PRAWNIK In-house (prawnik wewnętrzny)

Lepsza Praca
  • Poznań, wielkopolskie

Inżynier

Umowa o pracę

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.
Dla naszego klienta - firmy developerskiej poszukujemy osób na stanowisko:
Prawnik In-house

Miejsce pracy: Katowice

OPIS STANOWISKA:

- Analizowanie , interpretacja i weryfikacja umów z kontrahentami spółki
- Współtworzenie umów o współprace z podwykonawcami oraz dostawcami spółki oraz innych dokumentów o charakterze prawnym związanych z prowadzoną przez spółkę działalnością
- Nadzorowanie procesów inwestycyjnych pod kątem prawnym
- Opiniowanie zabezpieczeń finansowych( gwarancje bankowe/ ubezpieczeniowe)
- Współpraca z Zarządem

WYMAGANIA:
-Wykształcenie prawnicze
-Doświadczenie na podobnym stanowisku w obsłudze prawnej przedsiębiorców jako prawnik wewnętrzny- in-house najlepiej w firmie budowlanej, developerskiej
- Dobra organizacja pracy
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Terminowość
- Sumienność, dokładność i rzetelność

OFERUJEMY:
- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość zdobycia wielu cennych doświadczeń oraz realną możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)