Kosztorysant Instalacji Elektrycznych i AKPiA

Lepsza Praca
  • Gliwice, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Lepsza Praca to polska firma, specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie, głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, firmy zajmującej się wykonywaniem kompleksowych instalacji elektrycznych i automatyki przemysłowej (projekt, montaż, testy, rozruch) poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:
• Analizowanie dokumentacji ofertowo-projektowej
• Tworzenie kosztorysów z zakresu kompleksowego wykonywania instalacji elektrycznych i automatyki przemysłowej (prace projektowe i montaż, testy, rozruch)
• Analiza ilościowa poszczególnych elementów oferty, ustalanie nakładów rzeczowych na podstawie istniejących norm lub analizy indywidualnej
• Przygotowywanie specyfikacji ilościowej na bazie dokumentacji technicznej i rysunków
• Ustalanie i uzgadnianie danych technicznych, technologicznych, organizacyjnych, nie określonych w dokumentacji projektowej, a mających wpływ na wysokość ponoszonych kosztów
• Przygotowywanie i składanie zapytań ofertowych do podwykonawców i dostawców
• Negocjowanie warunków handlowych z podwykonawcami i dostawcami
• Proponowanie optymalizacji i rozwiązań zamiennych
• Uczestniczenie w prowadzeniu rozliczeń za wykonane prace

Wymagania

• Doświadczenie w przygotowywaniu wycen i kosztorysowaniu prac z zakresu projektowania i wykonywania instalacji elektrycznych i/lub automatyki przemysłowej
• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: elektryka, automatyka lub pokrewne)
• Znajomość zasad kosztorysowania prac
• Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem instalacji elektrycznych i automatyki
• Czytanie dokumentacji technicznej, umiejętność analizy branżowych dokumentacji technicznych
• Bardzo dobra znajomość programów kosztorysowych (preferowana Norma)
• Znajomość programu AutoCAD i pakietu MS Office
• Mile widziana znajomość j. niemieckiego

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)