Poszukujemy nauczyciela języka angielskiego

Hero Academy
  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Przedszkole Hero!Academy istnieje już trzy lata na mapie wilanowskich przedszkoli niepublicznych. Wspieramy rozwój naszych podopiecznych, zapewniając im radosne i szczęśliwe dzieciństwo. Posiadamy w pełni wyposażone sale, w których na co dzień nasze przedszkolaki poznają świat, bawią, się, uczą i nabywają kolejnych kompetencji społecznych.

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na naszą stronę internetową:

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Nauczyciel języka angielskiego

Oferujemy

 Pracę w profesjonalnie wyposażonych salach dydaktycznych;
 Pracę w wymiarze pełnego etatu, w oparciu o umowę o pracę;
 Wsparcie dyrektora metodycznego języka angielskiego;
 Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas;
 Pracę w oparciu o nasz autorski program Full of Joy;
 Możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych organizowanych przez placówkę.
 Możliwość poznania naszej placówki, pracowników oraz systemu pracy przed podjęciem decyzji o współpracy.

Zakres obowiązków:
 Prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych zgodnie z autorskim programem nauczania języka angielskiego;
 Wspieranie rozwoju dzieci;
 Regularne sporządzanie i uzupełnianie stosownej dokumentacji;
 Aktywne uczestnictwo w życiu placówki;
 Regularny udział w spotkaniach zespołu anglistów, zajęciach pokazowych, konsultacjach z dyrektorem metodycznym.

Nasze oczekiwania:
 Posiadanie pełnych kwalifikacji do pracy na stanowisku nauczyciela języka angielskiego zgodnie z rozporządzeniem;
 Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym mile widziane;
 Gotowość do współtworzenia przyjaznego, radosnego i wyjątkowego miejsca!

Jeśli jesteś osobą pragnącą rozwoju, poszerzania swoich kompetencji i doświadczenia –
- DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!
Dodana
Wygasa (za 5 dni)