nowatorskich rozwiązań oraz ciągłemu rozwojowi i dbałości o funkcjonalność produktów.
 • Firma oferuje pracę zarówno na stanowiskach produkcyjnych, technicznych jak i zarządczych, a rekrutacja odbywa się poprzez formularz na stronie internetowej.
 • Zakład Euro-Locks w Rudzie Śląskiej to jedno z najciekawszych miejsc pracy w branży zamków w całym kraju.

Autor

Artykuł został opracowany i zmodyfikowany przez kilku autorów. Poniżej podajemy dane redaktora lub autora, który dokonał ostatniej modyfikacji.

Patrycja Kosek

Dziennikarz

Marketing specialist w WhitePress. Copywriter w Aplikuj.pl Dziennikarz w bielsko.biala.pl. Ponad 10 lat doświadczeń.
Moja praca kręci się wokół treści. Tworzę, przerabiam, sprawdzam, poprawiam, zlecam i weryfikuję. Planowanie i budowanie contentu sprawia mi przyjemność, tak samo jak poznawanie rozmaitych metod komunikacji i efektywne ich wykorzystanie. 

7 komentarzy

jdwiga

jdwiga

W dzisiejszych czasach ciężko jest znaleźć pracę, ale Euro-Locks oferuje wiele ciekawych stanowisk zarówno dla osób bez doświadczenia, jak i doświadczonych specjalistów. Byłoby dla mnie ciekawym wyzwaniem pracować dla tej firmy.
Paweł

Paweł

Nasza firma jest przede wszystkim renomowanym dostawcą sprawdzonych technologii zamykania. Zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość i funkcjonalność produktów, co cieszy się uznaniem na rynku. Zapraszamy do współpracy!
Morawy

Morawy

Pracuję w Euro-Locks już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony z warunków pracy. Pracodawca stawia na ambitność i ciągłe doskonalenie, dzięki czemu mogę rozwijać swoje umiejętności. Polecam firmę jako pracodawcę.
Unryk

Unryk

Euro-Locks to firma, która okazuje zainteresowanie swoimi pracownikami. Cieszy mnie fakt, że dbają o bezpieczeństwo wytworzonych produktów, co jest bardzo ważne dla konsumentów. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć w tej firmie pracę.
prac. naumcyw

prac. naumcyw

Pracować w Euro-Locks to dla mnie nie lada wyzwanie. Jako osoba poszukująca pracy cieszę się, że oferują oni wiele różnych stanowisk produkcyjnych i technicznych. Liczę na to, że uda mi się znaleźć u nich zatrudnienie.
Fortuna

Fortuna

Euro-Locks to firma, która oferuje wiele ciekawych możliwości rozwoju dla ambitnych pracowników. Jako pracodawca dbamy o jakość pracy i funkcjonalność wytwarzanych produktów. Właśnie dlatego jesteśmy wiodącym producentem systemów zamykających. Zapraszamy do aplikowania na nasze stanowiska!
Paraska

Paraska

Firma dobrze się kojarzy. Ciekawe jak z korzyściami pracy u nich? Czy ktoś coś więcej wie od środka by móc tutaj przekazać?

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.

Dbamy o Twoją prywatność

Serwis wykorzystuje pliki cookies, czyli pliki tekstowe, które za zgodą Użytkownika są przechowywane na komputerze lub urządzeniu mobilnym Użytkownika, co może wiązać się również z przetwarzaniem danych osobowych Użytkownika. Pliki cookies przetwarzane przez Aplikuj.pl Paweł Strykowski, zarejestrowany w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod adresem: ul. Legionów 26/28, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5471567654, REGON: 070776507, w celu umożliwienia korzystania z Serwisu, jak również na potrzeby analizy zachowań Użytkownika w Serwisie, personalizacji prezentowanych Użytkownikowi treści oraz reklam, zapewnienia działania funkcji mediów społecznościowych oraz do zarządzania Serwisem. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies, jak również dostęp do panelu zarządzania ustawieniami cookies znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych zawartych w plikach cookies jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez akceptację wykorzystania plików cookies (art. 6 (1)(a) RODO).

Zgoda udzielona poprzez wybór opcji "Wyrażam zgodę" oznacza akceptację wszystkich wykorzystywanych w Serwisie plików cookies. Zgoda Użytkownika może być w każdym momencie zmieniona poprzez kliknięcie w link umieszczony w Polityce Prywatności.

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo do żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym przysługujących Użytkownikowi praw, można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Dostosowuję swój wybór

Dokonaj szczegółowego wyboru poniższych ustawień, aby zapisać indywidualne ustawienia prywatności. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Pliki cookies niezbędne do świadczenia usług drogą elektroniczną Zawsze aktywne
Narzędzia statystyczne i marketingowe Google Tag Manager, Google Analytics, Google Ads, Facebook Piksel (remarketing)
Narzędzie analityczne HotJar Statystyka