Inpol-Papier - praca u czołowego producenta papieru i tektury z Tarnowskich Gór

Inpol-Papier - praca u czołowego producenta papieru i tektury z Tarnowskich Gór
Firma Inpol-Papier z siedzibą w Tarnowskich Górach to czołowe przedsiębiorstwo z branży papiernictwa w regionie. Spółka rozwija się i doskonali ofertę od 1996 roku, dzięki czemu jest nie tylko zaufanym kontrahentem, ale również atrakcyjnym pracodawcą. Dowiedz się więcej na temat możliwości zatrudnienia w tej firmie.

Inpol-Papier jest spółką, która powstała w 1996 roku i specjalizuje się w kompleksowych usługach z branży papierniczej. Do tarnogórskiej firmy można się zwrócić w sprawie zakupu papieru ciętego na wskazany wymiar – nawet przy dużych ilościach materiału termin realizacji jest krótki. Spółka cieszy się dobrą opinią na rynku poligraficznym, zwłaszcza że sukcesywnie wdraża coraz wyższe standardy przetwórstwa i produkcji.

Działalność Inpol-Papier

Główny produkt dostarczany przez spółkę to konfekcjonowany papier, który tnie się na role i arkusze. Jest to zarówno wysokojakościowy papier celulozowy, jak i makulaturowy.

Papier makulaturowy Inpol-Papier powstaje z wykorzystaniem surowców wtórnych, co pozwala połączyć wysoką jakość produktów z działaniem proekologicznym. Spółka Inpol-Papier przedstawia się jako firma wspierająca ochronę środowiska, czego doskonałym potwierdzeniem jest jej flagowy produkt. Papier makulaturowy z Tarnowskich Gór ma wiele atrakcyjnych zastosowań – z powodzeniem używa się go między innymi do pakowania lekkich produktów, pokrycia tektury czy przekładania magazynowanego towaru.

Inpol-Papier logotyp

Papier celulozowy w Inpol-Papier jest produkowany z wysokogatunkowej celulozy, co korzystnie wpływa między innymi na jego trwałość i wytrzymałość. Cechą dobrych firm jest troska o taki dobór surowców, aby uzyskać określony przez klienta efekt. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu i doświadczeniu fachowej kadry Inpol-Papier dostarcza kontrahentom dokładnie taki papier, jakiego potrzebują do wdrażanych projektów poligraficznych.

Szerokie możliwości pod względem wyboru gramatury i formatu sprawiają, że z usług przedsiębiorstwa korzystają firmy z różnych segmentów poligrafii, a także partnerzy z innych branż, którzy poszukują zaufanego i sprawnego dostawcy papieru.

Produkcja Inpol-Papier sp. z o.o.

Wśród klientów spółki Inpol-Papier można wskazać również drukarnie poligraficzne i przedsiębiorstwa o podobnym charakterze, które do swojej działalności potrzebują wysokojakościowej tektury. Inpol-Papier wytwarza przede wszystkim dwuwarstwową tekturę falistą B i E, z której produkuje się opakowania, pudełka, przekładki, narożniki i pokrewne elementy, także te służące do transportu i amortyzacji towaru. Dystrybucja prowadzona jest sprawnie, m.in. dzięki dogodnemu umiejscowieniu głównych zakładów Inpol-Papier.

Mapa komunikacyjna lokalizacji zakładów spółki Inpol-Papier

Źródło: strona firmy inpolpapier.pl

Stopniowe poszerzanie oferty stało się możliwe między innymi dzięki dotacjom uzyskanym przez firmę. Otrzymane środki przeznaczono na zakup takich urządzeń jak przekrawacz, automatyczna przewijarko-krajarka czy zespół sklejarki pojedynczej. 

Inpol-Papier praca w docenianym przedsiębiorstwie

Wspomniana już troska o ochronę środowiska w firmie Inpol-Papier wyraża się między innymi poprzez korzystanie z łańcucha dostaw, który pozwala uzyskiwać nie tylko jakościowe, ale również ekologiczne surowce. Potwierdzeniem odpowiedzialności w tej kwestii jest certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) C074440 2019-2024.

