Cukiernik / Pomoc Cukiernika, umowa o pracę, Wawer

Piekarnia
  • Warszawa, mazowieckie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Piekarnia-Cukiernia poszukuje osób na stanowisko:

Pomoc Cukiernika / Cukiernik

Miejsce pracy: Warszawa Wawer, ul. Korkowa

Kluczowe zadania i odpowiedzialność:

• Produkcja wszelkiego rodzaju wyrobów cukierniczych np. ciast, ciastek, tortów zgodnie z recepturami,
• Kontrola jakości surowców oraz przygotowanie ich do produkcji;
• Przygotowywanie różnego rodzaju nadzień, np. : kremów, polew, galaretek, owoców, marmolad,
• Formowanie i wypiek lub smażenie, w zależności od rodzaju ciasta;
• Zapobieganie powstawania wad i odstępstw od norm jakościowych przy produkcji ciast i ciastek;
• Utrzymywanie porządku i czystości na stanowiskach pracy oraz przestrzeganie obowiązujących zasad bhp i ppoż.

Oczekiwania:

• Doświadczenie w pracy w cukierni,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Umiejętność skutecznego działania pod presją czasu,
• Umiejętność dążenia do wyznaczonych rezultatów,
• Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów,
• Książeczka Sanepidu/orzeczenie.

Oferujemy :

• Zatrudnienie na umowie o pracę, stawkę godzinowa od 14 zł do 20 zł na rękę
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Możliwość wdrażania własnych pomysłów i usprawnień,
• Przyjazną atmosferę w pracy z zaangażowanym zespołem,
• Stabilną i długofalową współpracę z firmą.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)