Obsługa sklepu internetowego

C4i Consultants for Industry
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Dostawca czołowych rozwiązań w technice audio i wideo szuka zmotywowanych studentów ostatnich lat studiów do pracy w niepełnym lub pełnym wymiarze czasu z możliwością nawiązania stałej współpracy.
Opis stanowiska:
- obsługa sklepu internetowego
- bezpośrednia i telefoniczna obsługa klientów
- obsługa magazynu, przyjmowanie dostaw i odpowiednie przygotowywanie przesyłek kurierskich
- kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniami klientów
- dbanie o zgodność jakościową i ilościową zamówionych towarów
- obsługa programu fakturującego i współpraca z księgowością
- kontrola stanów magazynowych
- współpraca z dostawcami w kraju i zagranicą
- obsługa prostych programów graficznych
- wystawianie aukcji w serwisie Allegro
- Praca wymaga dużej dokładności i cierpliwości, ale daje możliwości rozwojowe i awansu wraz z rozwojem firmy, praca w środowisku międzynarodowym pozwala nabrać doświadczenia w wielu pokrewnych dziedzinach: logistyce, IT szeroko rozumianej, sprzedaży i organizacji pracy.

Wymagania

Studenci wyłącznie Uniwersytetu lub Politechniki
Dyspozycyjność
Zaradność
B. dobra obsługa komputera - MS Office - przede wszystkim Excel, programy graficzne,
Doskonała znajomość j. angielskiego jest obowiązkowa
Osoba niepaląca

Oferujemy

Pracę w młodym zespole, możliwość rozwoju wraz ze wzrostem kompetencji, rozwój zawodowy wraz ze wzrostem firmy.
Chętnych prosimy o wysłanie kompletu dokumentów aplikacyjnych w tym listu motywacyjnego i CV w językach polskim i angielskim na adres e-mailowy.
Dodana
Wygasa (za 3 dni)