Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 989        SUBSKRYBUJE: 7442
Tematy, które interesują czytelników:  Urlop wypoczynkowy, Trzynastka, Jak zmienić pracę

Jak wygląda nasza oferta dla agencji pracy?

Jak wygląda nasza oferta dla agencji pracy?
Agencje pracy na co dzień zajmują się rekrutowaniem pracowników, a to oznacza konieczność zamieszczania ofert pracy na portalach z ogłoszeniami. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla agencji pracy i dlaczego warto nawiązać z nami współpracę.

Zajmując się zawodowo rekrutacją pracowników dla firm, z pewnością doskonale wiesz, że osoby poszukujące pracy najczęściej zaglądają na portale z ogłoszeniami o pracę. Z tego też względu z pewnością zamieszczasz oferty pracy właśnie na takich serwisach. Do wyboru masz portale ogólnopolskie i działające lokalnie.

Jeżeli poszukujesz dobrych portali z ogłoszeniami o pracę, które działają lokalnie, to zapoznaj się z naszą ofertą. Do twojej dyspozycji oddajemy 39 portali, na których możesz publikować oferty. To jednak nie wszystko – nasza oferta jest kompleksowa.

Profil twojej firmy na naszych portalach

Na polskim rynku działa wiele agencji pracy, a to oznacza, że konkurencja jest duża. W jaki sposób możesz się wyróżnić? Świadomość swojej marki warto budować na wiele sposobów. My proponujemy stworzenie profilu pracodawcy. Informacja o posiadaniu takiego wyświetla się tuż koło opublikowanej oferty pracy.

Jakie informacje znajdują się w profilu firmy? Na podstawie przesłanych materiałów, tworzymy opis firmy, indywidualne zakładki i dodajemy zdjęcia. W efekcie osoby poszukujące zatrudnienia nie muszą przechodzić na stronę internetową agencji, aby dowiedzieć się więcej o jej działalności – wszystkie niezbędne informacje otrzymują od ręki.

Pomagamy dotrzeć do szerokiego grona osób zainteresowanych

Jako osoba zawodowo zajmująca się rekrutacją, z pewnością wiesz, że w sieci powstało wiele serwisów, na których pracownicy mogą budować swoje sieci kontaktów i wymieniać się informacjami o pracodawcach. Z takich portali korzystają również osoby poszukujące zatrudnienia lub chcące zmienić w najbliższym czasie pracę. Jeżeli twój klient wymaga przedstawienia kandydatur potencjalnych pracowników w ciągu kilku dni, to zamieszczenie oferty pracy na lokalnym portalu ogłoszeniowym to za mało. Co proponujemy?

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie promować ofertę pracy w różnych miejscach w sieci. Oferujemy:
• promocję w social media i na portalach lokalnych (np. na wybranych grupach tematycznych na Facebook i portalu GoldenLine),
• przeprowadzenie kampanii na Facebooku (ogłoszenie pojawia się jako oferta sponsorowana przez okres 10 dni).
Z przeprowadzonych prac przesyłamy klientowi raport (najczęściej w ciągu 2 dni roboczych).

To Cię powinno też zainteresować: Agencja pracy - czy warto skorzystać z jej usług?

Współpraca z nami opłaca się również pod względem finansowym

Skoro jesteś specjalistą, to nie musimy cię przekonywać, że oferty pracy warto dodawać na płatne portale z ogłoszeniami. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy korzystne pod względem finansowym abonamenty. Dodając wiele ogłoszeń w ciągu miesiąca, skorzystanie z abonamentu jest optymalnym rozwiązaniem.

Agencje pracy zachęcamy do wykupienia:

• Abonamentu dla agencji pracy. W ramach tego abonamentu agencja pracy otrzymuje od nas miesięcznie 5 000 zł na dodawanie ogłoszeń, co pozwala zamieścić kilkaset ofert.
• Abonamentu dla agencji pracy VIP. W ramach tego abonamentu miesięczna kwota przeznaczona na dodawanie ogłoszeń jest dwa razy wyższa – wynosi 10 000 zł. Dodatkowo 2 000 zł miesięcznie pracownicy agencji mogą wykorzystać na wyróżnienie dodanych ofert. Wyróżnione ogłoszenie pojawia się na wyższej pozycji na liście ogłoszeń.

Więcej informacji o abonamentach znajdziesz tutaj: http://www.praca-sosnowiec.pl/cennik.

Czy już wiesz, jakie korzyści płyną ze współpracy z nami?

Oceń ten wpis
Jak wygląda nasza oferta dla agencji pracy?
Ocena: 5.0, liczba głosów: 3

Zobacz inne porady

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.