Posadzkarz / pracownik budowlany

Pol-Pave
  • Gdańsk, pomorskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Twoje zadania:

wykonywanie prac budowlanych takich jak: wylewki samopoziomujące, posadzki przemysłowe, posadzki żywiczne, szlifowanie betonu, iniekcje, betonowe nawierzchnie drogowe,
wykonywanie powierzonych prac z dbałością o szczegóły,
dbałość o powierzony sprzęt i jego serwisowanie,
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy i pojazdach.

Od kandydatów oczekujemy:

wiedzy z podstawowych dziedzin budowlanych takich jak: układanie wylewek samopoziomujących, szpachlowania, szlifowania betonu, malowania,
mile widziane doświadczenie w układaniu posadzek żywicznych, przemysłowych, wykonywaniu iniekcji, układaniu nawierzchni betonowych,
mile widziane umiejętności obsługi sprzętu budowlanego takiego jak: filierki planetarne, polerki, śrutownice, pompy do betonu i wylewek.
mile widziane prawo jazdy kategorii B,
punktualności, rzetelności i dokładność w wykonywaniu powierzonych robót.

Oferujemy

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, zlecenie lub samozatrudnienie,
wynagrodzenie adekwatne do wyników wykonywanej pracy ( 14-23 zł/h na rękę),
realny wpływ na swój rozwój oraz ścieżkę kariery,
narzędzia niezbędne do realizacji celów,
szkolenia, rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji oraz ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami,
pracę na terenie trójmiasta i okolic, roboty wyjazdowe na terenie Polski.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)