Twoje wsparcie w rekrutacji

JUNIOR SEO SPECIALIST

Ogłoszenie na stanowisko JUNIOR SEO SPECIALIST - WhitePress

WhitePress.pl to wydawca platformy internetowej wspomagającej działania content marketingowe. Najważniejsze funkcje platformy to pośredniczenie w publikowaniu artykułów gościnnych i płatnych. Firma współpracuje z ogromną bazą influencerów oraz wydawcami ponad 10000 portali. Naszymi klientami są największe agencje content marketingowe z Polski oraz Europy. W 2019 roku firma weszła również na rynki zagraniczne (CZ, SK, HU, RO, UA, BG).

Szukamy samodzielnej, systematycznej, terminowej osoby, która chce się rozwijać w zakresie SEO oraz ma doświadczenie w link buildingu oraz content marketingu. Naszym klientom dostarczamy najlepsze możliwe wyniki oraz oferujemy jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie - tego samego oczekujemy od Ciebie.

Rekrutujemy na stanowisko juniorskie, jednak gwarantujemy, że Twoje wynagrodzenie będzie zależało od posiadanych umiejętności oraz tempa, z jakim będziesz się nabywać nowe.

Stanowisko:JUNIOR SEO SPECIALIST

Zakres obowiązków

  • optymalizacja serwisów pod kątem SEO,
  • zarządzanie narzędziami SEO,
  • tworzenie strategii content marketingowych,
  • zarządzanie procesem link buildingu,
  • zarządzanie procesem inbound marketingu,
  • raportowanie klientom przeprowadzonych działań.

Wymagania

  • podstawowa znajomość takich narzędzi jak: Google Search Console, Google Analytics, Semstrom, Ahrefs, MajesticSEO, Senuto, Screaming Frog, Clusteric, SurferSEO,
  • aktywne zainteresowanie nowymi trendami w branży SEO,
  • podstawowa znajomość HTML i CSS oraz środowiska WordPress, PrestaShop, Magento,
  • inicjatywa, intuicja, pomysłowość,
  • umiejętność analizowania danych liczbowych,
  • dobra znajomość zasad pisowni języka polskiego,
  • podstawowa wiedza SEO oraz świadomość istotnych wskaźników w działaniach marketingowych,
  • analityczny umysł i chęć rozwoj.

Oferujemy

  • ogromną dawkę wiedzy, wsparcie zespołu,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia u lidera w branży content i influencer marketingu,
  • pracę w firmie, która ma dużą dynamikę wzrostu (uważamy się za startup, ale taki z głową), działającej na rynku międzynarodowym,
  • możliwość rozwoju oraz wpływu na podejmowane decyzje,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności (3000-5000 zł brutto na umowę o pracę lub ekwiwalent B2B) + premia
  • umowę o pracę lub inną formę według woli kandydata,
  • możliwość rozwoju i niemalże nieograniczony dostęp do szkoleń,
  • świetną atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą,
  • doskonałe warunki pracy, fajne biuro, napoje (kawa, herbata, woda), owoce, kartę sportową i inne socjale.

Dopuszczamy pracę zdalną w pewnym zakresie czasowym, ale trzeba się liczyć również z dojazdem do biura - szczególnie na początku, bo chcemy Cię lepiej poznać :)

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
WhitePress

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest: WhitePress sp. z o.o., 43-300 Bielsko-Biała , ul. Legionów 26/28, NIP: 9372667797. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: WhitePress sp. z o.o. , 43-300 Bielsko-Biała , ul. Legionów 26/28, NIP: 9372667797 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Zawód:
Specjalista SEO/SEM
Miejsce pracy:
Bielsko-Biała
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
3000-5000 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
01-12-2020
Oferta wygasa w dniu:
15-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

WhitePress

SEO SPECIALIST

Zawód: specjalista seo/sem Rodzaj: umowa o pracę
WhitePress
WhitePress
5000-7000 zł
UoP brutto/mies.

POLECANA
01-12-2020 POLECANA
Datafeedwatch