Produkcja zamków i systemów zamykania - praca EURO LOCKS Sp. z o.o.

Produkcja zamków i systemów zamykania - praca EURO LOCKS Sp. z o.o.
Zlokalizowana w Rudzie Śląskiej firma Euro-Locks specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu systemów zamykających wykorzystywanych przede wszystkim w przemyśle. Roczna produkcja przedsiębiorstwa sięga 60-70 mln egzemplarzy (między innymi zamków mechanicznych i elektronicznych). Praca w strukturach spółki jest szansą na rozwinięcie kariery zawodowej i stabilne zatrudnienie u przodującego przedstawiciela branży.

Spółka jest częścią grupy Lowe & Fletcher, która skupia zaawansowane technologicznie zakłady produkujące zamki. Polski oddział obsługuje nie tylko krajowy rynek, ale również dostarcza produkty do Rosji i byłych republik radzieckich.

Praca w zakładzie Euro-Locks w Rudzie Śląskiej to okazja do zdobycia wielu kompetencji związanych z branżą systemów zamykających i produkcją precyzyjną. Wciąż rozwijająca się firma jest atrakcyjnym pracodawcą dla specjalistów nie tylko z Rudy Śląskiej, ale całego regionu.

 Euro-Locks logotyp

Historia firmy Euro-Locks oraz grupy Lowe & Fletcher

Zakład Euro-Locks w Rudzie Śląskiej został otwarty w 1997 roku. Spółka działa w strukturach międzynarodowej grupy Lowe & Fletcher – wiodącego na świecie producenta systemów zamykających, którego historia sięga 1889 roku. Rodzinne przedsiębiorstwo od pokoleń kontynuuje idee założycieli. Warto podkreślić, że powstało w brytyjskim Willenhall, czyli w miejscu słynącym z produkcji zamków.

Obecnie firma Euro-Locks jest wiodącym producentem w branży, w fabryce produkuje się różne rodzaje zamków mechanicznych, a także systemów niestandardowych.

Globalna sprzedaż produktów Euro-Locks

Oprócz Polski i Rosji podstawowymi rynkami zbytu dla firmy Euro-Locks są państwa tworzące dawniej ZSRR – Armenia, Azerbejdżan, Białoruś, Estonia, Gruzja, Kazachstan, Litwa, Mołdawia, Tadżykistan, Turkmenistan, Ukraina, Uzbekistan i Łotwa. Znajomość tamtejszych realiów i języka rosyjskiego z pewnością pomaga w zatrudnieniu i osiąganiu sukcesów na wybranych stanowiskach w strukturach spółki. 

Stoisko Euro-Locks na międzynarodowym forum w Moskwie

Na zdjęciu stoisko firmy Euro-Locks na międzynarodowym forum "Sieci Energetyczne" w Moskwie (2019). Źródło: euro-locks.pl

Firma aktywnie uczestniczy w wydarzeniach branżowych w Polsce i za granicą, przedstawiając swoje technologie na targach i konferencjach. Produkowane w polskim zakładzie i dystrybuowane międzynarodowo produkty Euro-Locks cieszą się dużą popularnością na rynku, zarówno ze względu na jakość wykonania, jak i zastosowanie nowatorskich rozwiązań.

Działalność spółki Euro-Locks

Firma z siedzibą w Rudzie Śląskiej jest renomowanym dostawcą licznych technologii wykorzystywanych w domach, biurach, zakładach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej, obiektach sportowych, sklepach i wielu innych miejscach, w których niezbędne są sprawdzone, niezawodne, czasem ściśle spersonalizowane systemy zamykania.

Produkty firmy Euro-LocksPodstawową listę produktów wytwarzanych w zakładzie Euro-Locks stanowią:
 • zamki (elektroniczne, kształtowe, zapadkowe, do mebli metalowych, do mebli płytowych, z zapadką pinową, depozytowe na monetę, wodoodporne, szyfrowe czy specjalne),
 • przełączniki,
 • rączki i gałki,
 • bębenki,
 • systemy zamykania szaf (Enclosure Locking Systems).

Uznanie na rynkach polskim i zagranicznych spółka Euro-Locks zdobywa zapewne dzięki ciągłemu rozwojowi i dbałości o jakość oraz funkcjonalność produktów. Do podstawowych atutów zakładu należą:

 • wyspecjalizowana, doświadczona, ambitna kadra,
 • terminowe i precyzyjne podejście do realizacji zleceń,
 • atrakcyjny cennik spersonalizowanych projektów,
 • dostęp do nowoczesnych narzędzi i bogatego know-how.

