Najwięksi pracodawcy na Śląsku

Sprzedaż aut Ford i kompleksowy serwis samochodowy - praca City Car Gliwice

7 lipca 2020

4 z 5

Ocena: 4 z 5 | 10 głosów

10 głosów

5 komentarzy
Sprzedaż aut Ford i kompleksowy serwis samochodowy - praca City Car Gliwice
Salon City Car od 2000 r. jest ważnym punktem na motoryzacyjnej mapie Gliwic i okolic. Tutaj przyjeżdża się po nowe lub używane auto, tu również prowadzony jest specjalistyczny, nowoczesny serwis. Dla mechaników samochodowych czy fachowców w zakresie renowacji blacharsko-lakierniczych to interesujące miejsce pracy. Przekonaj się, czym się wyróżnia doświadczone przedsiębiorstwo.

Slogan, który przyświeca działaniom City Car, brzmi „wszystko na miejscu”. To dlatego, że w jednym zakładzie prowadzona jest sprzedaż nowych i używanych samochodów, ale to nie wszystko. Klient może liczyć też na profesjonalny serwis, szeroki wybór polisy ubezpieczeniowej czy zakup części zamiennych oraz akcesoriów.

Salon City Car przy ulicy Dąbrowskiego w Gliwicach jest najlepszym miejscem, do którego warto udać się po nowe lub używane auto marki Ford. Na wizytę można umówić się z wyprzedzeniem.

Działalność City Car Sp. z o.o.

City Car rozwija się od 2000 r. W 2019 r. zakończono rozbudowę siedziby. Firma jest jednym z czołowych, największych salonów samochodowych Ford w kraju, przy czym oferuje nie tylko auta osobowe, ale również dostawcze. Na miejscu są dostępne wszystkie najpopularniejsze modele amerykańskiej marki – m.in. Fiesta, Transit, Kuga, Mondeo, Focus, Galaxy, EcoSport, S-MAX, Ranger czy KA+.

Jako pracownik firmy możesz zajmować się np. sprzedażą części zamiennych do wyżej wymienionych pojazdów. Właściciele pojazdów marki Ford z Gliwic i okolic wiedzą, że właśnie w City Car znajdą np. podwozie do Transita. Firma jest też znana jako nowoczesny serwis mechaniczny z 16 stanowiskami dla aut osobowych i 4 dla aut dostawczych. Przedsiębiorstwo posiada także własny Autoryzowany Zakład Napraw Nadwozi Ford w ramach działu likwidacji szkód.

Mechanik podczas pracy

Pracownik Ford Serwis w City Car. Źródło: citycar.com

Zakład firmy na przestrzeni lat bardzo się rozrósł. Aż 1500 metrów kwadratowych zajmuje dziś hala blacharsko-lakiernicza w City Car, a stacja kontroli pojazdów również została rozbudowana. To jednak nie wszystko. Aby wsparcie dla klienta było kompleksowe, City Car zapewnia dostęp do produktów finansowych związanych z zakupem czy ubezpieczeniem samochodu i oferuje też sprawną, bezgotówkową likwidację szkód komunikacyjnych.

Szukasz pracy?

Przedstawiciel Handlowy - Vanseller - Przysmak Bobra

KMS Sebastian Radlak

  • Warszawa
  • 4 200-8 500 zł / mc
Dodana

Kucharz

ZALESIE MAZURY Mariusz Czeszejko-Sochacki Sp.k.

  • Barczewo
Dodana

Dołacz do naszego zespołu.Zostań agentem.

Nieruchomości FN

  • Bielsko-Biała
Dodana
Dodana

Kierowca kat.C od 6000 na rękę PLUS PREMIA

Jaro-Logistic

  • Tyniec Mały
  • 8 300-8 700 zł / mc
Dodana

W latach 2007-2012; 2016-2018 firma była nagradzana prestiżowym wyróżnieniem „Chairman’s Award” dla dealerów samochodowych odnoszących najlepsze wyniki sprzedażowe i cieszących się opinią o najwyższej jakości obsłudze klienta.

Praca w City Car

W strukturach firmy City Car znajduje się miejsce dla osób z różnymi kwalifikacjami zawodowymi, począwszy od pracowników administracyjnych i recepcjonistek, poprzez sprzedawców i przedstawicieli, na blacharzach i lakiernikach kończąc.

Specjaliści ds. sprzedaży w City Car zajmują się handlem zarówno nowymi, jak i używanymi pojazdami marki Ford. Ważnym aspektem działalności firmy jest obsługa klientów firmowych. Zajmuje się tym dział sprzedaży flotowej. O wsparcie w zakresie ubezpieczeń czy leasingu dbają natomiast koordynatorzy ds. sprzedaży produktów finansowych.

Siedziba City Car Bielsko

W ramach serwisu pracują m.in. doradcy, mechanicy, blacharze czy lakiernicy. Sprzedażą części zamiennych (także hurtową) zajmuje się osobny dział. Spółka prowadzi też Business Service Club.

Rozwój kariery zawodowej w City Car

Więcej informacji na temat kariery zawodowej w ramach City Car można znaleźć na stronie internetowej https://www.citycar.com.pl/Strona/35/kariera. Warto sprawdzić możliwości zatrudnienia w Gliwicach i Katowicach. Aktualne informacje na temat rekrutacji pojawiają się też na branżowych portalach z ogłoszeniami.

W zależności od stanowiska znaczenie mają różne kwalifikacje zawodowe. W każdym przypadku ceni się jednak doświadczenie, szczególnie na stanowiskach kierowniczych. Istotną rolę odgrywają kompetencje miękkie, które pozwalają skutecznie sprzedawać czy realizować projekty zespołowe.

