!function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Najwięksi pracodawcy na Śląsku

Produkcja zamków i systemów zamykania - praca EURO LOCKS Sp. z o.o.

13 lipca 2020

5 z 5

Ocena: 5 z 5 | 13 głosów

13 głosów

1 komentarz

Produkcja zamków i systemów zamykania - praca EURO LOCKS Sp. z o.o.
Zlokalizowana w Rudzie Śląskiej firma Euro-Locks specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu systemów zamykających wykorzystywanych przede wszystkim w przemyśle. Roczna produkcja przedsiębiorstwa sięga 60-70 mln egzemplarzy (między innymi zamków mechanicznych i elektronicznych). Praca w strukturach spółki jest szansą na rozwinięcie kariery zawodowej i stabilne zatrudnienie u przodującego przedstawiciela branży.

Spółka jest częścią grupy Lowe & Fletcher, która skupia zaawansowane technologicznie zakłady produkujące zamki. Polski oddział obsługuje nie tylko krajowy rynek, ale również dostarcza produkty do Rosji i byłych republik radzieckich.

Praca w zakładzie Euro-Locks w Rudzie Śląskiej to okazja do zdobycia wielu kompetencji związanych z branżą systemów zamykających i produkcją precyzyjną. Wciąż rozwijająca się firma jest atrakcyjnym pracodawcą dla specjalistów nie tylko z Rudy Śląskiej, ale całego regionu.

 Euro-Locks logotyp

Historia firmy Euro-Locks oraz grupy Lowe & Fletcher

Zakład Euro-Locks w Rudzie Śląskiej został otwarty w 1997 roku. Spółka działa w strukturach międzynarodowej grupy Lowe & Fletcher – wiodącego na świecie producenta systemów zamykających, którego historia sięga 1889 roku. Rodzinne przedsiębiorstwo od pokoleń kontynuuje idee założycieli. Warto podkreślić, że powstało w brytyjskim Willenhall, czyli w miejscu słynącym z produkcji zamków.

Obecnie firma Euro-Locks jest wiodącym producentem w branży, w fabryce produkuje się różne rodzaje zamków mechanicznych, a także systemów niestandardowych.

Globalna sprzedaż produktów Euro-Locks

Oprócz Polski i Rosji podstawowymi rynkami zbytu dla firmy Euro-Locks są państwa tworzące dawniej ZSRR – Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Estonia, Gruzja, Kazachstan, Litwa, Mołdawia, Tadżykistan, Turkmenistan, Ukraina, Uzbekistan i Łotwa. Znajomość tamtejszych realiów i języka rosyjskiego z pewnością pomaga w zatrudnieniu i osiąganiu sukcesów na wybranych stanowiskach w strukturach spółki. 

Stoisko Euro-Locks na międzynarodowym forum w Moskwie

Na zdjęciu stoisko firmy Euro-Locks na międzynarodowym forum "Sieci Energetyczne" w Moskwie (2019). Źródło: euro-locks.pl

Firma aktywnie uczestniczy w wydarzeniach branżowych w Polsce i za granicą, przedstawiając swoje technologie na targach i konferencjach. Produkowane w polskim zakładzie i dystrybuowane międzynarodowo produkty Euro-Locks cieszą się dużą popularnością na rynku, zarówno ze względu na jakość wykonania, jak i zastosowanie nowatorskich rozwiązań.

Działalność spółki Euro-Locks

Firma z siedzibą w Rudzie Śląskiej jest renomowanym dostawcą licznych technologii wykorzystywanych w domach, biurach, zakładach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej, obiektach sportowych, sklepach i wielu innych miejscach, w których niezbędne są sprawdzone, niezawodne, czasem ściśle spersonalizowane systemy zamykania.

Produkty firmy Euro-Locks
Podstawową listę produktów wytwarzanych w zakładzie Euro-Locks stanowią:
 • zamki (elektroniczne, kształtowe, zapadkowe, do mebli metalowych, do mebli płytowych, z zapadką pinową, depozytowe na monetę, wodoodporne, szyfrowe czy specjalne),
 • przełączniki,
 • rączki i gałki,
 • bębenki,
 • systemy zamykania szaf (Enclosure Locking Systems).

Uznanie na rynkach polskim i zagranicznych spółka Euro-Locks zdobywa zapewne dzięki ciągłemu rozwojowi i dbałości o jakość oraz funkcjonalność produktów. Do podstawowych atutów zakładu należą:

 • wyspecjalizowana, doświadczona, ambitna kadra,
 • terminowe i precyzyjne podejście do realizacji zleceń,
 • atrakcyjny cennik spersonalizowanych projektów,
 • dostęp do nowoczesnych narzędzi i bogatego know-how.

