Twoje wsparcie w rekrutacji

Sprzedaż aut Ford i kompleksowy serwis samochodowy - praca City Car Gliwice

Sprzedaż aut Ford i kompleksowy serwis samochodowy - praca City Car Gliwice
Salon City Car od 2000 r. jest ważnym punktem na motoryzacyjnej mapie Gliwic i okolic. Tutaj przyjeżdża się po nowe lub używane auto, tu również prowadzony jest specjalistyczny, nowoczesny serwis. Dla mechaników samochodowych czy fachowców w zakresie renowacji blacharsko-lakierniczych to interesujące miejsce pracy. Przekonaj się, czym się wyróżnia doświadczone przedsiębiorstwo.

Slogan, który przyświeca działaniom City Car, brzmi „wszystko na miejscu”. To dlatego, że w jednym zakładzie prowadzona jest sprzedaż nowych i używanych samochodów, ale to nie wszystko. Klient może liczyć też na profesjonalny serwis, szeroki wybór polisy ubezpieczeniowej czy zakup części zamiennych oraz akcesoriów.

Salon City Car przy ulicy Dąbrowskiego w Gliwicach jest najlepszym miejscem, do którego warto udać się po nowe lub używane auto marki Ford. Na wizytę można umówić się z wyprzedzeniem.

Działalność City Car Sp. z o.o.

City Car rozwija się od 2000 r. W 2019 r. zakończono rozbudowę siedziby. Firma jest jednym z czołowych, największych salonów samochodowych Ford w kraju, przy czym oferuje nie tylko auta osobowe, ale również dostawcze. Na miejscu są dostępne wszystkie najpopularniejsze modele amerykańskiej marki – m.in. Fiesta, Transit, Kuga, Mondeo, Focus, Galaxy, EcoSport, S-MAX, Ranger czy KA+.

Jako pracownik firmy możesz zajmować się np. sprzedażą części zamiennych do wyżej wymienionych pojazdów. Właściciele pojazdów marki Ford z Gliwic i okolic wiedzą, że właśnie w City Car znajdą np. podwozie do Transita. Firma jest też znana jako nowoczesny serwis mechaniczny z 16 stanowiskami dla aut osobowych i 4 dla aut dostawczych. Przedsiębiorstwo posiada także własny Autoryzowany Zakład Napraw Nadwozi Ford w ramach działu likwidacji szkód.

Mechanik podczas pracy

Pracownik Ford Serwis w City Car. Źródło: citycar.com

Zakład firmy na przestrzeni lat bardzo się rozrósł. Aż 1500 metrów kwadratowych zajmuje dziś hala blacharsko-lakiernicza w City Car, a stacja kontroli pojazdów również została rozbudowana. To jednak nie wszystko. Aby wsparcie dla klienta było kompleksowe, City Car zapewnia dostęp do produktów finansowych związanych z zakupem czy ubezpieczeniem samochodu i oferuje też sprawną, bezgotówkową likwidację szkód komunikacyjnych.

W latach 2007-2012; 2016-2018 firma była nagradzana prestiżowym wyróżnieniem „Chairman’s Award” dla dealerów samochodowych odnoszących najlepsze wyniki sprzedażowe i cieszących się opinią o najwyższej jakości obsłudze klienta.

Praca w City Car

W strukturach firmy City Car znajduje się miejsce dla osób z różnymi kwalifikacjami zawodowymi, począwszy od pracowników administracyjnych i recepcjonistek, poprzez sprzedawców i przedstawicieli, na blacharzach i lakiernikach kończąc.

Specjaliści ds. sprzedaży w City Car zajmują się handlem zarówno nowymi, jak i używanymi pojazdami marki Ford. Ważnym aspektem działalności firmy jest obsługa klientów firmowych. Zajmuje się tym dział sprzedaży flotowej. O wsparcie w zakresie ubezpieczeń czy leasingu dbają natomiast koordynatorzy ds. sprzedaży produktów finansowych.

Siedziba City Car Bielsko

W ramach serwisu pracują m.in. doradcy, mechanicy, blacharze czy lakiernicy. Sprzedażą części zamiennych (także hurtową) zajmuje się osobny dział. Spółka prowadzi też Business Service Club.

