Agencje pracy i praca za granicą

Jak wygląda nasza oferta dla agencji pracy?

27 lipca 2023

5 z 5

Ocena: 5 z 5 | 3 głosy

3 głosy

8 komentarzy
Jak wygląda nasza oferta dla agencji pracy?
Agencje pracy na co dzień zajmują się rekrutowaniem pracowników, a to oznacza konieczność zamieszczania ofert pracy na portalach z ogłoszeniami. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla agencji pracy i dlaczego warto nawiązać z nami współpracę.

Zajmując się zawodowo rekrutacją pracowników dla firm, z pewnością doskonale wiesz, że osoby poszukujące pracy najczęściej zaglądają na portale z ogłoszeniami o pracę. Z tego też względu z pewnością zamieszczasz oferty pracy właśnie na takich serwisach. Do wyboru masz portale ogólnopolskie i działające lokalnie.

Jeżeli poszukujesz dobrych portali z ogłoszeniami o pracę, które działają lokalnie, to zapoznaj się z naszą ofertą. Do twojej dyspozycji oddajemy 39 portali, na których możesz publikować oferty. To jednak nie wszystko – nasza oferta jest kompleksowa.

Profil twojej firmy na naszych portalach

Na polskim rynku działa wiele agencji pracy, a to oznacza, że konkurencja jest duża. W jaki sposób możesz się wyróżnić? Świadomość swojej marki warto budować na wiele sposobów. My proponujemy stworzenie profilu pracodawcy. Informacja o posiadaniu takiego wyświetla się tuż koło opublikowanej oferty pracy.

Jakie informacje znajdują się w profilu firmy? Na podstawie przesłanych materiałów, tworzymy opis firmy, indywidualne zakładki i dodajemy zdjęcia. W efekcie osoby poszukujące zatrudnienia nie muszą przechodzić na stronę internetową agencji, aby dowiedzieć się więcej o jej działalności – wszystkie niezbędne informacje otrzymują od ręki.

Pomagamy dotrzeć do szerokiego grona osób zainteresowanych

Jako osoba zawodowo zajmująca się rekrutacją, z pewnością wiesz, że w sieci powstało wiele serwisów, na których pracownicy mogą budować swoje sieci kontaktów i wymieniać się informacjami o pracodawcach. Z takich portali korzystają również osoby poszukujące zatrudnienia lub chcące zmienić w najbliższym czasie pracę. Jeżeli twój klient wymaga przedstawienia kandydatur potencjalnych pracowników w ciągu kilku dni, to zamieszczenie oferty pracy na lokalnym portalu ogłoszeniowym to za mało. Co proponujemy?

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie promować ofertę pracy w różnych miejscach w sieci. Oferujemy:
• promocję w social media i na portalach lokalnych (np. na wybranych grupach tematycznych na Facebook i portalu GoldenLine),
przeprowadzenie kampanii na Facebooku (ogłoszenie pojawia się jako oferta sponsorowana przez okres 10 dni).
Z przeprowadzonych prac przesyłamy klientowi raport (najczęściej w ciągu 2 dni roboczych).

Szukasz pracy?

Pomocnik montera rusztowań

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Niemcy
Dodana

Pracownik produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Kędzierzyn-Koźle
  • 5 200-6 200 zł / mc
Dodana
Dodana

Pomocnik montera rusztowań

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Zabrze
Dodana

z nami opłaca się również pod względem finansowym

Skoro jesteś specjalistą, to nie musimy cię przekonywać, że oferty pracy warto dodawać na płatne portale z ogłoszeniami. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy korzystne pod względem finansowym abonamenty. Dodając wiele ogłoszeń w ciągu miesiąca, skorzystanie z abonamentu jest optymalnym rozwiązaniem.

Agencje pracy zachęcamy do wykupienia:

• Abonamentu dla agencji pracy. W ramach tego abonamentu agencja pracy otrzymuje od nas miesięcznie 5 000 zł na dodawanie ogłoszeń, co pozwala zamieścić kilkaset ofert.
• Abonamentu dla agencji pracy VIP. W ramach tego abonamentu miesięczna kwota przeznaczona na dodawanie ogłoszeń jest dwa razy wyższa – wynosi 10 000 zł. Dodatkowo 2 000 zł miesięcznie pracownicy agencji mogą wykorzystać na wyróżnienie dodanych ofert. Wyróżnione ogłoszenie pojawia się na wyższej pozycji na liście ogłoszeń.