Warto wiedzieć!
Myśląc o pracy w City Car, warto mieć świadomość, jak istotna jest znajomość branży motoryzacyjnej. Skuteczna sprzedaż nowych i używanych samochodów Ford wymaga dużej wiedzy, szczególnie jeśli chodzi o najnowocześniejsze technologie, np. samochody hybrydowe i elektryczne.

Z uwagi na wielkość serwisu samochodowego i liczbę dostępnych stanowisk zatrudnienie znajdują w nim mechanicy, blacharze czy lakiernicy, którzy dysponują kwalifikacjami do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Praca w tak dużym zakładzie jest okazją do rozwinięcia umiejętności obsługi nowoczesnego parku maszynowego, a także funkcjonowania w ramach rozbudowanej struktury nastawionej na najwyższy standard realizacji usług.

Podsumowując, zatrudnienie w City Car można znaleźć w roli handlowca, mechanika czy pracownika administracyjnego. Należy jednak wykazać się odpowiednimi kwalifikacjami i umiejętnościami. Firma – jako autoryzowany dealer marki Ford, jeden z największych i najważniejszych w kraju – jest dobrym miejscem, żeby rozszerzyć umiejętności i osiągać satysfakcjonujące wyniki zawodowe, ciesząc się stabilnym zatrudnieniem i atrakcyjną pensją.

Jak skontaktować się z City Car 

Jeżeli interesuje Cię zatrudnienie w tej firmie, najlepiej regularnie odwiedzać wyżej wymienioną zakładkę na stronie spółki, na której publikowane są aktualne oferty pracy wraz z danymi do kontaktu. Poza tym dobrze jest także przeglądać popularne portale pracy, bo i tam niekiedy pojawiają się ogłoszenia o pracę w City Car.

W sprawach niezwiązanych z procesami rekrutacji, szukając kontaktu z firmą City Car z Gliwic, zadzwoń pod ogólny kontaktowy numer telefonu +48 32 332 44 44 lub napisz na adres biuro@citycar.com.pl.

Główna siedziba firmy:
ul. Dąbrowskiego 26
44-100 Gliwice
Województwo śląskie

City Car sp. z o.o. informacje gospodarcze

W rejestrze przedsiębiorców firma City Car widnieje już od 18 lat. Najważniejsze informacje gospodarcze o firmie z siedzibą w Gliwicach podajemy poniżej. Dane zostały pobrane z oficjalnego Krajowego Rejestru Sądowego.

Nazwa przedsiębiorstwa CITY CAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rejestr Rejestr Przedsiębiorców
Województwo Śląskie
Miejscowość Gliwice
Kod pocztowy 44-100
Numer KRS 0000094849
NIP 9542192029
REGON 27372598700000
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres DĄBROWSKIEGO 26
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców 2002-02-26
Nazwa organu reprezentacji ZARZĄD SPÓŁKI
Członkowie reprezentacji

MIODOŃSKI MIROSŁAW PIOTR - PREZES ZARZĄDU

HOFFMANN IWONA AGNIESZKA - CZŁONEK ZARZĄDU

 

Podsumowanie:
  • City Car jest jednym z największych i najlepszych salonów samochodowych Ford w Polsce, oferującym zarówno nowe, jak i używane samochody osobowe i dostawcze.
  • Firma zapewnia kompleksową obsługę klientów, włącznie z finansowaniem i likwidacją szkód komunikacyjnych. Posiada również Autoryzowany Zakład Napraw Nadwozi Ford.
  • Zatrudnienie w City Car jest możliwe na różnych stanowiskach, w tym na stanowisku handlowca, mechanika czy pracownika administracyjnego, a firma oferuje rozwój kariery zawodowej i stabilne zatrudnienie.
  • Aktualne oferty pracy i dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej lub popularnych portalach z ogłoszeniami.

Autor

Artykuł został opracowany i zmodyfikowany przez kilku autorów. Poniżej podajemy dane redaktora lub autora, który dokonał ostatniej modyfikacji.

Ewa Sztuczka-Mazur

Social Media Manager

Social Media Manager w branży HR, autorka tekstów, copywriterka, specjalistka Facebook ADS, wokalistka i pszczelarka.
Obecnie w Aplikuj.pl odpowiedzialna głównie za treści z obszaru miękkiego HR oraz prawa pracy.

5 komentarzy

erhtyugihjk

erhtyugihjk

City Car to wzór dla innych firm. Zajmowanie się nie tylko sprzedażą, ale także serwisem, częściami zamiennymi i usługami finansowymi to bardzo mądry, kompleksowy model biznesowy. Jestem pod wrażeniem.
Najman

Najman

Słyszałam wiele dobrego o firmie City Car i teraz, po przeczytaniu artykułu, jestem bardziej zmotywowana niż kiedykolwiek, aby tam zdobyć pracę.
BG12

BG12

Bardzo interesujący artykuł, chętnie pracy w City Car jako sprzedawca. Możliwość rozwoju kariery od podstaw jest dla mnie szczególnie cenna.
Łukasz

Łukasz

Jestem pracownikiem w City Car i muszę powiedzieć, że to wspaniałe miejsce do pracy. Firma dba o zadowolenie klientów, a także o swoich pracowników. Mamy dobrą atmosferę w pracy i ciągłe szkolenia, co pozwala nam rozwijać się zawodowo.
policjantka

policjantka

W sprzedaży jak to widać np. u dealerów działają cwani ludzie potrafiący sprzedawać i sprzedawać. Dlatego taka praca jest tylko dla nich.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.