MONTER pracownik produkcji

ARKOM Sp.z o.o. Sp.K.
  • Piaseczno, mazowieckie pow. piaseczyński

Inny

Umowa o pracę

Pracownicy produkcji: MONTER, w tym osoby do przyuczenia
Henryków - Urocze, 05-504, mazowieckie

Firma ARKOM (siedziba Henryków – Urocze k. Piaseczna) poszukuje chętnych do podjęcia pracy produkcyjnej na stanowiskach ŚLUSARZ – MONTER, również osoby do przyuczenia
Oferujemy pracę w polskiej firmie z 35-letnim doświadczeniem na rynku, produkującej pojazdy i kontenery specjalne oraz trenażery pożarowe.

Jeżeli potrafisz posługiwać się elektronarzędziami, lubisz majsterkować i tworzyć nowe rzeczy - Zgłoś się do nas! Praca powinna sprawiać przyjemność.

Zakres Obowiązków:

Na stanowisku ŚLUSARZ – MONTER
• Montaż części
• Pomoc przy montażu pojazdów i kontenerów
• Składanie i montowanie pojedynczych elementów
• Łączenie gotowych elementów

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
• możliwość rozwoju umiejętności zawodowych
• pomoc w znalezieniu zakwaterowania dla pracowników zamiejscowych

Wymagania
Oczekujemy:

• Min. 1 roku doświadczenia w pracy na stanowisku technicznym
• Wykształcenia technicznego (min. zawodowego)
• Umiejętności czytania rysunku technicznego,
• Dokładności i samodzielności oraz dobrej organizacja pracy

Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja

Magdalena Sotomska

ARKOM
ul. Mokra 30
05-504 Henryków Urocze
tel.+ 48 22 203 56 82
22 726 95 52
fax+ 48 22 203 56 45

Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)