Więcej informacji o abonamentach znajdziesz tutaj: http://www.praca-sosnowiec.pl/cennik.

Czy już wiesz, jakie korzyści płyną ze współpracy z nami?

Poszukiwania pracownika mogą być żmudne. Jako osoba odpowiedzialna za znalezienie dla klienta najlepszych kandydatów na dane stanowisko, musisz dotrzeć do jak największej grupy osób potencjalnie zainteresowanych. Jak to zrobić?

Współcześnie zarówno osoby bezrobotne, jak i te, które zamierzają zmienić miejsce zatrudnienia, przeglądają portale z ogłoszeniami. Takich w sieci znajdziesz wiele – ofertę pracy możesz zamieścić zarówno na ogólnopolskim, jak i lokalnym portalu z ogłoszeniami. Sprawdź, jaką ofertę przygotowaliśmy z myślą o podmiotach zajmujących się przeprowadzaniem rekrutacji dla klientów.

Optymalizuj proces rekrutacji i oszczędzaj czas dzięki naszym kompleksowym usługom, które obejmują promocję ogłoszeń i korzystne abonamenty.

Abonament, czyli ekonomiczne rozwiązanie

Ten portal, jak i 38 pozostałych, które udostępniamy, to lokalne portale z ogłoszeniami o pracę. Aby zamieścić ofertę, będziesz musiał uiścić opłatę. Jako osoba, która będzie takie oferty zamieszczać cyklicznie, z pewnością zainteresuje cię fakt, że twoja agencja pracy może wykupić abonament. Finansowo to najkorzystniejsze rozwiązanie.

Jeżeli chodzi o abonament, to agencjom pracy proponujemy:
• Abonament dla agencji pracy. Korzystając z tego abonamentu, pracownicy agencji mogą dodawać nawet kilkaset ogłoszeń miesięcznie na wielu portalach. Poszczególne oferty są wysyłane do zainteresowanych kandydatów drogą mailową. W ramach abonamentu agencja otrzymuje miesięcznie 5 000 zł na dodawanie ogłoszeń.
• Abonament dla agencji pracy VIP. Korzystając z tego wariantu abonamentu, agencja otrzymuje 10 000 zł miesięcznie na dodawanie ogłoszeń i 2 000 zł na ich wyróżnianie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o abonamentach, które proponujemy? Zajrzyj tutaj: http://www.praca-skoczow.pl/cennik.

Usługa Opis
Promocja ofert pracy Promujemy Twoje oferty na mediach społecznościowych, portalach lokalnych i prowadzimy kampanie na Facebooku.
Abonament dla agencji pracy Otrzymujesz od nas miesięcznie 5 000 zł na dodawanie ogłoszeń, co pozwala zamieścić kilkaset ofert.
Abonament dla agencji pracy VIP Otrzymujesz 10 000 zł miesięcznie na dodawanie ogłoszeń i 2 000 zł na ich wyróżnianie.

Zajmujemy się promocją ogłoszeń

Jako osoba zawodowo zajmująca się rekrutacją, z pewnością masz świadomość, że do specjalistów trudno dotrzeć. Mowa tu przede wszystkim o programistach czy specjalistach wysokiej klasy. Poszukując dla klientów takich pracowników, konieczne jest przygotowanie nie tylko bardzo szczegółowego ogłoszenia, lecz także promowanie go. Pomożemy ci w tym.

Gdy mowa o promocji ofert pracy, to nasza oferta obejmuje:
Promocję w mediach społecznościowych i na portalach lokalnych. Jesteśmy w stanie umieścić informacje o ofertach m.in. na wybranych grupach tematycznych na Facebooku i portalu GoldenLine. W ciągu 2 dni roboczych klient otrzymuje raport z linkami.
Kampania na Facebooku. W ten sposób możliwe jest dotarcie do bardzo szerokiej grupy docelowej. Informacja o ofercie pracy jest publikowana na stałe na jednym z naszych fanpage’ów, a dodatkowo pojawia się na Facebooku jako oferta sponsorowana (na okres 10 dni).

