Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 30662        SUBSKRYBUJE: 7502
Tematy, które interesują czytelników:  Umowa na czas określony, Mobbing i dyskryminacja, Umowa zlecenie, Karta Multisport, Mobbing, Przerwa w pracy, Pożegnanie w pracy

Agencje pracy mogą jedynie zyskać na współpracy z nami

Agencje pracy mogą jedynie zyskać na współpracy z nami
Pracujesz w agencji pracy? Codziennie szukasz pracowników dla dziesiątek, jeżeli nie setek pracodawców nie tylko z kraju? Pomożemy ci – przygotowaliśmy specjalną ofertę dla agencji pracy.

Poszukiwania pracownika mogą być żmudne. Jako osoba odpowiedzialna za znalezienie dla klienta najlepszych kandydatów na dane stanowisko, musisz dotrzeć do jak największej grupy osób potencjalnie zainteresowanych. Jak to zrobić?

Współcześnie zarówno osoby bezrobotne, jak i te, które zamierzają zmienić miejsce zatrudnienia, przeglądają portale z ogłoszeniami. Takich w sieci znajdziesz wiele – ofertę pracy możesz zamieścić zarówno na ogólnopolskim, jak i lokalnym portalu z ogłoszeniami. Sprawdź, jaką ofertę przygotowaliśmy z myślą o podmiotach zajmujących się przeprowadzaniem rekrutacji dla klientów.

Abonament, czyli ekonomiczne rozwiązanie

Ten portal, jak i 38 pozostałych, które udostępniamy, to lokalne portale z ogłoszeniami o pracę. Aby zamieścić ofertę, będziesz musiał uiścić opłatę. Jako osoba, która będzie takie oferty zamieszczać cyklicznie, z pewnością zainteresuje cię fakt, że twoja agencja pracy może wykupić abonament. Finansowo to najkorzystniejsze rozwiązanie.

Jeżeli chodzi o abonament, to agencjom pracy proponujemy:
• Abonament dla agencji pracy. Korzystając z tego abonamentu, pracownicy agencji mogą dodawać nawet kilkaset ogłoszeń miesięcznie na wielu portalach. Poszczególne oferty są wysyłane do zainteresowanych kandydatów drogą mailową. W ramach abonamentu agencja otrzymuje miesięcznie 5 000 zł na dodawanie ogłoszeń.
• Abonament dla agencji pracy VIP. Korzystając z tego wariantu abonamentu, agencja otrzymuje 10 000 zł miesięcznie na dodawanie ogłoszeń i 2 000 zł na ich wyróżnianie.

To Cię powinno też zainteresować: Agencja pracy - czy warto skorzystać z jej usług?

Chcesz dowiedzieć się więcej o abonamentach, które proponujemy? Zajrzyj tutaj: http://www.praca-skoczow.pl/cennik.

Zajmujemy się promocją ogłoszeń

Jako osoba zawodowo zajmująca się rekrutacją, z pewnością masz świadomość, że do specjalistów trudno dotrzeć. Mowa tu przede wszystkim o programistach czy specjalistach wysokiej klasy. Poszukując dla klientów takich pracowników, konieczne jest przygotowanie nie tylko bardzo szczegółowego ogłoszenia, lecz także promowanie go. Pomożemy ci w tym.

Gdy mowa o promocji ofert pracy, to nasza oferta obejmuje:
• Promocję w mediach społecznościowych i na portalach lokalnych. Jesteśmy w stanie umieścić informacje o ofertach m.in. na wybranych grupach tematycznych na Facebooku i portalu GoldenLine. W ciągu 2 dni roboczych klient otrzymuje raport z linkami.
• Kampania na Facebooku. W ten sposób możliwe jest dotarcie do bardzo szerokiej grupy docelowej. Informacja o ofercie pracy jest publikowana na stałe na jednym z naszych fanpage’ów, a dodatkowo pojawia się na Facebooku jako oferta sponsorowana (na okres 10 dni).

Jak widzisz, jesteśmy w stanie pomóc w kompleksowy sposób. Dzięki nam szybko znajdziesz dla swojego klienta odpowiednich kandydatów.

Korzystając z naszych usług, faktycznie optymalizujesz koszty i oszczędzasz sporo czasu. Przekonaj się o skuteczności naszych działań – skontaktuj się z nami, aby być jeszcze skuteczniejszym niż dotychczas.

Oceń ten wpis
Agencje pracy mogą jedynie zyskać na współpracy z nami
Ocena: 3.5, liczba głosów: 19

Zobacz inne porady

Opinie

(brak komentarzy)
Redakcja Aplikuj.pl zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób lub zawierających słowa wulgarne.