Szczególną zaletą współpracy ze spółką jest możliwość dokładnego zapoznania się ze specyfikacją techniczną dostępnych produktów. Pracownicy Euro-Locks Polska doradzają w wyborze i składaniu zamówienia, aby każdy klient niezależnie od branży czuł komfort wynikający z podjęcia najlepszej możliwej decyzji zakupowej. Zwłaszcza że podstawowym celem inwestycji jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w danym obiekcie.

 • Certyfikaty świadczące o jakości Euro-Locks
 • Certyfikat Rzetelności w programie Rzetelna Firma.
 • Ingress Protection Certification – obejmuje zamki spanner lock ze stopniem ochrony IP65.
 • Quality Management System Certfication – certyfikacja systemu zarządzania jakością.

Więcej informacji na temat certyfikatów przyznanych konkretnym produktom powstającym w zakładzie spółki można znaleźć w specjalnej zakładce na stronie firmy Euro-Locks.

Produkcja zamków maszyna

Maszyna w zakładzie produkcji zamków Euro-Locks. Źródło: euro-locks.pl

Rekrutacja Euro-Locks sp. z o.o.

Oferty pracy w Euro-Locks są skierowane przede wszystkim do osób zainteresowanych nowoczesną, innowacyjną produkcją. Praca w spółce będącą częścią globalnej, wiodącej grupy kapitałowej, jest szansą na zdobycie wielu cennych kompetencji, a zarazem wymaga ambitnego i profesjonalnego podejścia do codziennych obowiązków.

Firma prowadzi rekrutację zarówno na stanowiska produkcyjne (np. przy montażu, w odlewni), jak i techniczne i zarządcze. Do ubiegania się o posadę są zaproszeni między innymi inżynierowie elektryki, mechaniki, produkcji czy automatyki. Wykształcenie, doświadczenie, ale i chęć rozwoju stanowią kluczowe elementy oceniane przy rozpatrywaniu kandydatur.

Oferty pracy w Euro LocksPodczas procesów rekrutacji spółka Euro-Locks korzysta z portali pracy, rozpowszechniając w nich ogłoszenia o zatrudnieniu. Oferty pojawiały się na portalach typu pracuj.pl, praca.pl, a także w naszym serwisie aplikuj.pl.

Aktualne oferty Euro-Locks wraz z opisem stanowiska i wymaganiami są jednak publikowane przede wszystkim na stronie firmy w zakładce kariera. Również tam znajduje się formularz rekrutacyjny, który wymaga podania podstawowych danych, załączenia pliku CV i odpowiedzi na pytanie „Dlaczego chcesz pracować w Euro-Locks?”. Firma z Rudy Śląskiej jest jednym z najciekawszych miejsc pracy w branży zamków w regionie i całym kraju.

Osoby, które chcą aplikować z własnego e-maila, jak podano na stronie, mogą przesłać dokumenty na adres e-mail: personel@euro-locks.pl.

Praca w Euro-Locks

Jak można wyczytać z ofert pracy publikowanych przez spółkę, zatrudnienie w Euro-Locks to szereg korzyści dla pracownika. Poza stabilną pracą w systemie dwuzmianowym (produkcja), można liczyć na adekwatne wynagrodzenie oraz premie za dobrze wykonane zadania. Zatrudnieni mają także możliwość wyrabiania nadgodzin, jeśli chcą. Mogą też otrzymać wsparcie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, a także uczestniczyć w organizowanych przez pracodawcę imprezach bądź różnych inicjatywach dla pracowników i ich rodzin.

Według komentarzy samych zatrudnionych, opinie o pracodawcy Euro-Locks są pozytywne. Byli lub obecni pracownicy doceniają stosowność płac, stabilność zatrudnienia oraz atrakcyjne dodatki za dobre wyniki i zaangażowanie. 

Opinia internauty o pracy w Euro-Locks

Opinia o pracy w Euro-Locks pracownika zakładu. Źródło: gowork.pl

Jak skontaktować się z Euro-Locks sp. z o.o.

W celu udziału w rekrutacjach najlepiej kontaktować się poprzez firmowy formularz kontaktu podany wyżej. Natomiast chcąc w innych sprawach skontaktować się ze spółką Euro-Locks, wyślij wiadomość e-mail na adres: sekretariat@euro-locks.pl lub zadzwoń pod numer +48 32 344 78 70.

Główna siedziba firmy:

ul. Pawła 29
41-708 Ruda Śląska
Województwo śląskie

Oceń ten wpis
Produkcja zamków i systemów zamykania - praca EURO LOCKS Sp. z o.o.
Ocena: 4.5, liczba głosów: 14

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.