Jak widzisz, jesteśmy w stanie pomóc w kompleksowy sposób. Dzięki nam szybko znajdziesz dla swojego klienta odpowiednich kandydatów.

Korzystając z naszych usług, faktycznie optymalizujesz koszty i oszczędzasz sporo czasu. Przekonaj się o skuteczności naszych działań – skontaktuj się z nami, aby być jeszcze skuteczniejszym niż dotychczas.

To może Cię również zainteresować

Agencja pracy - czy warto skorzystać z jej usług?

Najczęściej zadawane pytania

Jakie usługi oferuje Aplikuj.pl w zakresie promocji ogłoszeń?

Oferujemy promocję Twoich ofert na mediach społecznościowych, portalach lokalnych oraz prowadzimy kampanie na Facebooku.

Czy Aplikuj.pl oferuje abonamenty dla agencji pracy?

Tak, oferujemy abonament dla agencji pracy oraz abonament VIP, które umożliwiają dodawanie ogłoszeń na naszych portalach.

Czym różni się abonament VIP od standardowego abonamentu dla agencji pracy na Aplikuj.pl?

Abonament VIP oferuje wyższy limit finansowy na dodawanie ogłoszeń oraz dodatkowy budżet na wyróżnianie ofert.

Czy mogę skontaktować się z Aplikuj.pl w celu omówienia szczegółów usługi?

Tak, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami, aby omówić szczegóły współpracy.

Czy korzystanie z usług Aplikuj.pl jest korzystne finansowo dla agencji rekrutacyjnej?

Tak, nasze abonamenty są zoptymalizowane pod kątem finansowym, co pozwala na oszczędność dla agencji rekrutacyjnej.

Autor

Artykuł został opracowany i zmodyfikowany przez kilku autorów. Poniżej podajemy dane redaktora lub autora, który dokonał ostatniej modyfikacji.

Mateusz Strykowski

Stażysta

Jako copywriter współpracuje z Aplikuj.pl, tworząc treści głównie związane z prawem pracy i wszystkim, co wiąże się z zarządzaniem firmą.  

8 komentarzy

Tadek

Tadek

Ogłoszenia agencji w serwisie są ciekawie skonstruowane, jak wiadomo agencja może mieć wiele ofert wynikających z współpracy z firmami jakie ja zatrudniają.
Orewan

Orewan

Ja od razu widzę, gdy oferta jest z agencji pracy. Trzeba tylko rozróżnić agencje pracy a agencje pracy bo czasami inne role pełnią te placówki.
Danuta

Danuta

Najważniejsze są jasne zasady i pomoc pracownikom. To dotyczy całej sytuacji od samego transportu z kraju na miejsce plus opieka tam ciągle.
Ryszard

Ryszard

Wpis na tej stronie bardzo ciekawy i przydatny. To co chciałem się dowiedzieć, jest ujęte nie tylko na tej stronie.
alka

alka

Właściwa zagraniczna agencja pracy będzie w stanie szybko połączyć Cię z odpowiednimi osobami na stanowiska, które potrzebujesz. To jest dobra sytuacja. Warto ją poznać.
Lady Pank

Lady Pank

Współpraca z odpowiednią agencją rekrutacyjną do pracy za granicą może sprawić, że firmy zagraniczne zatrudnią znacznie prostszy i w bardziej wydajnym procesie.
Tumba

Tumba

Kiedyś byłem na rozmowie, gdzie agencja nawet na kamerze nagrywała rozmowę kwalifikacyjną. Pewnie sprawdzali potem ci z firmy gdzie aplikowałem wszystkich czy część kandydatów.
Łucja

Łucja

Agencje pracy mają zawsze swoje specjalności. Sprawdzają pracodawców, organizują wyjazdy grupy zrekrutowanych pracowników przez ich wysłanie autobusami. Wiem, bo znam osobę pracującą w jednej z nich.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.