Poszukiwany Brygadzista Zmianowy - 3500 - 4000 zł brutto

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.03.2022
GRH Polska

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Poszukujemy Brygadzisty z doświadczeniem.

Miejsce pracy: Sanok

Warunki zatrudnienia:
• Praca od poniedziałku do piątku
• 3 zmiany: 6:45 - 14:45 / 14:45 - 22:45 / 22:45 - 6:45
• Umowa o pracę – szukamy kogoś do stałej współpracy
• Wynagrodzenie w przedziale - 3500 - 4000 zł brutto na START (stawka godzinowa 19 zł brutto/h + premie regulaminowe + dodatek za godziny nocne + ekwiwalent za pranie odzieży)
• Ubezpieczenie grupowe, pakiet multi zdrowie oraz pakiet szkoleń

Opis stanowiska:
• Odbiór pracy od poprzedniej zmiany: zapoznanie się z planem pracy na dany dzień i ewentualnymi poleceniami przełożonych oraz zdanie pracy kolejnej zmianie
• Rozdzielenie obowiązków na pracowników swojej zmiany oraz nadzór nad ich pracą - zarządzanie grupą około 20 osób
• Szkolenia stanowiskowe dla nowych pracowników
• Przygotowanie oceny pracy pracowników swojej zmiany
• Re- inspekcja wyrobów z poprzedniej zmiany oraz przekazywanie form do czyszczenia
• W razie szczególnej konieczności, zastępstwo za operatorów

Niezbędne kwalifikacje i umiejętności:
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzi
• Znajomość procesu wulkanizacji
Miejsce pracy
  • Brzozów pow. brzozowski, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.