!function(t,h,e,j,s,n){t.hj=t.hj||function(){(t.hj.q=t.hj.q||[]).push(arguments)},t._hjSettings={hjid:2313813,hjsv:6},s=h.getElementsByTagName("head")[0],(n=h.createElement("script")).async=1,n.src="https://static.hotjar.com/c/hotjar-"+t._hjSettings.hjid+".js?sv="+t._hjSettings.hjsv,s.appendChild(n)}(window,document);

Agencje pracy i praca za granicą

Agencje pracy mogą jedynie zyskać na współpracy z nami

7 marca 2022

4 z 5

Ocena: 4 z 5 | 19 głosów

19 głosów

9 komentarzy

Agencje pracy mogą jedynie zyskać na współpracy z nami
Pracujesz w agencji pracy? Codziennie szukasz pracowników dla dziesiątek, jeżeli nie setek pracodawców nie tylko z kraju? Pomożemy ci – przygotowaliśmy specjalną ofertę dla agencji pracy.

Poszukiwania pracownika mogą być żmudne. Jako osoba odpowiedzialna za znalezienie dla klienta najlepszych kandydatów na dane stanowisko, musisz dotrzeć do jak największej grupy osób potencjalnie zainteresowanych. Jak to zrobić?

Współcześnie zarówno osoby bezrobotne, jak i te, które zamierzają zmienić miejsce zatrudnienia, przeglądają portale z ogłoszeniami. Takich w sieci znajdziesz wiele – ofertę pracy możesz zamieścić zarówno na ogólnopolskim, jak i lokalnym portalu z ogłoszeniami. Sprawdź, jaką ofertę przygotowaliśmy z myślą o podmiotach zajmujących się przeprowadzaniem rekrutacji dla klientów.

Abonament, czyli ekonomiczne rozwiązanie

Ten portal, jak i 38 pozostałych, które udostępniamy, to lokalne portale z ogłoszeniami o pracę. Aby zamieścić ofertę, będziesz musiał uiścić opłatę. Jako osoba, która będzie takie oferty zamieszczać cyklicznie, z pewnością zainteresuje cię fakt, że twoja agencja pracy może wykupić abonament. Finansowo to najkorzystniejsze rozwiązanie.

Jeżeli chodzi o abonament, to agencjom pracy proponujemy:
• Abonament dla agencji pracy. Korzystając z tego abonamentu, pracownicy agencji mogą dodawać nawet kilkaset ogłoszeń miesięcznie na wielu portalach. Poszczególne oferty są wysyłane do zainteresowanych kandydatów drogą mailową. W ramach abonamentu agencja otrzymuje miesięcznie 5 000 zł na dodawanie ogłoszeń.
• Abonament dla agencji pracy VIP. Korzystając z tego wariantu abonamentu, agencja otrzymuje 10 000 zł miesięcznie na dodawanie ogłoszeń i 2 000 zł na ich wyróżnianie.

Chcesz dowiedzieć się więcej o abonamentach, które proponujemy? Zajrzyj tutaj: http://www.praca-skoczow.pl/cennik.

Zajmujemy się promocją ogłoszeń

Jako osoba zawodowo zajmująca się rekrutacją, z pewnością masz świadomość, że do specjalistów trudno dotrzeć. Mowa tu przede wszystkim o programistach czy specjalistach wysokiej klasy. Poszukując dla klientów takich pracowników, konieczne jest przygotowanie nie tylko bardzo szczegółowego ogłoszenia, lecz także promowanie go. Pomożemy ci w tym.

Gdy mowa o promocji ofert pracy, to nasza oferta obejmuje:
• Promocję w mediach społecznościowych i na portalach lokalnych. Jesteśmy w stanie umieścić informacje o ofertach m.in. na wybranych grupach tematycznych na Facebooku i portalu GoldenLine. W ciągu 2 dni roboczych klient otrzymuje raport z linkami.
• Kampania na Facebooku. W ten sposób możliwe jest dotarcie do bardzo szerokiej grupy docelowej. Informacja o ofercie pracy jest publikowana na stałe na jednym z naszych fanpage’ów, a dodatkowo pojawia się na Facebooku jako oferta sponsorowana (na okres 10 dni).

Jak widzisz, jesteśmy w stanie pomóc w kompleksowy sposób. Dzięki nam szybko znajdziesz dla swojego klienta odpowiednich kandydatów.

Korzystając z naszych usług, faktycznie optymalizujesz koszty i oszczędzasz sporo czasu. Przekonaj się o skuteczności naszych działań – skontaktuj się z nami, aby być jeszcze skuteczniejszym niż dotychczas.

To może Cię również zainteresować

Agencja pracy - czy warto skorzystać z jej usług?

Podziel się

9 komentarzy

eskimos

eskimos

Agencje rekrutują osoby poszukujące pracy na wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest właśnie współpraca z wiodącymi portalami pracy.
Gerwazy

Gerwazy

Skuteczność wielu agencji ma znaczenie, bo inaczej przecież one nie mają praa bytu na rynku.
myśłiciel

myśłiciel

Artykuł ok. Dopowiem- są agencje sprawdzone, pewne i z takich warto korzystać.
Łucja

Łucja

Korzystne z punktu widzenia pracowników jest poznanie wszystkich zasada agencji oraz zawsze trzeba patrzyć na opinie innych.
Wiesław

Wiesław

Bardzo fajny artykuł. Z pewnością agencja pomoże w znalezieniu pracy. Na pewno za darmo tego nie robi. Znajdzie na potrzebne stanowisko - pracownika najlepszego.
Quna

Quna

Jeśli nie znamy zagranicznego rynku pracy i nie mówimy zbyt dobrze językiem kraju, zaleca się skorzystanie z pomocy agencji rekrutacyjnej. Ważne jest by to było dobre.
Model

Model

Bez bezpośredniego doświadczenia ustalenie, jaka logistyka podróży jest niezbędna do przeniesienia lub zatrudnienia pracowników, może być trudne. Z tych i wielu innych powodów twoja organizacja współpracuje z zagranicznymi agencjami rekrutacyjnymi.
fala

fala

Agencja przecież szuka ludzi więc potrzebuje miejsca gdzie wchodzą ludzie gdyż bezpośrednio mogą zrekrutować odpowiednie osoby, za które mają pieniądze od firmy.
Solo

Solo

Ogłoszenia o pracę w agencjach zajmujących się pracą poza granicami naszego kraju znajdują się także w urzędach pracy. Np. w Raciborzu jest kilka agencji co także tam się ogłaszają.

Dodaj komentarz

Wszystkie pola muszą być prawidłowo wypełnione

Komentarz został dodany

Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających wulgarne słowa, adresy www oraz adesy e-mail i numery telefonów.

Na tej stronie korzystamy z plików cookie, aby zadbać o jak najlepsze doświadczenia naszych użytkowników.
Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.