Księgowa księgowy

Twój Nawigator
  • Sopot, pomorskie pow. Sopot

Księgowy

Umowa o pracę

Praca zdalna

Biuro Rachunkowe Twoj Nawigator znajdujące się w Sopocie, specjalizujące się w obsłudze księgowej oraz we wdrażaniu systemów ochrony danych osobowych, poszukuje osoby na stanowisko: Księgowy/Księgowa
Oferujemy pracę na stanowisku księgowej / samodzilnej księgowej.
Jeżeli nie lubisz kontatku z klientami, będziesz zajmować się wyłącznie księgowaniem.
Oferujemy dużą swobodę działania oraz pracę w niewielkich zespołach - do 3 osób.
U nas możesz pracować w godzinach jakie Ci odpowiadają jednak
w początkowym okresie chcemy by praca wykonywana była bezpośrednio w biurze w Sopocie, w późniejszym okresie możliwa jest praca zdalna.

Samodzielny księgowy

Obowiązki:
- samodzielne prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz księgi handlowej,
- sprawdzanie pod względem formalnym i rachunkowym otrzymanych dokumentów finansowo-księgowych,
- przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT, CIT oraz VAT,
- prowadzenie rejestru VAT oraz ewidencji środków trwałych
- znajomość kadr i płac będzie dodatkowym atutem

Wymagania

- mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym,
- znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych w zakresie PIT CIT i VAT,
- znajomość programu Comarch Optima,
- zdolność analitycznego myślenia i analizowania przepisów prawnych,
- samodzielność, zorganizowanie i odpowiedzialność za powierzone i realizowane zadania,

Oferujemy

- interesującą pracę w rozwijającym się Biurze Rachunkowym,
- brak "wklepywania" faktur, wstępną analizą i kategoryzacją dokumentów księgowych zajmuje się inna osoba z zespołu.
- brak kontaktu z klietem (odbieraniem dokumentów oraz korespondencją mailową i spotkaniami może zajmować się inny członek zespołu)
- samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
- umowę o prace na czas określony/nieokreślony, lub inną preferowaną
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
- elastyczne godziny pracy

Informujemy, że:
Administratorem danych osobowych jest A.D.A Energy Sp. z o.o., NIP 888312... wyświetl numer 5
Przetwarzanie danych osobowych jest niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę.
Dane osobowe będą przetwarzane do momentu rozstrzygnięcia procesu rekrutacyjnego.
Przetwarzanie danych, (w tym Pana/Pani wizerunku) odbywa się na podstawie Pana/Pani zgody. Zgoda może być w każdej chwili cofnięta.
Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawo do przenoszenia danych.
Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych w zakresie określonym przepisami Prawa Pracy jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.
W przypadku niewyrażenia zgody, dane zostają natychmiastowo usunięte.
Odbiorcami Pana/Pani danych mogą być podmioty świadczące usługi informatyczne.

Informacje o firmie
Biuro Rachunkowe Twoj Nawigator znajdujące się w Sopocie, specjalizujące się w obsłudze księgowej oraz we wdrażaniu systemów ochrony danych osobowych.
Obsługujemy mikro, małych i średnich przedsiebiorców z terenu całego kraju.
Prowadzimy księgowośc podmiotów usługowych i handlowych.
U nas możesz pracować w godzinach jakie Ci odpowiadają.
Zapewniamy swobodny dostęp do zaplecz biurowego oraz niezbedne do wykonywania pracy materiały i wyposażenie.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)