Kierownik Budowy - Zabrze, Łódź

Lento
  • Katowice, śląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, firmy developerskiej, generalnego wykonawcy
poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Zabrze, Łódź
Zakres obowiązków:
• Bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogram oraz zapewnienie uzyskania odpowiedniej jakości pracy
• Analiza dokumentacji technicznej oraz sprawne rozwiązywanie problemów technicznych
• Planowanie i koordynacja robót realizowanych przez podwykonawców
• Planowanie i zamawianie środków produkcji i nadzór terminowości
• Nadzór budowlany nad przepisami BHP oraz ochrony środowiska
• Prowadzenie dziennika budowy zgodnie z przepisami
• Współpracę z lokalnymi władzami i gestorami mediów
• Współpraca z inwestorem i zespołem projektowym
• Reprezentowanie firmy na zewnątrz i dbanie o dobry wizerunek
• Optymalizacja budżetu budowy
• Organizacja zaplecza budowy
• Zarządza procesami budowy oraz realizacja wszystkich faz w przeprowadzanych projektach (aż do przekazania budowy inwestorowi)
• Obsługa budów śląskiego i małopolskiego

Wymagania

• Konieczne uprawnienia budowlane
• Wykształcenie wyższe (budownictwo)
• Co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe w realizacji wszystkich faz budowy dużych obiektów budowlanych (industrial, office)
• Posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz przynależność do Izby Inżynierów Budownictwa
• Doświadczenie w nadzorze i koordynacji sił własnych i podwykonawców
• Znajomość MS Office
• Znajomość AutoCad
• Znajomość procesu inwestycyjnego
• Umiejętność kosztorysowania
• Prawo jazdy kategorii B
Nasz klient oferuje:
• Stałe zatrudnienie
• Opiekuna konsultanta zdrowia
• Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 4 dni)