Jak wygląda nasza oferta dla agencji pracy?

Jak wygląda nasza oferta dla agencji pracy?
Agencje pracy na co dzień zajmują się rekrutowaniem pracowników, a to oznacza konieczność zamieszczania ofert pracy na portalach z ogłoszeniami. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla agencji pracy i dlaczego warto nawiązać z nami współpracę.

Zajmując się zawodowo rekrutacją pracowników dla firm, z pewnością doskonale wiesz, że osoby poszukujące pracy najczęściej zaglądają na portale z ogłoszeniami o pracę. Z tego też względu z pewnością zamieszczasz oferty pracy właśnie na takich serwisach. Do wyboru masz portale ogólnopolskie i działające lokalnie.

Jeżeli poszukujesz dobrych portali z ogłoszeniami o pracę, które działają lokalnie, to zapoznaj się z naszą ofertą. Do twojej dyspozycji oddajemy 39 portali, na których możesz publikować oferty. To jednak nie wszystko – nasza oferta jest kompleksowa.

Profil twojej firmy na naszych portalach

Na polskim rynku działa wiele agencji pracy, a to oznacza, że konkurencja jest duża. W jaki sposób możesz się wyróżnić? Świadomość swojej marki warto budować na wiele sposobów. My proponujemy stworzenie profilu pracodawcy. Informacja o posiadaniu takiego wyświetla się tuż koło opublikowanej oferty pracy.

Jakie informacje znajdują się w profilu firmy? Na podstawie przesłanych materiałów, tworzymy opis firmy, indywidualne zakładki i dodajemy zdjęcia. W efekcie osoby poszukujące zatrudnienia nie muszą przechodzić na stronę internetową agencji, aby dowiedzieć się więcej o jej działalności – wszystkie niezbędne informacje otrzymują od ręki.

Pomagamy dotrzeć do szerokiego grona osób zainteresowanych

Jako osoba zawodowo zajmująca się rekrutacją, z pewnością wiesz, że w sieci powstało wiele serwisów, na których pracownicy mogą budować swoje sieci kontaktów i wymieniać się informacjami o pracodawcach. Z takich portali korzystają również osoby poszukujące zatrudnienia lub chcące zmienić w najbliższym czasie pracę. Jeżeli twój klient wymaga przedstawienia kandydatur potencjalnych pracowników w ciągu kilku dni, to zamieszczenie oferty pracy na lokalnym portalu ogłoszeniowym to za mało. Co proponujemy?

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie promować ofertę pracy w różnych miejscach w sieci. Oferujemy:
• promocję w social media i na portalach lokalnych (np. na wybranych grupach tematycznych na Facebook i portalu GoldenLine),
• przeprowadzenie kampanii na Facebooku (ogłoszenie pojawia się jako oferta sponsorowana przez okres 10 dni).
Z przeprowadzonych prac przesyłamy klientowi raport (najczęściej w ciągu 2 dni roboczych).

To Cię powinno też zainteresować: Agencja pracy - czy warto skorzystać z jej usług?

Współpraca z nami opłaca się również pod względem finansowym

Skoro jesteś specjalistą, to nie musimy cię przekonywać, że oferty pracy warto dodawać na płatne portale z ogłoszeniami. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy korzystne pod względem finansowym abonamenty. Dodając wiele ogłoszeń w ciągu miesiąca, skorzystanie z abonamentu jest optymalnym rozwiązaniem.

Agencje pracy zachęcamy do wykupienia:

• Abonamentu dla agencji pracy. W ramach tego abonamentu agencja pracy otrzymuje od nas miesięcznie 5 000 zł na dodawanie ogłoszeń, co pozwala zamieścić kilkaset ofert.
• Abonamentu dla agencji pracy VIP. W ramach tego abonamentu miesięczna kwota przeznaczona na dodawanie ogłoszeń jest dwa razy wyższa – wynosi 10 000 zł. Dodatkowo 2 000 zł miesięcznie pracownicy agencji mogą wykorzystać na wyróżnienie dodanych ofert. Wyróżnione ogłoszenie pojawia się na wyższej pozycji na liście ogłoszeń.

Więcej informacji o abonamentach znajdziesz tutaj: http://www.praca-sosnowiec.pl/cennik.

Czy już wiesz, jakie korzyści płyną ze współpracy z nami?

Oceń ten wpis
Jak wygląda nasza oferta dla agencji pracy?
Ocena: 0, liczba głosów: 0

Opinie

Danuta
2019-12-03, 12:14
Najważniejsze są jasne zasady i pomoc pracownikom. To dotyczy całej sytuacji od samego transportu z kraju na miejsce plus opieka tam ciągle.
Ryszard
2019-05-16, 06:50
Wpis na tej stronie bardzo ciekawy i przydatny. To co chciałem się dowiedzieć, jest ujęte nie tylko na tej stronie.
alka
2019-05-08, 17:58
Właściwa zagraniczna agencja pracy będzie w stanie szybko połączyć Cię z odpowiednimi osobami na stanowiska, które potrzebujesz. To jest dobra sytuacja. Warto ją poznać.
Lady Pank
2019-05-02, 10:52
Współpraca z odpowiednią agencją rekrutacyjną do pracy za granicą może sprawić, że firmy zagraniczne zatrudnią znacznie prostszy i w bardziej wydajnym procesie.
Tumba
2019-04-01, 13:30
Kiedyś byłem na rozmowie, gdzie agencja nawet na kamerze nagrywała rozmowę kwalifikacyjną. Pewnie sprawdzali potem ci z firmy gdzie aplikowałem wszystkich czy część kandydatów.
Łucja
2019-03-30, 11:55
Agencje pracy mają zawsze swoje specjalności. Sprawdzają pracodawców, organizują wyjazdy grupy zrekrutowanych pracowników przez ich wysłanie autobusami. Wiem, bo znam osobę pracującą w jednej z nich.
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.