SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC (NR 3345)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-12-17

Zakres obowiązków:

- kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców
- prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami
- sporządzanie dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia czyli umów, świadectw pracy, wypowiedzeń itp.
- wykonywanie rozliczeń kadrowych (wynagrodzeń, urlopów)
- wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników
- raportowanie, sporządzanie sprawozdań kadrowo-płacowych

wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą

Wymagania:

Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące, brak, kierunek: Kadry, Płace,
Inne wymagania:
Wymagania:
wykształcenie min. średnie
wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów zleceń,
minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie kadr i płac
znajomość programu Płatnik, COMAR ERP OPTIMA (będzie dodatkowym atutem)
bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność, samodzielność
umiejętności interpersonalne i komunikatywne
umiejętność pracy pod presją czasu
umiejętność przetwarzania dużej ilości danych

mile widziane osoby posiadające stopień niepełnosprawności
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Oferujemy:

Wynagrodzenie brutto:
od 4 000 PLN
Opis wynagrodzenia:
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną

Informacje:

Miejsce pracy:
85-719 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Wymiar etatu:
1
Zmianowość:
jedna zmiana
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
TAK
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON):
NIE
Dane kontaktowe:
INTER SECURITY GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Fordońska 40, 85-719 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy
Wymagane dokumenty:
Dokumenty należy przesłać na adres
e-mail: rekrutacja@intergroup.pl
Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: e-mail
Zawód:
Specjalista ds. kadr i płac
Bydgoszcz
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wynagrodzenie:
od 4000 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
17-11-2020
Oferta wygasła w dniu:
17-12-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

REFERENT DS. PERSONALNYCH

Zawód: specjalista ds. kadr i płac Rodzaj: inna
Kontakt przez PUP
od 1440 zł
UoP brutto/mies.
Piła
Bydgoszcz

17-11-2020
od 1440 zł

SPECJALISTA DO SPRAW KADR R51/0090-51/21

Zawód: specjalista ds. kadr i płac Rodzaj: umowa na okres próbny
G+P IZOMONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3200-3500 zł
Włocławek
Bydgoszcz

18-01-2021

PRACOWNIK DO SPRAW KADR I PŁAC

Zawód: specjalista ds. kadr i płac Rodzaj: umowa o pracę
P.P.H.U. "BOŚ-MET" S.C. DOROTA BOŚ I JAROSŁAW BOŚ
od 4000 zł
Zblewo
Bydgoszcz

14-01-2021
od 4000 zł

Specjalista ds. legalizacji zatrudnienia

GP People Sp. z o.o.
Toruń
Bydgoszcz

23-12-2020

Specjalista/ młodszy specjalista d/s kadr i płac

Kancelaria Podatkowa TAXTOR
Toruń
Bydgoszcz

03-10-2020

Dyrektor zarządzający

Certim