Zatrudnię Nauczyciela nauczania początkowego kl. 0-III

Akademia Dziecka Niepubliczna Szkoła Podstawowa
  • Lesznowola, mazowieckie pow. piaseczyński

Nauczyciel

Umowa o pracę

Akademia Dziecka Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Nowej Woli k. Piaseczna zatrudni Nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej do klas I-III

Obowiązki
Realizacja programu kształcenia, wychowania i opieki w powierzonych przedmiotach, klasach i zespołach;
Prawidłowe prowadzenie dokumentacji pedagogicznej;
Wspieranie swoją postawą i działaniami pedagogicznymi rozwoju psychofizycznego uczniów, ich zdolności i zainteresowań.

Wymagania
Zaangażowanie, kreatywność, komunikatywność, dokładność,
Inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
Wykształcenie kierunkowe.

Warunki pracy
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Praca w nowoczesnej placówce w Nowej Woli koło Piaseczna;
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
Wynagrodzenie adekwatne od umiejętności.

Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)