Zastanawiasz się nad tym podjęciem pracy w Inpol-Papier? Przedsiębiorstwo dysponuje między innymi Certyfikatem Rzetelności (Krajowy Rejestr Długów – Rzetelna Firma), który potwierdza brak przeterminowanych zobowiązań notowanych w KRD BIG. Firma otrzymała też wyróżnienie w ramach XX edycji rankingu Gazele Biznesu redakcji „Pulsu Biznesu”.

Warto wiedzieć!Jakość produkcji spółki Inpo-Papier potwierdzają międzynarodowe normy. Firma może się pochwalić uzyskaniem prestiżowego certyfikatu DAS Certification, który potwierdza przestrzeganie norm ISO 9001:2015 określanych przez System Zarządzania Jakością. 

Atrakcyjne zatrudnienie w Inpol-Papier Spółka z o.o.

Firma często prowadzi rekrutację m.in. na takie stanowiska, jak:

  • operator maszyn,
  • magazynier,
  • customer service.

Warto rozważyć również zatrudnienie w pionach administracyjnych. Rozwijająca się spółka Inpol-Papier jest otwarta na zgłoszenia kandydatów posiadających doświadczenie w branży papiernictwa i poligrafii, dyspozycyjnych, ambitnych i otwartych na rozwój osobisty. Mile widziane jest doświadczenie na identycznym lub podobnym stanowisku.

Zatrudnienia w Inpol-Papier szukają nie tylko mieszkańcy Tarnowskich Gór i okolic, ale również mieszkańcy odleglejszych miejscowości w regionie. Oprócz doświadczenia atutem w trakcie rekrutacji mogą być kompetencje udokumentowane świadectwami ukończonych kursów, jak i umiejętności pokrewne, także interpersonalne, które są przydatne na danym stanowisku.

Oprócz dogodnych warunków pracy firma zapewnia zatrudnionym dodatkowo benefity pozapłacowe, a wśród nich ubezpieczenie na życie oraz medyczne, a także pracownicze imprezy integracyjne. 

Produkcja papieru w fabryce

Rekrutacja w Inpol-Papier 

Przebieg rekrutacji w tej firmie jest standardowy. Po wstępnej selekcji CV rekruterzy kontaktują się z wybranymi kandydatami, a następnie zapraszają ich na rozmowę lub wstępne szkolenie. W zależności od stanowiska czasem wymagane są stosowne kwalifikacje, a czasem wystarczy dyspozycyjność i chęć i brak przeciwwskazań do podjęcia pracy.

Warto śledzić ogłoszenia o rekrutacji pojawiające się na stronie internetowej. Aby wysłać CV na daną ofertę, należy skorzystać z adresu e-mail: praca@inpolpapier.pl. W tytule wiadomości z aplikacją należy podać numer referencyjny ogłoszenia, numery takie podane są przy odnośnikach do poszczególnych ofert.

Jak skontaktować się z Inpol-Papier?

W celu skontaktowania się z firmą Inpol-Papier w celu zatrudnienia najlepiej przesłać aplikację na ww. adres rekrutacyjny. W innych sprawach można skorzystać z ogólnej skrzynki mailowej spółki: ip@inpolpapier.pl lub zadzwonić pod numer telefonu 48 32 4 500 400.

Głowna siedziba firmy – adres:
ul. Czarnohucka 3
42-600 Tarnowskie Góry
Województwo śląskie

Choć firma nie promuje się mocno w innych miejscach sieci, strona Inpol-Papier dostarcza wszelkich niezbędnych informacji, które pozwalają bliżej poznać tego pracodawcę. Opisy działalności spółki można znaleźć także na jej profilach w popularnych portalach, gdzie niekiedy również zamieszcza ona oferty.

Oceń ten wpis
Inpol-Papier - praca u czołowego producenta papieru i tektury z Tarnowskich Gór
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.