Rozwój kariery zawodowej w City Car

Więcej informacji na temat kariery zawodowej w ramach City Car można znaleźć na stronie internetowej https://www.citycar.com.pl/Strona/35/kariera. Warto sprawdzić możliwości zatrudnienia w Gliwicach i Katowicach. Aktualne informacje na temat rekrutacji pojawiają się też na branżowych portalach z ogłoszeniami.

W zależności od stanowiska znaczenie mają różne kwalifikacje zawodowe. W każdym przypadku ceni się jednak doświadczenie, szczególnie na stanowiskach kierowniczych. Istotną rolę odgrywają kompetencje miękkie, które pozwalają skutecznie sprzedawać czy realizować projekty zespołowe.

Warto wiedzieć!Myśląc o pracy w City Car, warto mieć świadomość, jak istotna jest znajomość branży motoryzacyjnej. Skuteczna sprzedaż nowych i używanych samochodów Ford wymaga dużej wiedzy, szczególnie jeśli chodzi o najnowocześniejsze technologie, np. samochody hybrydowe i elektryczne.

Z uwagi na wielkość serwisu samochodowego i liczbę dostępnych stanowisk zatrudnienie znajdują w nim mechanicy, blacharze czy lakiernicy, którzy dysponują kwalifikacjami do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Praca w tak dużym zakładzie jest okazją do rozwinięcia umiejętności obsługi nowoczesnego parku maszynowego, a także funkcjonowania w ramach rozbudowanej struktury nastawionej na najwyższy standard realizacji usług.

Podsumowując, zatrudnienie w City Car można znaleźć w roli handlowca, mechanika czy pracownika administracyjnego. Należy jednak wykazać się odpowiednimi kwalifikacjami i umiejętnościami. Firma – jako autoryzowany dealer marki Ford, jeden z największych i najważniejszych w kraju – jest dobrym miejscem, żeby rozszerzyć umiejętności i osiągać satysfakcjonujące wyniki zawodowe, ciesząc się stabilnym zatrudnieniem i atrakcyjną pensją.

Jak skontaktować się z City Car 

Jeżeli interesuje Cię zatrudnienie w tej firmie, najlepiej regularnie odwiedzać wyżej wymienioną zakładkę na stronie spółki, na której publikowane są aktualne oferty pracy wraz z danymi do kontaktu. Poza tym dobrze jest także przeglądać popularne portale pracy, bo i tam niekiedy pojawiają się ogłoszenia o pracę w City Car.

W sprawach niezwiązanych z procesami rekrutacji, szukając kontaktu z firmą City Car z Gliwic, zadzwoń pod ogólny kontaktowy numer telefonu +48 32 332 44 44 lub napisz na adres biuro@citycar.com.pl.

Główna siedziba firmy:
ul. Dąbrowskiego 26
44-100 Gliwice
Województwo śląskie

City Car sp. z o.o. informacje gospodarcze

W rejestrze przedsiębiorców firma City Car widnieje już od 18 lat. Najważniejsze informacje gospodarcze o firmie z siedzibą w Gliwicach podajemy poniżej. Dane zostały pobrane z oficjalnego Krajowego Rejestru Sądowego.

Nazwa przedsiębiorstwa CITY CAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rejestr Rejestr Przedsiębiorców
Województwo Śląskie
Miejscowość Gliwice
Kod pocztowy 44-100
Numer KRS 0000094849
NIP 9542192029
REGON 27372598700000
Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres DĄBROWSKIEGO 26
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców 2002-02-26
Nazwa organu reprezentacji ZARZĄD SPÓŁKI
Członkowie reprezentacji

MIODOŃSKI MIROSŁAW PIOTR - PREZES ZARZĄDU

HOFFMANN IWONA AGNIESZKA - CZŁONEK ZARZĄDU

 

Oceń ten wpis
Sprzedaż aut Ford i kompleksowy serwis samochodowy - praca City Car Gliwice
Ocena: 4.1, liczba głosów: 11

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.