Szczególną zaletą współpracy ze spółką jest możliwość dokładnego zapoznania się ze specyfikacją techniczną dostępnych produktów. Pracownicy Euro-Locks Polska doradzają w wyborze i składaniu zamówienia, aby każdy klient niezależnie od branży czuł komfort wynikający z podjęcia najlepszej możliwej decyzji zakupowej. Zwłaszcza że podstawowym celem inwestycji jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w danym obiekcie.

 • Certyfikaty świadczące o jakości Euro-Locks
 • Certyfikat Rzetelności w programie Rzetelna Firma.
 • Ingress Protection Certification – obejmuje zamki spanner lock ze stopniem ochrony IP65.
 • Quality Management System Certfication – certyfikacja systemu zarządzania jakością.

Więcej informacji na temat certyfikatów przyznanych konkretnym produktom powstającym w zakładzie spółki można znaleźć w specjalnej zakładce na stronie firmy Euro-Locks.

Produkcja zamków maszyna

Maszyna w zakładzie produkcji zamków Euro-Locks. Źródło: euro-locks.pl

Rekrutacja Euro-Locks sp. z o.o.

Oferty pracy w Euro-Locks są skierowane przede wszystkim do osób zainteresowanych nowoczesną, innowacyjną produkcją. Praca w spółce będącą częścią globalnej, wiodącej grupy kapitałowej, jest szansą na zdobycie wielu cennych kompetencji, a zarazem wymaga ambitnego i profesjonalnego podejścia do codziennych obowiązków.

Firma prowadzi rekrutację zarówno na stanowiska produkcyjne (np. przy montażu, w odlewni), jak i techniczne i zarządcze. Do ubiegania się o posadę są zaproszeni między innymi inżynierowie elektryki, mechaniki, produkcji czy automatyki. Wykształcenie, doświadczenie, ale i chęć rozwoju stanowią kluczowe elementy oceniane przy rozpatrywaniu kandydatur.

Oferty pracy w Euro Locks
Podczas procesów rekrutacji spółka Euro-Locks korzysta z portali pracy, rozpowszechniając w nich ogłoszenia o zatrudnieniu. Oferty pojawiały się na portalach typu pracuj.pl, praca.pl, a także w naszym serwisie aplikuj.pl.

Aktualne oferty Euro-Locks wraz z opisem stanowiska i wymaganiami są jednak publikowane przede wszystkim na stronie firmy w zakładce kariera. Również tam znajduje się formularz rekrutacyjny, który wymaga podania podstawowych danych, załączenia pliku CV i odpowiedzi na pytanie „Dlaczego chcesz pracować w Euro-Locks?”. Firma z Rudy Śląskiej jest jednym z najciekawszych miejsc pracy w branży zamków w regionie i całym kraju.

Osoby, które chcą aplikować z własnego e-maila, jak podano na stronie, mogą przesłać dokumenty na adres e-mail: personel@euro-locks.pl.

Praca w Euro-Locks

Jak można wyczytać z ofert pracy publikowanych przez spółkę, zatrudnienie w Euro-Locks to szereg korzyści dla pracownika. Poza stabilną pracą w systemie dwuzmianowym (produkcja), można liczyć na adekwatne wynagrodzenie oraz premie za dobrze wykonane zadania. Zatrudnieni mają także możliwość wyrabiania nadgodzin, jeśli chcą. Mogą też otrzymać wsparcie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, a także uczestniczyć w organizowanych przez pracodawcę imprezach bądź różnych inicjatywach dla pracowników i ich rodzin.

Video

Według komentarzy samych zatrudnionych, opinie o pracodawcy Euro-Locks są pozytywne. Byli lub obecni pracownicy doceniają stosowność płac, stabilność zatrudnienia oraz atrakcyjne dodatki za dobre wyniki i zaangażowanie. 

Opinia internauty o pracy w Euro-Locks

Opinia o pracy w Euro-Locks pracownika zakładu. Źródło: gowork.pl

Jak skontaktować się z Euro-Locks sp. z o.o.

W celu udziału w rekrutacjach najlepiej kontaktować się poprzez firmowy formularz kontaktu podany wyżej. Natomiast chcąc w innych sprawach skontaktować się ze spółką Euro-Locks, wyślij wiadomość e-mail na adres: sekretariat@euro-locks.pl lub zadzwoń pod numer +48 32 344 78 70.

Główna siedziba firmy:

ul. Pawła 29
41-708 Ruda Śląska
Województwo śląskie

Podziel się

1 komentarz

Paraska

Paraska

Firma dobrze się kojarzy. Ciekawe jak z korzyściami pracy u nich? Czy ktoś coś więcej wie od środka by móc tutaj przekazać?

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.

Na tej stronie korzystamy z plików cookie, aby zadbać o jak najlepsze doświadczenia naszych użytkowników.
Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.