Manager/Kierownik/Dyrektor/Menedżer hotelu i restauracji

Hotel
  • Sulejówek, mazowieckie pow. miński

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Hotel koło Warszawy (lokalizacja: około 25 km na wschód od ścisłego centrum Warszawy) poszukuje osoby na stanowisko menedżera w 3* hotelu z restauracją, obsługującą klientów indywidualnych, grupy szkoleniowo-konferencyjne oraz przyjęcia okolicznościowe.

Na przedstawione poniżej stanowisko poszukujemy osoby z doświadczeniem pracy w hotelarstwie/gastronomii

Opis stanowiska:
Podstawowymi zadaniami menadżera będą:
-kompleksowe prowadzenie obiektu i koordynowanie działań - współtworzenie polityki cenowej oraz odpowiedzialność za sprzedaż i marketing
-organizacja i zarządzanie personelem poprzez kontroling
-utrzymywanie oraz wprowadzanie nowych procedur operacyjnych
-codzienny udział w życiu hotelu oraz obcowanie z klientami firmy
-odpowiedzialność za zamówienia bieżące produktów
-raportowanie, w tym zgłaszanie własnych sugestii i spostrzeżeń
- zapewnienie wysokiej jakości usług oraz dbanie o dobry wizerunek Hotelu
-współpraca z biurem księgowym oraz wprowadzenie rozwiązań ułatwiających przepływy informacji oraz dokumentów
-współpraca przy przedsięwzięciach mających na celu rozwój firmy
-prowadzenie negocjacji z klientami grupowymi wraz z prowadzeniem szczegółowych ustaleń dotyczących projektów
-nadzór nad podległym zespołem koordynatorów wraz ze stawiania celów i kontrolą ich osiągania

Wymagania

-prowadzenie hotelu przez co najmniej 3 lata z powodzeniem lub prowadzenie podobnego obiektu
-wykształcenie wyższe, adekwatne do pełnionej funkcji
-znajomość języka angielskiego
-prawo jazdy kat. B
-komunikatywność, kreatywność, entuzjazm i zaangażowanie
-dobra organizacja własnej pracy, elastyczność
-wysokie umiejętności interpersonalne i menedżerskie
-orientacja na wyniki i realizacja założonych celów
-przygotowywanie ofert handlowych i formułowanie odpowiedzi na zapytania ofertowe

Oferujemy

-należyte wynagrodzenie połączone z uzyskiwanymi wynikami
-objęcie odpowiedzialnego stanowiska
-dużą samodzielność
-stabilne warunki zatrudnienia,

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz z listem motywacyjnym

W związku z rozwojem firmy poszukujemy również osób na stanowisko Szefa Sali/Koordynatora oraz kucharzy i kelnerów na stałe oraz na zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)