Magazynier - powiat PRUSZKÓW

RONDO plus D&B
  • Raszyn, mazowieckie pow. pruszkowski

Handlowiec

Umowa o pracę

Ogólny zakres obowiązków:

* przyjmowanie dostaw, rozładunek towarów
* sortowanie i przygotowanie towarów do wydania
* prowadzenie dokumentacji magazynowej
* wykonywanie prac porządkowych w firmie
* przemieszczanie towarów miedzy magazynami

Wymagania

* kreatywność
* umiejętność pracy w zespole
* umiejętność dokładnej pracy pod presją czasu
* doskonałe umiejętności organizacyjne
* zameldowanie na terenie powiatu Pruszków

Oferujemy

* pracę w godzinach 7.00-15.30,
* pracę w młodym zespole,
* stabilne warunki zatrudnienia,

Na stronie można zapoznać się z profilem naszej firmy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV tylko i wyłącznie na e-mail.

Aplikacja winna być opatrzona następującą klauzulą o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883 z późn. zmianami). Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.
Dodana
Wygasa (za 5 dni)