Twoje wsparcie w rekrutacji

Pracownik Obsługi Klienta

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2020-09-24

Fundacja Aktywizacja jest liderem w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami od 1991 roku. Wspieramy osoby z niepełnosprawnościami w procesie wejścia na rynek pracy poprzez doradztwo, szkolenia, usługi pośrednictwa pracy.

Aktualnie prowadzimy projekt aktywizacji zawodowej i poszukujemy osób zainteresowanych udziałem w projekcie, a po okresie przygotowawczym, podjęciem pracy.

Pracownik obsługi klienta- Oferta dla osób z niepełnosprawnościami

Agencja Zatrudnienia Fundacja Aktywizacja aktualnie prowadzi:

Projekt aktywizacji zawodowej kierowany dla osób z niepełnosprawnościami umożliwiający podjęcie zatrudnienia na wielu stanowiskach oraz gwarantujący dodatki motywacyjne, dojazdowe a także wiele innych usprawnień.

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klientów
  • Aktywna sprzedaż towarów handlowych
  • Bieżąca rejestracja danych do systemu operacyjnego
  • Sporządzanie dokumentacji w zakresie realizowanej sprzedaży

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Profesjonalna obsługa klienta nie jest Ci obca
  • znasz pakiet MS Office na poziomie podstawowym
  • Komunikatywność oraz zorganizowanie
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas określony
  • Dodatki dojazdowe
  • Co miesięczny dodatek motywacyjny: 600 zł netto
  • Pensję zawsze na czas i premię miesięczną
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisporty
Zawód:
Specjalista ds. obsługi klienta
Miejsce pracy:
Ustka
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
10-09-2020
Oferta wygasła w dniu:
24-09-2020
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Sylva

Zawód: specjalista ds. obsługi klienta Rodzaj: umowa o pracę
Sylva
Sylva

POLECANA
Wiele
Ustka

26-10-2020 POLECANA

OPIEKUN KLIENTA

Zawód: specjalista ds. obsługi klienta Rodzaj: inna
Kontakt przez PUP
od 1440 zł
UoP brutto/mies.
Reda
Ustka

29-09-2020
od 1440 zł