Opiekunka do Małżeństwa ok. Nürnberg

Curaform24
  • Zielona Góra, lubuskie

Inny

Umowa o pracę

Poszukujemy Panią ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNYCH :
Pani 82 lata, 60 kg, 166 cm , Pan 83 lata, 80kg/180cm
Pan po wylewie, zawale, choroby serca, inkontynecja, porusza się przy pomocy rolatora, współpracuje, umysłowo sprawny, potrzebuje pomocy w toalecie, jest pampersowany. Pan je samodzielnie, ubiera się pod nadzorem, współpracuje, lubi czytać gazetę, interesuje się wiadomościami.
Pani początek demencji, inkontynencja, po wylewie, stany lękowe. Jest osoba leżącą, współpracuje, jest zdezorientowana co do miejsca i osób, mówi niewyraźnie, źle widzi, trzeba panią karmić, czasem płaczliwa. Aktualnie jeszcze w szpitalu.
Warunki pobytowe: Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym . DLA OPIEKUNKI: pokój na I piętrze, Internet, telewizor, Flatrate.
OBOWIĄZKI: Państwo wymagają pomocy podczas higieny w tym higiena intymna, pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, golenie, nadzór nad lekami, myciem zębów, oraz prowadzenie domu : gotowanie , pranie, sprzątanie, spacery. Możliwa sporadyczna praca w nocy – pomoc w toalecie.

Wymagania

kobieta, , niepaląca, z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.
LOKALIZACJA: Bubenreuth ( ok.25 km od Nürnberg )

Naszym Opiekunkom oferujemy :
• sprawdzone oferty i legalne zatrudnienie
• atrakcyjne zarobki
• składki do ZUS od średniej krajowej
• gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
• pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
• zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznego
• całkowity brak opłat za znalezienie pracy

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 sp.z o.o. , SK Katowice
biuro : Gliwice Tel.: 32 33-93-106,-107 ;
mail: @

Dodana
Wygasa (za 2 dni)